אמ.. עזרה!! דחוףף

אני מקודם דיברתי עם ילד מהשיכבה ודיברנו כמה פעמים, וכאילו דיברנו קצת.. והוא משדר כזה ברדיו שהוא באינטרנט שבונים כזה אז סיפרתי לו שהשארתי את רדיו פתוח וזה היה גבוה ופתאום שמעו בבית ולא הבינו מאיפה המוזיקה אז הוא אמר לי ' את יודעת שזה לא מעניין אותי?' אני די נפגעתי מזה. מה אתן חושבות? זה היה פוגע גם בכן? להתעלם? אולי דיברתי יותר מידי, נכון. אבל להגיד דבר כזה? די מעליב.. מה אתן חושבות?

הוא דפוק ולא שם עלייך,שימי עליו זין

אפשר לשאול למה כשלחוצים לך על ה'ניק' יש איזה 30 שמות שונים?!

אממ...

לא רואים שום 30 שמות שונים.. גמני שאני לוחצת על אחרים אני רואה ולא מבינה אבל אצלי זה אחרת הנה אפילו סתכלי...

אויש. זה לא הוסיף.. טוב הנה

מתוקה לא דיברתי עלייך דיברתי על דפי(או נטלי,עפרה,אנה,מורן,ליאת,מיטל,אילנה...)

אמ.. עזרה!! דחוףף

אני מקודם דיברתי עם ילד מהשיכבה ודיברנו כמה פעמים, וכאילו דיברנו קצת.. והוא משדר כזה ברדיו שהוא באינטרנט שבונים כזה אז סיפרתי לו שהשארתי את רדיו פתוח וזה היה גבוה ופתאום שמעו בבית ולא הבינו מאיפה המוזיקה אז הוא אמר לי ' את יודעת שזה לא מעניין אותי?' אני די נפגעתי מזה. מה אתן חושבות? זה היה פוגע גם בכן? להתעלם? אולי דיברתי יותר מידי, נכון. אבל להגיד דבר כזה? די מעליב.. מה אתן חושבות?

לדעתי

הוא לא מתייחס אלייך ברצינות והוא סתם טמבל.. את צריכה לשים עליו פס אם הוא ככה אמר לך.. למה מי הוא..? בה ביי

כנ"ל

מי שלא מעריך אותך- לא שווה אותך . לא צריך.. תמשיכי הלאה .... תתעלמי ממנו, תהיי אדישה , ואם יהיה לו איכפת - הוא ישאל לשלומך ולמה את ככה מתרחקת . ואם לא- הוא מפסיד , והאדישות שלך תעביר את זה ... שיהיה בהצלחות !

כבר הפסקתי לדבר איתו.

אני מתעלמת ממנו סופית. והיום שהוא ראה אותי מדברת עם חברות שלי דברך הביתה, כי אני והן עצרנו לדבר והוא הסתכל עלי כזה תוך כדי הליכה וראה שאני לא שמה עליו. חחחחחחח מגיע לו!

ייאאיייי

שמחה לשמוע , כל הכבוד מותק - זו הגישה !!! בהצלחות !
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שיחת בנות
בחר
בחר