מחפש שיר מאוד מוכר עם קטע של סקסופון..

היי! אני מחפש שיר מאוד מוכר מלפני עשרים שנה נראה לי שיש בו קטע סולו של סקסופון מאוד מאוד מוכר שחוזר על עצמו בשיר כמו פזמון כזה אני לא זוכר מילים מהשיר אז כל שיר שאתם מכירים עם קטע סולו של סקסופון תרשמו ואני כבר אמצא לבד ממה שכתבתם.. תודה... רותם.

אולי..

lily was here של dave stewart? זה קטע אינסטרומנטלי שבו הסקסופון חוזר אחרי הליין של הגיטרה.

ואולי

הייזל אוקונור - will you. נדמה לי שזה השם. (בהנחה שאכן התכוונת לשיר, לא לקטע אינסטרומנטלי) יש מלא - תן עוד רמזים. זמר? זמרת? חדש? ישן? קצבי? שקט? וכו'. לילה טוב

סליחה, לא שמתי לב שאמרת שיש מילים בשיר אז זה כנראה לא זה.סיכוי טוב שפלפל צודק.

ואולי

הייזל אוקונור - will you. נדמה לי שזה השם. (בהנחה שאכן התכוונת לשיר, לא לקטע אינסטרומנטלי) יש מלא - תן עוד רמזים. זמר? זמרת? חדש? ישן? קצבי? שקט? וכו'. לילה טוב

עוד סימנים...

זה לא קטע אינסטרומנטלי ואת השיר שר גבר נראה לי שהשיר משנות השמונים או השבעים המאוחרות זה לא קצבי ולא שקט.. באמצע כזה ונראה לי שליסה מסימפסון וקלינטון עשו את הקטע הזה בסדרה סימפסון (או שקלינטון עשה את זה במקום אחר אני לא זוכר..) מקוה שעזרתי..

תכתבו כל מה שאתם יודעים אני כבר אחפש איזה מהם

טוב , יש לי הצעה נוספת.......

your latest trick של dire straits ........ יש בו קטע סקסופון ממש יפה שחוזר כמה וכמה פעמים...... (השיר הוא מלפני קצת יותר מ 15 שנה). איניגו.

עוד אפשרות

(אבל אין לי מושג ממתי השיר הזה:) Gerry Rafferty - Baker Street.

ואולי

אנשים תודה בסוף התכוונתי למה שדרלה אמרה.. Gerry rafferty - Baker street

George Michael - Careless Whisper

היי! אני מחפש שיר מאוד מוכר מלפני עשרים שנה נראה לי שיש בו קטע סולו של סקסופון מאוד מאוד מוכר שחוזר על עצמו בשיר כמו פזמון כזה אני לא זוכר מילים מהשיר אז כל שיר שאתם מכירים עם קטע סולו של סקסופון תרשמו ואני כבר אמצא לבד ממה שכתבתם.. תודה... רותם.

spidon spidon 

שלומי אסף יא תותח עשיתה לי את היום. כמה חיפשתי לבסוף מצאתי! הצלילים של הסקספון לא יוצאים לי מהראש. כמה רוגע וכמה שקט ושלווה זה עושה. תודה אלוף

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זיהוי שירים
בחר
בחר