איזה אנטיביוטיקה אפשר לתת לחתול חצר??

יש לי בחצר חתולה מנוזלת , איזה אנטיביוטיקה אפשר לתת לה בינתיים עד שתקבל טיפול רפואי? האם מוקסיפן מספיק טוב או שרק דוקסילין?? שבוע טוב

אני פוררתי מוקסיוויט- שזה מוקסיפן - עבד מצויין, רק תחשבי את הכמות נכון בהתאם למשקל

בעריך.

תודה , אבל מוקסיפן לא צריך לפורר

ברגע שמוציאים את הקליפה החיצונית החומר בפנים כבר נמצא במצב מפורר, נשאר רק לפזר את זה על האוכל הרטוב ....

אם היא לא משתפרת משמעותית תוך כמה ימים

אז עדיף לקחת לוטרינר. בעיקרון מוקסיפן זו לא האנטיביוטיקה הכי טובה לצינון, אבל יכולה לעבוד... לצינון באמת עדיף דוקסילין, סינולוקס, אוגמנטין. זטו ואזניל - במקרים קשים. תמיד רצוי להתייעץ עם וטרינר בטלפון לגבי סוג האנטיביוטיקה (לפי התסמינים) ולגביי מינון...

הערה מתחכמת מיותרת. זו אמפולה- הוטרינר אמר שבסדר לתת- וחישבנו לפי משקל החתול

לשימחתינו - החתול הבריא.

אני פוררתי מוקסיוויט- שזה מוקסיפן - עבד מצויין, רק תחשבי את הכמות נכון בהתאם למשקל

בעריך.

בעריך.

שלום רב שאלה בבקשה,

יש לי חתול שוקל 8 קילו  מתן שתן נראה כהה עד דמית לדעתי מעט מאוש והרבה פעמים עושה   איזה אנטביוטיקה מתאימה ומיניון לפורר  ?  צפליקס כשיר הצעוב יש לי ומוקסיפן פורטה לא בטוח נשאר לי אבל אשמח לדעת מינימון ?

שלום רב שאלה בבקשה,

יש לי חתול שוקל 8 קילו  מתן שתן נראה כהה עד דמית לדעתי מעט מאוד עושה  והרבה פעמים עושה  פיפי וקצת  איזה אנטביוטיקה מתאימה ומיניון  ?  צפליקס כדור הצעוב יש לי ומוקסיפן פורטה לא בטוח נשאר לי אבל אשמח לדעת מינון ?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חתולים
בחר
בחר