מידענות בחינוך

מחפשת מאמרים בנושא

מידענות

למטח חוברות בנושא מידענות האם משהו עבד עם החוברות ולספר קצת עליהן

מאינפורמציה לידע - הזמנה לביקור

אליה שלום אני רוצה להזמין אותך לביקור באתר ששחררתי בימים האחרונים לרשת ומיועד לקורס למידה מרחוק בשם "מאינפורמציה לידע". הקורס מיועד להשתלמויות מורים, ואם את רוצה גם לקבל עבורו גמול, את מוזמנת לפנות להשתלמויות מורים במכללת זינמן במכון וינגייט. מקווה שתוכלי להעזר בו, כל זמן שהוא פתוח לקהל הרחב. תודה שרה

מידענות

שרה שלום ראיתי שניפתחת השתלמות בוינגייט וזה קצת רחוק היות ואני גרה בדרום האם יש אפשרות של שליחת מאמרים בנושא או שליחת מידע בפורום תודה ציפי

למידה מרחוק

ציפי שלום, העקרון של למידה מרחוק הוא שהיא אינה תלויה במקום ואפשר ללמוד אותה מכל מקום בארץ, בלי לבוא ולראות את המורה אפילו פעם אחת (למרות שזה יכול להיות נחמד אם כן מצליחים להגיע לאיזה מפגש). הכל מתבצע באמצעות דוא"ל, טלפון, פקס וכל אמצעי תקשורת אחר (כולל יוני דואר.....). לצערי הפורום, הצ'אט ושאר התוספות פתוחים אך ורק לתלמידים שנרשמו לקורס בצורה מסודרת. אגב, מנסיון שיש לי בשיטת הוראה כזו, מסתבר שהקשר שלי עם התלמידים חזק הרבה יותר מאשר עם תלמידים בכתה פרונטלית. אני יודעת שזו גם תחושה של מורים אחרים בקורסים מהסוג הזה. מקווה שתרשמי בכל זאת, וגם אם לא, כדאי לעיין באתר כי יש בו הרבה מאד חומר חופשי.(לפחות כרגע) תודה שרה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מידענות - מחפשים עבורך באינטרנט
בחר
בחר