תגידו בנות

תגידו בנות

לכמה מכן יש כאלו קצת ורידים ברגליים? מעצבנים כאלו, שלא משנה גם אחרי 10 ק"ג שיורדים זה נשאר????

בואי אני ינסה להסביר לך

לפי המ שאני יודעת דבר ראשדון זה תורשתי ... יש אנשים שתמיד יהיה להם קצת ורידים ברגליים שוראים כי ככה זה אין מה לעשות תבדקי אם לאמא שלך או לסבתא שלך יש סיבה שניה שאני יודעת טוב אמד כי אני ספורטאית זה שבנות לא מתאמנות לספורטאיות אם תשימי לב אין בדרך כלל ורידים כי יש להן זרימת דם מאד טובה ובכללי ספורט מעלים ומונע ורידים ( אצלי זה משפחת ספורטאים לאף אחד אין אחד אפילו) אבל יכול ליוהת שיהיו בנות שאין להם ורידים גם בלי שהן יתאמנו כי פשוט יש להן מזל כיף להן חח אם את רוצה לנוסת להעלים תורידים האלה או לפחות למנוע עוד כאלה יש לך 2 שיטות : 1. הקשה יותר שזה קצת לרוץ פה ושם חדר כושר מתיחות ריקודים משו שיפעיל תגוף כל יום 2. שזה הקל יותר ללכת לעשות זריקותש מעלימות אותם

מה זריקות???

איזה זריקות יש?אני שמעתי על איזה טיפול...אווף אני לא מצליחה לזכור אותו שיש להעלמת ורידים...מישהי שמעה???

גם לי יש כמה וזה מגעיל

אבל לא חשבתי בכלל לטפל בזה. לא יודעת למה לא עלה לי בראש. עשיתי חיפוש ומצאתי משהו עם לייזר. תחפשי "העלמת ורידים".

אז זהו בדקתי

כתבי "העלמה וגם הסרה של ורידים" בולטים. ומצאתי 3 פשרויות, שעושים את כולם במרפאת פרופורציה: קצף, לייזר ומה שנקרא: סקרלותרפיה. השאלה היא אם מישהי עשתה משהו דומה לזה? או אחת האופציות???

תקראי על זה בקישורים.

מקווה שיעזור לך

מעניין מאוד

שכך את ם חושבים
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שיחת בנות
בחר
בחר