חראא

חראא

תקשיבו.. היום הזה התחיל פשוט מושלם. קמתי בבוקר וקיבלתי אסמס מחבר שלי "בוקר טוב נסיכה שלי ויום אהבה שמח. מת עלייך!". המשכתי לבית ספר והגעתי יחסית מוקדם.ומי היה בבית ספר? הוא! החבר שלי.. ורק הוא! הוא הביא לי קופסת לב יפה כזאת עם שוקולדים. משו לא כל כך אישי אבל לפחות הוא חשב עליי. אני הקלטתי לו את השיר שלנו "wonderful tonight" והבאתי לו את זה על דיסק. בהמשך היום היינו כל הזמן יחד. פשוט כל הזמן! בשעתיים הראשונות היה אמור להיות מתמטיקה והמורה לא הגיעה אז היו שיעורים חופשיים ויכולתי להיות איתו:] אחר כך הפסקה שיעור אנשלית שבו אנחנו יושבים בשולחנות צמודים. שיעור עם המחנכת ושיעור ספורט שבהם לא היינו כל כך קרובים אבל לא נורא:] חזרנו יחד ברגל הביתה.. לבד.. היה פשוט יום מדהיייים! אז אתן בטח שואלות למה הכותרת היא "חראא". אז זהו. שאני חולה! אבל ממש. 39.3 חום. מה שאומר שאני לא אוכל לצאת איתו היום בערב. אוףףףףף!!

לא נורא

קודם כל, תיהיה בריאה ושתדעי שזה מאוד יפה שככה הוא חשב עלייך והכל. ומקסימום תוכלו לצאת יום שישי! זה לא נורא

איזה חמוד

החבר שלך ממש חמוד שהוא ככה חשב עלייך והוא בטוח יבין את זה.... תצאו אחרי שתחלימי מה יקרה?

כשאוהבים לא צריכים יום אהבה, חוגגים בלי קשר. לא כדאי להיות כל הזמן ביחד, בסוף זה נהיה דביק...

מותק...

באיחור "קל" מקווה שאת כבר בריאה ... ואתם עוד תצאו ותבלו , יהיה בסדר ! המון אהבה !

גונבים לי את הלב בפעם ה-..10? 100? 200? 14944665?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שיחת בנות
בחר
בחר