האם זה נורמלי לחתולה להיות רזה כל השאר גודלים ומשמינים רק היא קטנטונת אבל בריאה ופעילה

ככל הידוע לי אם היא אוכלת ומשחקת

ולא ידוע דבר על מחלה כזו או אחרת, אז הכל בסדר. הייתה לי בעיה דומה עם החתול שלי, אבל עבר כחודש והוא עלה יפה במשקל. לא צריך להציק לה עם האוכל, כי חתולים אוכלים בדיוק כמה שהם צריכים ולא יותר או פחות. יכול להיות שיש לה יופי של מטבוליזם :-)

לי יש חתולה בת 12 והיא קטנטונת שוקלת אולי 3 ק"ג

בעיקרון זה כמו אנשים חלקם יוצאים בגובה ממוצע וחלקם קטנים יותר וחלקם ענקיים נכון שלא כל כך רווח לראות חתול בוגר קטן מימדים אבל קורה........ אני ראיתי חתולה גמדה (-: בת כמה חודשים והיו לה כל מיני בעיות, ובסוף גילו שיש לה איידס חתולים לא יודעת אם בגלל זה היא הייתה כזו קטנטונת....... הכרתי עוד חתולה בוגרת שהייתה קטנה מהממוצע,עדינה ורזה מאוד .... אז אולי זה פשוט גנים כאלו......... אם זה ממש מטריד אותכם אולי כדאי שתלכו לבדיקה כללית אצל הוטרינר ואולי תעשו לה גם בדיקת איידס (200 שח) בהצלחה מקווה שלא הלחצתי אתכם יותר מידי.......

האם זה נורמלי לחתולה להיות רזה כל השאר גודלים ומשמינים רק היא קטנטונת אבל בריאה ופעילה

הגודל לא קובע

ישנם סוגים רבים של חתולים אשר לא משמינים, בד"כ מדובר בחתולי רחוב. כמו שבני-אדם ממוינים לשלושה קטגוריות שונות על פי הופעה חיצונית ,ובניהם הטיפוס האתלטי-כך גם בחתולים. כל עוד החתולה אוכלת, שותה ועושה את צרכיה ,אין מה לדאוג.

החתולה שלי בת שנתיים לפני שלושה חודשים היא המליטה . היא אוכלת ,לא כל כך הרבה אך היא  לא משמינה בכלל רק מרזה

אנחנו נותנים לה לאכול  וגם החתול השני שיש לנו אוכל ולא מרזה הוא בסדר גמור אז למה גם היא לא משמינה ?

זה טוב או רע ?

בבקשה תענו

את יכולה לראות פה מדריך לגבי אוכל לחתול

מדריך וידאו לגבי כמה להאכיל את החתול

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חתולים
בחר
בחר