אימוץ חתול!!

אימוץ חתול!!

שלום, אני מחפשת גור חתולים זכר או נקבה,לאימוץ. גור שכבר עבר את גיל החודש. בתודה, דפנה.

לגבי האימוץ

הי דפנה יש לי 2 גורות לאימוץ מקסימות ומתוקות בנוסף ינתן ארגז צרכים ואוכל ואם את רוצה יש עוד דברים שאני רוצה לשוחח איתך עליהם יש תמונה שלהן באתר כמה שורות מתחת תודה ויום נפלא חני 0544466102

יש לי חתולים מקסים לאימוץ זכר ונקבה.

הי, יש לי חתול קטן וחמוד בן חודש. הוא זכר. תמונה מצורפת. הוא צולם לפני שבועיים וצבע הכחול של העיניים לא משתנה ולא מסתמן השינוי. הנקבה היא בת חצי שנה. בצבע טורטישל. גם התמונה שלה מצורפת. להרבה אנשים היא לא נראית הכי יפה ולכן לא נמסרה עדיין, אבל היא מאוד אינטליגנטית ורגישה. מחונכת לארגז הצרכים, שימסר יחד איתה. היא גם אוהבת להתכרבל ולהתנשק. היא רק ביישנית ולוקח לה זמן להתרגל לכל שינוי. שניהם יגיעו לכל מקום בארץ, רק שיהיה להם בית טוב. אם את מעוניינת בבקשה צרי קשר לטלפון 048211898 או 0543162333או מייל tpili@walla.com טניה. תודה

אימוץ חתול!!

שלום, אני מחפשת גור חתולים זכר או נקבה,לאימוץ. גור שכבר עבר את גיל החודש. בתודה, דפנה.

חתולה פרסית

למסירה פרסית יפיפיה. מלאה שיער. בת 5 חודשים. 0523-767682

דפנה כנסי בבקשה

יש כמה גורים שמחכים לבית חם.. אחד בן 3 חודשים מחוסן מנומר אפור עם פסים יפה מגרגר ומתלטף והשני לבן עם קצת אפור פרטים בטלפון 052-2720477 הם לא אצלי אך אתן לך עוד פרטים להתקשרות אם תרצי חתולות בנות חצי שנה מעוקרות ומחוסנות את מוזמנת להתקשר אליי ואשלח לך תמונות כדאי מאוד תודה

חתולה פרסית

למסירה פרסית יפיפיה. מלאה שיער. בת 5 חודשים. 0523-767682

אפשר תמונה של הפרסית?

אימוץ חתול!!

חתולה למסירה

יש אצלי חתולה ממהממת למסירה ..היא מתלטפת ומגרגרת בכל יזדמנות וגם אוהבת ללקק .. וכמובן גם לשחק היא מאוד קופצנית ושמחה שהיא משחקת והיא מדברת. חתולה מיוחדת באמת אם את מעוניינת בה אז את יכולה ליצור איתי קשר באימל -toltol3@walla.co.il

לדפנה!!!!

אם ברצונך לאמץ גור חתולים מחוסן ומטופח אנא צרי קשר עם תמי, בטלפון: 0525659865 זוהי אישה שמאוד אוהבת חתולים ויש לה גורים ובןגרים (מעוקרים) בביתה, שהיא מחפשת להם בית חם.

ג'ינגי בן 4-6 שבועות בת"א

ידודתי מתוק מחפש בית חם. הוא בת"א. 5443557
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חתולים
בחר
בחר