האכלת חתולי רחוב ושכנים רעים

שלום.אני מאכילה חתולים רחוב אבל יש לי בעיה עם שכנים שלא מסכימים שאני יתן אוכל לחתולים.הייתי שמה להם אוכל מתחת למכונית שלי שבחניה והשכנים תלו פתק בחדר המדרגות שהם אני לא הפסיק להאכיל את החתולים הם ירעילו את החתולים.אז התחלתי להשים להם את האוכל היבש מחוץ לתחום הבניין.בצמוד לבניין שלי יש תיכון שאני שמה שם את האוכל,מאחורי מעקה שזה כבר בתחום התיכון שהשומר יודע שאני שמה אוכל שם ולא מפריע לו.לשכנים לא צריך להפריע...אבל הם מתלוננים שיש חתולים בבניין ושיש תקופות יחום אז החתולים עושים רעש.אז אמרתי להם שגם אם אני לא יתן להם אוכל תמיד יהיה חתולים כי גם התלמידים של התיכון נותנים להם אוכל. האם להערב את העירייה?אני מפחדת שהם ידברו עם מנהל בית הספר וזה לא יהיה לטובתי.אני נותנת להם בערב שאין אף אחד, בתיכון.השומר יודע כי בשביל להשים קערת מים ולהחליף מים אני צריכה להיכנס לתחום התיכון.אבל את האוכל אני שמה בסורגים.אני גרה בגבעתיים ולפי מה שקראתי הרעילו חתולים,אני מפחדת שזה העיריה, מה לעשות?מבחינה משפטית זה לא תחום הבניין,אז לדיירי הבניין לא צריך להפריע.יש לי שכנים רעים אני מפחדת שירעילו את החתולים.ושוב אני הציין שהשומר אפילו שם לי משטח נקי בשביל להשים את האוכל

קודם כל לעקר את החתולים!!!

קולות ייחום רמים בלילות זה באמת דבר שיכול להרגיז אנשים - ואני באמת לא מתפלאת למה... לא הכי נעים לאוזן, בטח לא בלילה.... בגבעתיים העיריה מעקרת חתולי-רחוב - תפני אליהם! ויש וטרינרים שמעקרים חתולי-רחוב במחירים סמליים בסביבות 100 ש"ח לחתול. רצוי לעקר גם נקבות וגם זכרים, אבל לפחות תעקרי את הנקבות, הזכרים ילכו לחפש נקבות במקום אחר... אין ברירה, חייבים לעקר, אחרת לגורים יהיו חיים של סבל, רובם מתים בטרם עת ובייסורים רבים. ואם שוב יזכירו את עניין ההרעלות תתלי מסמך מהמשרד לאיכות הסביבה ומשטרת ישראל - שיהיה להם ברור שמדובר בעבירה חמורה על החוק. המסמך הזה בד"כ עוזר, אלא אם כן מדובר בחולי-נפש אמיתיים (מה שאני מקווה בשבילך, ובעיקר בשביל החתולים... שהם לא). הנה קישור בו יש מסמך מפורט - http://www.sviva.gov.il/bin/en.jsp?enPage=BlankPage&enDisplay=view&enDispWhat=Object&enDispWho=Articals%5El1416&enZone=cats
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חתולים
בחר
בחר