מאוהבת

מאוהבת

ב...חברה שלי לסבית וגאה בזה יחי החופש והאהבה
077.jpg

בהצלחה עם החברה (: יום אהבה שמח ומושלם שיהיה לכן..

תודה אדוה

אבל תגידי, אין זה מנוגד להלכה הרבה דתיות אמרו לי שזה איסור חמור ושזה סטיה ועוד דברים לא כ"כ נעימים. מה דעתך בנושא?

כוסיות! שיהיה לכן בכיף

תודה אדוה

אבל תגידי, אין זה מנוגד להלכה הרבה דתיות אמרו לי שזה איסור חמור ושזה סטיה ועוד דברים לא כ"כ נעימים. מה דעתך בנושא?

יור וולקאם.. תקשיבי מותק..

נכון זה נוגד את ההלכה אבל אני חושבת שיש דברים שכבר קשה להתמודד איתם. אני חושבת שניסיון של להיות לסבית זה דבר נורא קשה לעמוד במיניות שבולטת ודומיננטית אצלך. אני ממש לא חושבת שזה סטיה... אני רק מאחלת בהצלחה בדרך שלך.. (:

מאוהבת

זאת את שם בתמונה?

וואו הייתי רוצה אני להיות חבר שלך

תודה אדוה

אממממ...

את שאלת- אני עונה . כן, לדעתי זה סטייה , זה לא מצב נורמלי . לדעתי זה הרוב פסיכולוגי . הכל בראש אבל מי אני שאגיד לך איך לחיות ?!?! תהיי מה שרק את אוהבת , תהיי שלימה עם עצמך ותהני ! רק אהבה תביא אהבה !

יערוקה, 'או וואטאבר יור ניים איז'

תסלחי לי, אבל איך את מעיזה לקרוא ללסביזם סטיה? זה לא פסיכולוגי ולא נעליים יש אנשים שנולדים ככה עם משיכה טבעית לבני מינם 'סו ליב ווית' איט' אני שמח שלפחות הרוב כאן מבין זאת

מאוהבת

סבבה לך, בהצלחה

נ.ב: אין דבר יותר מדליק לנו הבנים(הסטרייטים לפחות) מלראות שתי בנות מתחרמנות 'סו קיפ אפ דה גוד וורק'

אני מת לענות לך לגבי זה אבל משהו מרגיש לי מוזר meet new people online Free Dating App

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שיחת בנות
בחר
בחר