איך נפטרים מחתולה שאימצה את חצרי ולא מעונינת לעזוב מרצון

שלום לכם לפני כשנה אימצה את חצרי חתולת רחוב ולא עוזבת. היא המליטה כבר פעמיים והעירייה לקחה את הגורים אבל לא מצליחים לתפוס את האם. היא מלאה פרעושים שממלאים את החצר וריסוסים לא עוזרים. העניין נהייה מטרד אמיתי. כבר חשבתי להכניס כלב לחצר אבל אינני יכול כרגע לגדל חית מחמד. האם יש חומר מרדים שניתן לשים במזון ולהעבירה כשהיא ישנה? אשמח להצעות

בחיים אל תחשוב על זה!!

אל תחשוב על לשים באוכל חומר מרדים זה לא טוב ומסוכן , זה רעל!

להשאיר את החתולה המסכנה בחצר

גם את חצרי אימצה חתולה בהריון במצב מצוקה שבשעה טובה המליטה גורים חמודים אבל בניגוד לך אני עזרתי לחתולה המסכנה ולא בהרבה טרחה שמתי לה ארגז להמלטה ואני דואגת לה למים ושתייה . אני בשום אופן לא חשבתי לרגע לסלק את החתולה המסכנה ובטח לא להרדים אותה. לידיעתך חתולים תורמים לסביבה נקייה מנחשים ועכברים ועכברים ואתה צריך להגיד תודה לחתולה שאמצא את החצר שלך ודואגת שלא יהיו לך נחשים בחצר תחשוב שוב ובשום אופן לא לשים לה רעל.

זה פלילי

שכח מזה

חתולים

לפני כשנה הדביר אצלי בבית "אדי המדביר" שמדביר בהדברה ירוקה והוא הציע לי לפזר פלפל שחור טחון טרי -מסתבר שחתולים ממש שונאים פלפל שחור בהצלחה.

בחיים אל תחשוב על זה!!

אל תחשוב על לשים באוכל חומר מרדים זה לא טוב ומסוכן , זה רעל!

טוב שיכנעתם אותי

אז החלטתי לעבור דירה ולהשאיר לחתולה החמודה את הבית .

שלום לכם לפני כשנה אימצה את חצרי חתולת רחוב ולא עוזבת. היא המליטה כבר פעמיים והעירייה לקחה את הגורים אבל לא מצליחים לתפוס את האם. היא מלאה פרעושים שממלאים את החצר וריסוסים לא עוזרים. העניין נהייה מטרד אמיתי. כבר חשבתי להכניס כלב לחצר אבל אינני יכול כרגע לגדל חית מחמד. האם יש חומר מרדים שניתן לשים במזון ולהעבירה כשהיא ישנה? אשמח להצעות

בואו לא נגזים

חבר'ה, אתם לפעמים שוכחים שלא כולם כמונו, - אוהבים מושבעים של חתולים. ולא כולם גרים בבנין משותפ, עם גינה ציבורית. אולי בכלל מדובר בגינה פרטית וזה באמת הופך למטרד ? ? לא צריך להתקיפ את הבן אדם, ביקש עצה - יש ? -סבבה לא - תניחו. סה"כ לא ביקשו להמית את החתולה אלא, ל"העביר אותה דירה" ואפשר להבין. . מצטערת שאין לי איך לעזור. .

עיצות להרחקת חתולים מהגינה

במאמר כאן - http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/viewmsg.asp?forum=16&msgid=82986775

טוב שיכנעתם אותי

אז החלטתי לעבור דירה ולהשאיר לחתולה החמודה את הבית .

החלטה מצוינת

שמעתי שבערבות קמצ'טקה יש דירות נפלאות במחירי רצפה, והכי חשוב-אין שם חתולים כי הזאבים טרפו אותם.... ועכשו ברצינות, קרא בעיון את הכתבה בתפוז ונסה לגלות קצת חמלה, אולי זה יביא לך מזל

לא היתה בכוונתי בכלל להרע לה

שאלתי לגבי חומר הרדמה כדי להעביר אותה ישנה ושתתעורר במקום אחר. לא התכוונתי בכלל להרדמה סופנית. אני אוהב חיות פשוט זה באמת הפך למטרד. ניסיתי להגיע למצב שהיא תאפשר למרוח עליה חומר למניעת פרעושים אבל זה לא הולך. יודעים על פיטבול למכירה?... סתם...

עיצות להרחקת חתולים מהגינה

במאמר כאן - http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/viewmsg.asp?forum=16&msgid=82986775

תודה איריס

זאת היתה התגובה הכי רצינית כאן ואני מודה לך על שלל הרעיונות שבכתבה

חתולים

לפני כשנה הדביר אצלי בבית "אדי המדביר" שמדביר בהדברה ירוקה והוא הציע לי לפזר פלפל שחור טחון טרי -מסתבר שחתולים ממש שונאים פלפל שחור בהצלחה.

תודה יהלי

אנסה גם אנסה!

בואו לא נגזים

חבר'ה, אתם לפעמים שוכחים שלא כולם כמונו, - אוהבים מושבעים של חתולים. ולא כולם גרים בבנין משותפ, עם גינה ציבורית. אולי בכלל מדובר בגינה פרטית וזה באמת הופך למטרד ? ? לא צריך להתקיפ את הבן אדם, ביקש עצה - יש ? -סבבה לא - תניחו. סה"כ לא ביקשו להמית את החתולה אלא, ל"העביר אותה דירה" ואפשר להבין. . מצטערת שאין לי איך לעזור. .

גם לך תודה מיטל

אכן כפי שכתבת זאת היתה כוונתי. ואכן חצר פרטית עם ילדים קטנים שלא רוצים לצאת החוצה כי נעקצים ע"י הפרעושים. וכל זה בגלל איזה חתולה פולניה שתלטנית אחת...(קצת הומור) ותאמינו לי המיטרד רציני!!!

לקחו לה את הגורים?

אתה לא מתבייש? מה נראה לך שעשו להם? בכלל איזו עיריה לוקחת חתולים זה בניגוד לחוק. אמן שיהיו לך חולדות עכברים ג'וקים ונחשים במיוחד מסוג צפע.

לכל חובבי החתולים שיורדים על מי שלא אוהב אותם.

חתולים באמת שומרים על חצר נקיה אבל הם משמידים את הציפורים (שאנחנו דווקא אוהבים) וגם לטאות ושאר החיות הקטנות. הם הורסים את הטבע. אם אתם באמת אוהבים את החתולים, תדאגו שלא יהיו חתולי רחוב. תחזיקו את החתולים אצלכם בבית ואל תאכילו חתולים אחרים שאתם לא מוכנים להחזיק אצלכם.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חתולים
בחר
בחר