דובשנית מחפשת בית

ג'ינג'ר עם עיני הדבש,חמודה בטירוף, מלווה אותי כל יום לתחנת אוטובוס,ואפילו לא בשביל אוכל,אלא רק בשביל פינוק ואהבה.. אמנם היא לא גורה,אבל גם לה מגיע בית חם ואוהב,וברור שהיא לא נועדה לסבול בחוץ את החורף,אלא להיות חתולת בית. אם אתם לא מוכנים לאמץ אותה,אז אולי תוכלו לשמור עליה לשבוע,כדי שאוכל לעקר אותה ויהיה לה מקום בטוח להיות בו עד הוצאת התפרים.. כ"כ חבל שאני אלרגית-כי זו בהחלט החתולה שהייתי מאמצת. לא מפחדת מכלבים קטנים,ומתה על ילדים. ליצירת קשר: yzcat@walla.com

יש לי פתרון בשבילך בנושא העיקור!!!!

לצערי לא אוכל להרשות לעצמי לקחת עוד חתולים,גם לי יש כמה מתחת לבניין ואת כולם עיקרתי דרך העמותה לחתולי רחוב. הם מחזיקים את החתול אצלהם עד שהוא מחלים ואז מחזירים אותו למקומו, והעיקור הוא במחיר עלות כמעט- בין 120 ל150 שקלים,תלוי במיקומך. בעיקרון העמותה פועלת בעיקר באזור רחובות אך יש אפשרות גם להגיע לאזורים אחרים בתיאום מראש. ארשום לך כאן טלפונים של 2 פעילות בעמותה: ירדנה 0524884777 089350812 ותמי 0525659865 ויש גם חנות חיות שמשתפת פעולה עם מספר עמותות בכל רחבי הארץ ולרכזת קוראים ריקי: 1800351352 בחנות ניתן גם לרכוש מזון חיות במחירים מוזלים והמשלוחים הם חינם.

איריס כנסי

או שאני לא מעודכנת או שאת מערבבת הרבה דברים.. ראשית ריקי כבר לא מרכזת את הקבוצה אצל שי וזה בגלל אינטרס אישי שלה. לגבי החנות אני ממליצה בחום!!! לגבי העיקורים - ממתי תמי וירדנה חזרו לשתף פעולה? מוזר!!! ואם כן אז למה הן תמיד לא עונות לטלפונים וגורמות לנו חובבות החתולים להתייאש וללכוד לבד?

איפה החנות נמצאת?

מה הטלפון? הם עושים משלוחים לאזור עפולה והצפון גם?

הטלפון: 1800351352

זה הטל' של חנות החיות, בקשר למשלוחים אני לא בטוחה אבל נראה לי שהם עושים לכל מקום בארץ,אם את מבקשת(ומזמינה מעל סכום מסויים)

איריס כנסי

או שאני לא מעודכנת או שאת מערבבת הרבה דברים.. ראשית ריקי כבר לא מרכזת את הקבוצה אצל שי וזה בגלל אינטרס אישי שלה. לגבי החנות אני ממליצה בחום!!! לגבי העיקורים - ממתי תמי וירדנה חזרו לשתף פעולה? מוזר!!! ואם כן אז למה הן תמיד לא עונות לטלפונים וגורמות לנו חובבות החתולים להתייאש וללכוד לבד?

למור!!

ירדנה ותמי לא חזרו לשתף פעולה, הן עובדות כל אחת בניפרד, אבל הן היחידות שאני מכירה שעושות עיקורים במחיר כזה.....(חוץ מדיקלה אבל שמעתי שהיא לא אחראית). לגבי ריקי, לא ידעתי שהיא כבר לא רכזת, לפני כמה חודשים שלחו לי מכתב שבו עדיין היא רשומה כרכזת הקבוצה...אבל בקשר לתמי, היא לא תמיד עונה לטלפון אך בסופו של דבר אם מתעקשים היא כן- לפני כחודש עיקרתי דרכה עוד 6 חתולים ורק לפני כמה ימים היא באה להביא לי כדור נגד תולעים בשביל גור שמצאתי...אז גם אם היא לא עונה בהתחלה אל תתייאשו!!!!!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: מרינה סטפננקו
עבור לפורום:
חתולים
בחר
בחר