תמונות מתערוכת חתולים בינלאומית שמתקיימת בחוה"מ סוכות, 24-25 בספטמבר ברעננה

אלפי ילדים ומבוגרים נהנים בתערוכת חתולים בינלאומית שמתקיימת במרכז קהילתי לב הפארק ברעננה, רח' יאיר 3 (יאיר שטרן). כל שעתיים מתקיים מופע חתולים, בו השופטים מציגים חתולים מגזע מסויים ומספרים עליהם, על תכונותיהם ויחודיותם. רבים בוחרים חברים פרוותיים חדשים וחוזרים עימם הביתה. כולם מוזמנים, היום, 25.09.10, פתוח עד 22:00.

סבל לחתולים! אל תלכו!

כמה שיישכנעו אתכם שהחתולים שם מוחזקים בתנאים טובים ו"מפנקים", תחשבו לבד: זה לא טבעי לחתולים ולא נוח להם להתנייד ככה בכלובים, להיות מוקפים בקהל, במיוחד קהל גדול של משפחות וילדים,והכי נורא - מופעי חתולים?? זה ממש צריך להיות מחוץ לחוק וכולל התעללות בבעלי חיים עצמאיים וחופשיים אלה. מי שחושב שחתולים צריכים תערוכות יופי והצגה לראווה הוא לא אוהב חתולים, להפך!

מה אני אגיד לך...

אני הייתי שם, מה אני אעשה...מקום שיש בו מלא חתולים, עושה לי טוב בלב. אבל ואבל גדול, זה היה בסופו של דבר,כאב לב,אני כמעט בטוחה שרוב החתולים שם היו מסוממים! בלי שום קשר, רובם היו נראים ממש עצובים. אין מצב שהם כאלה רגועים כמו שאת אומרת, שיש מסביב המולה כזו. חתולה שלי מתחרפנת שיש יותר מ3 אורחים בבית. בכל מקרה, זה היה עצוב. אמא שלי, שבאה איתי, אמרה לי,- מקריאים מספרים...ומי שאל אותם(החתולים) אם הם רוצים להתחרות?! אני הוספתי לה, שזה מגוחך להכריז על החתול הכי יפה. אני אישית, חושבת שכל חתול יפה ואפילו מדהים - זו חיה מדהימה, גזעית או לא - למרות שאני קצת משוחדת - ג'יני, החתולה שלי, חתולת רחוב, וחמודה ממנה ויפה כמוה, אין ( :

צודקת לגמרי, יפה כתבת...

ועצוב שזה ככה - מתייחסים לחתולים כמו לחפץ, שטיח או גביע יפה... חתול זה יצור חי עם רצונות משלו וכל התערוכות האלו נועדו רק להשווצה מיותרת של הבעלים והן כ"כ מיותרות בעיניי... לחתול הן בטח לא תורמות כלום - מלבד סטרס ולחץ מיותרים ולא בריאים.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חתולים
בחר
בחר