חתול שלא נותן לישון

שלום, יש לנו חתול זכר בן ארבעה חודשים, שלא נותן לנו לישון! אם אנחנו לא מרשים לו לבוא לישון איתנו, הוא עומד מחוץ לדלת ומיילל יללות איומות בלי הפסקה (הוא יכול להמשיך לנצח...) ואם אנחנו נותנים לו להיכנס הוא או רוצה לשחק (כלומר- לשרוט וללכת מכות), או מתיישב לנו על הראש ומלקק אותנו. בכל מקרה- אנחנו לא מצליחים לישון, וזה חוזר על עצמו ככה כמה פעמים בכל לילה. נשמח לשמוע עצות להתמודדות. אנחנו עייפים... בתודה, שי וסתיו.

חדר משלו

כשאימצנו חתול חדש לפני שנים רבות, הנחו אותנו לדבר הבא: החתול צריך להתרגל לחוקים ולכללי הבית וכמובן לבני הבית.כדאי להגדיר לו איזור מגורים משלו, שם יהיה האוכל, המים וגם החול שלו. רצוי חדר, או אפילו מרפסת סגורה, שהוא יודע שכאשר הוא נמצא שם זה המקום שלו להיות לבד. תכניסו אותו לשם לפני השינה, אולי תשימו לו גם צעצוע שם וכרית קטנה לשינה. מקווה שזה יעזור. בבוקר תוכלו להוציא אותו ולהראות לו שבמשך היום הוא מבלה עם המשפחה.

זה מה שאני עושה ...

החתולונת שלי -בת 3 חודשים. משהגיעה הביתה, הרגלתי אותה שבלילה אני עושה לה הסבה לחדר אמבטיה/שירותים. לוקחת את המיטה שלה, אוכל, שתיה ומשחקים(לא המרעישים) ומעבירה לשם. את הארגז חול, כבר יש שם ממילא. בלי עין רעה, הגברת מבינה את הרוטינה ושהיא נכנסת לשם, היא נשכבת על המיטה שלה ומשחקת באיזו בובה. ככה עד 5 - ואז היא מפריעה לי לישון. אבל לפחות יש לי כמה שעות של חריפה.

חתול שלא נותן לישון

שלום, יש לנו חתול זכר בן ארבעה חודשים, שלא נותן לנו לישון! אם אנחנו לא מרשים לו לבוא לישון איתנו, הוא עומד מחוץ לדלת ומיילל יללות איומות בלי הפסקה (הוא יכול להמשיך לנצח...) ואם אנחנו נותנים לו להיכנס הוא או רוצה לשחק (כלומר- לשרוט וללכת מכות), או מתיישב לנו על הראש ומלקק אותנו. בכל מקרה- אנחנו לא מצליחים לישון, וזה חוזר על עצמו ככה כמה פעמים בכל לילה. נשמח לשמוע עצות להתמודדות. אנחנו עייפים... בתודה, שי וסתיו.

גם לי חתול לא נותן לישון

יש לי חתול שלא נותן לי לישון גם כל פעם שאני מפעיל מזגן. אני חושב שזה בגלל הרעש של המזגן. החתול פשוט בוכה כל הלילה וזה משגע אותי. כבר חשבתי להחליף את כל מערכת מיזוג אויר בביתי. אני שוקל להביא אלינו טכנאי מזגנים שאבדוק מה קורה. אני מת על החתול שלי - אבל לא יכול להירדם בחום. חום בלתי נסבל.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חתולים
בחר
בחר