דואגת

דואגת

שלום. יש לי חתולה חדשה, היא בת חודשיים.. הבאתי אותה לפני שבוע. אחרי שעשתה חיסון נגד תולעים וחיסון רגיל הבאתי אותה הביתה. מאז כל פעם שהיא הולכת לשרותים לעשות קקי היא מתקשה ואני אנסה להסביר את התופעה - היא מוציאה את הקקי אבל לא עד הסוף מה שגורם לקקי להתקע באמצע ( לא בחוץ לא בפנים) היא בוכה מכאבים עד שאני באה ומוציאה לה את הקקי בכוח עם ניר והיא ממש בוכה מזה. נראה לי שאני אפילו רואה דם באזור של הטוסיק שלה :\ אני מן הסתם אתקשר מחר לוטרינר שלה אבל כרגע חשבתי לראות אם מישהו פה יודע מה התופעה והאם יש דרך לעזור לחתולה כבר עכשיו?? תודה לעונים ואני מקווה שהייתי מספיק ברורה

אולי לתת לה טיפה טיפה חלב או יוגורט

ויש גם משחה שנותנים להם טיפה ללקק וזה עוזר במקרה שיש לה עצירות... בכל מקרה שווה להתייעץ עם וטרינר, זה נשמע לא נעים, אבל יכול לחכות למחר בבוקר. לדעתי תני לה קצת יוגורט בינתיים זה יכול להקל עליה... והרבה ליטופים :)

גם דגים יכול לעזור

אם יש לך דג מקרר,תחממי את זה במים רותחים ותתני לחתול(רק לוודא ידנית שאין עצמות),זה נשמע כמו עצירות!!! מקווה שזה יעזור עד לביקור אצל וטרינר..בהצלחה

תודה רבה. ושבת שלום

אולי לתת לה טיפה טיפה חלב או יוגורט

ויש גם משחה שנותנים להם טיפה ללקק וזה עוזר במקרה שיש לה עצירות... בכל מקרה שווה להתייעץ עם וטרינר, זה נשמע לא נעים, אבל יכול לחכות למחר בבוקר. לדעתי תני לה קצת יוגורט בינתיים זה יכול להקל עליה... והרבה ליטופים :)

עצירות?טיפול

הי, מה החתולה אוכלת? לא כדאי לתת מוצרי חלב מלבד יוגורט.מוצרי חלב גורמים בדר"כ לשילשול,אין לחתולים את האנזים המפרק חלב-לקטוז.עדיף חלב צימחי...מסויה.אבח חתולים שנגמלו לא זקוקים לחלב. בעניין העצירות.עוד לפני שתגיעי לוטרינר,קחי קצת שמן פאראפין ותעסי לה את פי הטבעת.אפשר לתת לה לשתות מעט שמן פארפין. 1 CCמידי שעה. אם אין לך שמן פארפין,ווזלין טוב לעיסוי. מרחי גם מעט ווזלין על גב כף הרגל או על האף.זה יפריע לה ויעודד אותה ללקק את זה.בהצלחה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חתולים
בחר
בחר