דלוקה על בחור שעובד איתי.. מה עושים?

נמשכת כבר הרבה זמן למישהו שעובד איתי ואני מרגישה שגם הוא אבל שנינו מהססים לעשות צעד החלטי בכיוון. אני לא יודעת מה לעשות כי אולי זה באמת לא רעיון טוב להתחיל רומן בעבודה, אבל אני לא מפסיקה לחשוב עליו, אפילו שאני יוצאת עם מישהו כרגע.

מנסיון

טוב לצערי זה קרה לי .. אני עובדת עם מישהו שאני נמשכת אליו בטרוף!! אני לידו אני נמסה .. ויש לי חבר. אין מה לעשות . צריך להתמודד עם הרגש הזה להוא מהעבודה כי אם יש לך חבר שאת אוהבת , הרגש להוא הוא מצב חולף.. מקווה שעזרתי ספרי מה עשית בסוף=] שני

זה שאני יוצאת טיתו הוא לא חבר שלי, סתם מישהו להעביר איתו גוד טיים

אז

אז אם אתם לא חברים את לא צריכה לתת לו יותר מדי דין וחשבון מה שנותר לך הא לרמוז להוא מהעבודה שאת רוצה אותו לזרז עניינים .. בהצלחה

דלוקה על בחור שעובד איתי.. מה עושים?

נמשכת כבר הרבה זמן למישהו שעובד איתי ואני מרגישה שגם הוא אבל שנינו מהססים לעשות צעד החלטי בכיוון. אני לא יודעת מה לעשות כי אולי זה באמת לא רעיון טוב להתחיל רומן בעבודה, אבל אני לא מפסיקה לחשוב עליו, אפילו שאני יוצאת עם מישהו כרגע.

נטלי

במה את עובדת ? בת כמה את ? זו עבודה רצינית ? עבודה שאת מתכננת עליה את הקריירה שלך? כי אם כן,,, לא הייתי ממליצה לך לנהל רומן במסגרת העבודה. אין לדעת מה יקרה , עד כמה זה יסחוף את שאר העובדים וכמה רעש זה יעשה במקום העבודה. חבל ... עלייך . אם את יוצאת עם מישו , וזה מהעבודה מבלבל אותך קחי מרחק קצת משניהם , תחשבי ... על מי את חושבת ? עם מי את רוצה לבלות ? אם את חושבת שזה מהעבודה בעניין , תרמזי לו או שתעשי צעד , תיזמי שיחה . שיהיה לך בהצלחה . תחשבי על מה שאת עושה .
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שיחת בנות
בחר
בחר