קניית מזון

קניית מזון

האם למישהו יש נסיון בהתארגנות של מספר מאכילי חתולי רחוב לצורך קנייה מרוכזת (ועדיף זולה) של מזון ? האם ניתן להוזיל מאוד את העלות ? האם התארגנויות כאלו מצליחות ? תודה, משה

היתה בתפוז

קהילת מאכילי חתולי רחוב ריקי, יש כמה חנויות שהמחירים בסדר ומשתנים מפעם לפעם, לכן צריך בכל הזמנה לעשות סקר שווקים חדש, קצת מתיש אבל שווה. זאת לא פרסומת: המקום של חני ד"ר פוד חיש חי אלה מתחרים על המחירים הזולים ביותר, שווה לבדוק, התחרות תמיד טובה ללקוח!

תודה

לא שמעתי על אף אחת מהחנויות הנ"ל , כך שאנחנו גרים כנראה בערים שונות . אני מבצע סקר שוק מדי שבוע , בקנייה השבועית של 5-6 שקים , מכיוון שכבר למדתי שהמחירים "גמישים" מדי ... האם מישהו כאן מכיר קונים גדולים אחרים , האם מישהו/מישהם כאן קונה/קונים במרוכז ?? האם ישנם כאן אנשים שרוצים להצטרף לקנייה שלי ? האם ניתן לרדת מרמת 4.5 ש"ח לק"ג מזון לחתולי-רחוב ? כמובן כל עוד המזון מכיל את 20 ומשהו אחוזי החלבון , וקצת יותר מ-10 אחוזים שומן , ושאר הויטמינים והמינרלים !! תודה לכל מי שיוכל להאיר את עיניי . משה

הנה קישור לקומונת המאכילים

קישור

קניית מזון

האם למישהו יש נסיון בהתארגנות של מספר מאכילי חתולי רחוב לצורך קנייה מרוכזת (ועדיף זולה) של מזון ? האם ניתן להוזיל מאוד את העלות ? האם התארגנויות כאלו מצליחות ? תודה, משה

תגובה

שלום משה אני מכירה חנות ברמת גן קוראים לה בול לפט ברחוב קריניצי. כדאי לך לגשת לשם אם אתה גר קרוב הם מאוד זולים שם. ( גם אני קונה שם הם זולים)
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חתולים
בחר
בחר