איך מזהים אם לחתול יש תולעים? וכמה סודה לשתיה אתם שמים בחול של החתול?

דיברתי אתמול עם חברות שאמרו שאצלהן אין תופעה של ריח כל כך חזק מהפרשות של החתולים אז אולי משהו לא בסדר אצל תולי??? הוא עדין מסרב לאכול אוכל של חתולים ואני קונה לו כל מיני מעדנים למינהם ומערבבת עם האוכל בתקווה שהוא יתרגל. היום הוא הקיא פעם אחת אבל עושה רושם שהוא מבסוט משחק משתובב ומתנהג כרגיל. ועוד שאלה : המליצו לי פה על הפורינה לחתולים- הבעיה שהשקית עולה 88 ש"ח ואני לא רוצה להוציא כזה סכום ולגלות שגם את זה הוא לא אוכל. נתקלתם בדוגמיות של הפורינה?? תודה לכולכם על תמיכה ובעיקר ל חתולונת ולאלון- אתם נפלאים!!

אני קניתי פורינה פרו פלן בג'ונגל ,יש שם את הסידור המיוחד שאלון עשה איתם -3 ק"ג עלו לי רק 68 ש"ח.

עד היום לא שמעתי על חתול שלא אוהב פרו פלן ,אצלי החתולים אוכלים בנתיים טכניקל ורק כשיגמר אני אתן להם את הפרו פלן ,אז אני לא יודעת אם הם אוהבים את זה או לא. לגבי הסודה -גם אני אשמח לדעת מה המינון המומלץ אם יש כזה ,כיום אני מפזרת קצת על החול ומערבבת (כמו מלח -לפי הטעם...סתם LOL ....).

כדאי לי לקנות בכל מיקרה את הפורינה?

את צריכה לראות איך הבית שלי נראה- בכל מקום שרק אפשר פיזרתי לו צלחות בכל צלחת שמתי משהו אחר - רק שיאכל!!! איזה מפונק החתול הזה...בחיי שלא חשבתי שחתולים כל כך בררנים באוכל ובטח שלא חשבתי שאני אהפוך להיות אמא פולניה לחתול:))))))))))))

ולגבי תולעים

אם יש פרעושים אז כמעט תמיד יש גם תולעים שנקראות תולעי סרט , החתול נדבק בהן ע"י בליעת פרעושים שמארחים את התולעים. אם ליד פי הטבעת של החתול יש דברים שנראים כמו גרגרי אורז ,סימן שהוא נגוע בתולעים. יש עוד סוגים של תולעים , למידע יותר מפורט אני מצרפת שני לינקים ** מאמר על תולעים משונרא ** ** מאמר על תולעים מאתר הוטרינרית **

כדאי לי לקנות בכל מיקרה את הפורינה?

את צריכה לראות איך הבית שלי נראה- בכל מקום שרק אפשר פיזרתי לו צלחות בכל צלחת שמתי משהו אחר - רק שיאכל!!! איזה מפונק החתול הזה...בחיי שלא חשבתי שחתולים כל כך בררנים באוכל ובטח שלא חשבתי שאני אהפוך להיות אמא פולניה לחתול:))))))))))))

ברוכה הבאה למועדון המפונקים.......אני לא יודעת אם דוקא פורינה ,חשוב שזה יהיה אוכל איכותי (כמו טכניקל ,סיאנס דיאט ,פרו פלן ) ,ומה שחשוב לא לתת איימס כי הם עושים ניסויים בבעלי חיים .

איך מזהים אם לחתול יש תולעים? וכמה סודה לשתיה אתם שמים בחול של החתול?

דיברתי אתמול עם חברות שאמרו שאצלהן אין תופעה של ריח כל כך חזק מהפרשות של החתולים אז אולי משהו לא בסדר אצל תולי??? הוא עדין מסרב לאכול אוכל של חתולים ואני קונה לו כל מיני מעדנים למינהם ומערבבת עם האוכל בתקווה שהוא יתרגל. היום הוא הקיא פעם אחת אבל עושה רושם שהוא מבסוט משחק משתובב ומתנהג כרגיל. ועוד שאלה : המליצו לי פה על הפורינה לחתולים- הבעיה שהשקית עולה 88 ש"ח ואני לא רוצה להוציא כזה סכום ולגלות שגם את זה הוא לא אוכל. נתקלתם בדוגמיות של הפורינה?? תודה לכולכם על תמיכה ובעיקר ל חתולונת ולאלון- אתם נפלאים!!

על לא דבר

לגבי הפורינה. כמו שחתולונת הזכירה ניתן באמת להשיג את זה ביותר זול בהסדר המיוחד של הפורומים עם רשת ג'ונגל. שנית - מזונות פרימיום כמו פורינה שווים את המחיר שכן ישנה הרבה פחות צואה ומעט מאד ריח בגלל שהאוכל מתעכל הרבה יותר טוב. לגבי הסודה לשתיה... גם אני מפזר לפי החוש... אין מינונים מיוחדים אלון

אני קונה פרו-פלן ישירות מהמחסן של הייבואן וזה עולה לי 7.5 ק"ג כ-130-150 ש"ח, אני לא בטוחה לגבי המחיר

כי אני קונה כמה דברים ביחד. אם לא תמצאי יותר זול אני יכולה לקנות לך כשאהיה שם. לגבי להרגיל את המפונקי לאוכל, תנסי לערבב מזון רטוב עם יבש, ואת צריכה לתת לו לאכול רק את זה. אפילו אם הוא לא כל כך יוכל בהתחלה מאין ברירה הוא יתחיל לאכול. חוץ מזה שאת פרו-פלן באמת כל החתולים אוכלים.

התולעים יהיו בקקי או באיזור פי הטבעת

ראיתי לפני שבועיים תולעת אחת לבנה (יש גם אדומות) בטוסיק של החתול שלי. שניהם מקבלים עכשיו טיפול בצורה של כדורים (כמות לפי משקל). בן כמה החתול שלך? לגבי האוכל, גם מקסי היה מאוד מפונק בתקופת המעבר בין החלב (הנקנו אותו חודש וחצי!) לבין האוכל היבש. הוא גם לא הסכים לאכול כלום אלא אכם שמנו גבינה או נקניק עם האוכל. בסוף באמת קנינו את הפורינה והוא טרף את זה (והוא מפונק!). הסביר לי המוכר אז שזה מזון שכמעט אין בו "זבל" אלא ממש עוף ובתוספת אורז שזה טוב לגורים כי הבטן שלהם רכה. לא טוב להם לאכול שטויות, זה עושה שלשולים ופלוצים מאוד מסריחים (גם הצרכים בטח מאוד מסריחים בגלל זה). עכשיו יש לנו שני חתולים ואנחנו לא קונים פורינה כי זה יקר בטירוף, אבל כדי להרגיל אותו לאוכל יבש, זה יכול להיות משתלם. בהצלחה

אני קניתי פורינה פרו פלן בג'ונגל ,יש שם את הסידור המיוחד שאלון עשה איתם -3 ק"ג עלו לי רק 68 ש"ח.

עד היום לא שמעתי על חתול שלא אוהב פרו פלן ,אצלי החתולים אוכלים בנתיים טכניקל ורק כשיגמר אני אתן להם את הפרו פלן ,אז אני לא יודעת אם הם אוהבים את זה או לא. לגבי הסודה -גם אני אשמח לדעת מה המינון המומלץ אם יש כזה ,כיום אני מפזרת קצת על החול ומערבבת (כמו מלח -לפי הטעם...סתם LOL ....).

לא ידעתי ששמים סודה בחול. בשביל מה זה טוב?

לספיגת ריחות

אני קונה פרו-פלן ישירות מהמחסן של הייבואן וזה עולה לי 7.5 ק"ג כ-130-150 ש"ח, אני לא בטוחה לגבי המחיר

כי אני קונה כמה דברים ביחד. אם לא תמצאי יותר זול אני יכולה לקנות לך כשאהיה שם. לגבי להרגיל את המפונקי לאוכל, תנסי לערבב מזון רטוב עם יבש, ואת צריכה לתת לו לאכול רק את זה. אפילו אם הוא לא כל כך יוכל בהתחלה מאין ברירה הוא יתחיל לאכול. חוץ מזה שאת פרו-פלן באמת כל החתולים אוכלים.

where is the "yevooan" working ?

אנ רואה על המקום שהחתול ישנה גרגרים כל הזמן עגולים בצבע חול האים זה ביצי תולעים זה נראה כמו רימה של תולעים

מוצרים לחתולים, מסרקים, אוכל וביגוד - https://amazonsellonline2019.blogspot.com/

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חתולים
בחר
בחר