עזרה דחופה בקשר לגורי חתולים

שלום רב,לפני חודש נולדו לי חתולים,היום גילתי שהאמא מתה מסיבה לא ידועה. האכלתי אותם גבינה והם אכלו קצת , בנוסף לכך הלכתי לבית מרקחת וקניתי להם מזרקים , השאלות שלי הם ככה: 1.האם הם ישרדו אם אני יאכיל אותם במזרק.? 2.כמה פעמים ביום עליי להאכיל אותם? 3. באיזה גודל של מזרק הם צריכים לאכול?(cc) 4. אפשר להאכיל אותם בחלב רגיל ?(של תנובה אוו יטבתה) אודה לכם הרבה על העזרה

אם הם באמת בני חודש הם יכולים כבר לאכול לבד

ורצוי לקנות להם אוכל שמותאם לגורי חתולים בחנות חיות. הם לא יכולים לחיות על גבינה, זה משלשל. חלב - בשום אופן לא!!! חלב פרה זה מאוד גרוע לגורים. אם כבר אז חלב עיזים, או אקטימל, אפשר לערבב עם ביצה טרופה. את צריכה לבדוק אם אכן בני חודש ואם יש להם שיניים הם יכולים להתחיל לאכול לבד. אם לא זאת כבר בעיה אחרת ואז צריך באמת להאכיל אותם עם מזרק כל כמה שעות (לכל הפחות 3 פעמים ביום, רצוי יותר). ואז אם הם ממש קטנים רצוי לקנות מטרנה מיוחדת לגורי חתולים. אם הם יותר גדולים אפשר לתת תערובת של יוגורט, אקטימל וביצה. לא לתת חלב בשום אופן!!!

אגב, הם עושים צרכים לבד?

כי אם הם לא אוכלים לבד אז צריך לעזור להם עם הצרכים, לגרות להם את המקום עם צמר גפן לח, אחרת הם יכולים למות מעצירות.

תדה רבה...

כן הם עושים צרכים לבד. עוד שאלה אני יכולה להאכיל אותם בשמנת אוו יוגרט?

כן אבל לא *רק* בזה.. וכמו שכתבתי עדיף לערבב...

עזרה דחופה בקשר לגורי חתולים

שלום רב,לפני חודש נולדו לי חתולים,היום גילתי שהאמא מתה מסיבה לא ידועה. האכלתי אותם גבינה והם אכלו קצת , בנוסף לכך הלכתי לבית מרקחת וקניתי להם מזרקים , השאלות שלי הם ככה: 1.האם הם ישרדו אם אני יאכיל אותם במזרק.? 2.כמה פעמים ביום עליי להאכיל אותם? 3. באיזה גודל של מזרק הם צריכים לאכול?(cc) 4. אפשר להאכיל אותם בחלב רגיל ?(של תנובה אוו יטבתה) אודה לכם הרבה על העזרה

לא חלב פרה. רק חלב צימחי(סויה)

לא מעכלים חלב רגיל או מוצרי חלב מלבד יוגורט. יש בקבוקים לגורי חתול.האכחה-בתחילה כל 3 שעות..כל שגדלים-יותר בכמות בהפרשי זמן. צריך עיסוי לפי הטבעת כמו שהאימא עושה כדי לגרות יציאות. כדאי לשים לידם בקבוק חם עטוף טוב שלא יחטפו כוויות ואם אפשר שעון מתקתק עטוף טוב ולא רועש.-יזכיר להם את פעימות הלב של האם. בהצלחה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חתולים
בחר
בחר