תגידו, לא בא למישהי כאן לעשות שינוי דרסטי?

אני לא מתכוונת להחליף את המין. ממש לא. אבל אולי לתקן את האף, להמיס קצת שומנים... לי בא. ובאסה איתי, לא הצלחתי לחסוך כסף עד עכשיו, ופיספסתי את ט"ו באב. איך רציתי להפתיע עם אף חדש. מישהי חשבה על זה פעם? מישהי עשתה?

אהה ט"ו באב זה בשבת הבאה...(ב16.8. יש לי ימולדת באותו יום..) אז יש לך עוד זמן

ניתוח פלסטי !!

אני ממש בעד ניתוחים פלסטיים .. 2 חברות שלי עשו ניתוח אף ואני עושה שנה הבאה הגדלת חזה.. כמובן שבפרופורציה חחח לא כמו של פמלה אנדרסון !!! תעשששייייי

היי..

חשבתי פעם לעשות הגדלת-חזה. (אולי זה יבוא מי יודע.) תשמעי, אם את ממש ממש לא וסבלת את המראה שלך לכי על זה. בעיניי חשוב להיות טבעיים כמה שיותר להשלים עם איך שאת נראית, להיות גאה בעצמך ובמה שאת (: אני בטוחה שיש גברים שמסתכלים עליך פעם אחת ואז מסובבים את הראש כדי להסתכל שוב. את תהיי בסדר :) בשביל מה לבזבז כ"כ הרבה כסף ולהיות משהו שהוא לא את ...

אהה ט"ו באב זה בשבת הבאה...(ב16.8. יש לי ימולדת באותו יום..) אז יש לך עוד זמן

נראה לך?!

חזיז ורעם! רק זה חסר לי! אף בלון ופרצוף כחול בט"ו באב. זה שבוע מהיום, ואני פיספסתי. אין מה לעשות. זאת המציאות. פ י ס פ ס ת י. התאריך הבא - לא עלינו - הוא ראש השנה. כאילו - אני יבוא למשפחה שלי ואני אגיד: שלום, עשיתי ניתוח אף והכנסתי אותו לפרופורציה. פחחחחח... יהרגו אותי. (חחחח... למה זה מוצא חן בעיני להכניס את כולם להלם בהפתעה???) אוייש ויומולדת שמחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח!!!

ניתוח פלסטי !!

אני ממש בעד ניתוחים פלסטיים .. 2 חברות שלי עשו ניתוח אף ואני עושה שנה הבאה הגדלת חזה.. כמובן שבפרופורציה חחח לא כמו של פמלה אנדרסון !!! תעשששייייי

למה הגדלת חזה? למה לחכות עד לשנה הבאה?

החיים קצרים, מותק!

תגידו, לא בא למישהי כאן לעשות שינוי דרסטי?

אני לא מתכוונת להחליף את המין. ממש לא. אבל אולי לתקן את האף, להמיס קצת שומנים... לי בא. ובאסה איתי, לא הצלחתי לחסוך כסף עד עכשיו, ופיספסתי את ט"ו באב. איך רציתי להפתיע עם אף חדש. מישהי חשבה על זה פעם? מישהי עשתה?

אממ כן :)

הייתי שמחה אישית לתקן את האף.. והצבתי את זה בתור מטרה, אני יעשה את זה מתישהוא השאלה היא מתי.. שימרי על קשר!! אוהבת, לולי
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שיחת בנות
בחר
בחר