מחפש את הנעימה הזו, שר אותה ילד, ואח"כ מצטרפים אליו עוד ילדים...

זו נעימה בלי מילים, מאוד יפה. מתחיל אותה ילד, אח"כ מצטרפים עוד כמה, בקולות מאוד יפים. "אה אה אה אה אה..." (זה אומר לכם משהו...?) מישהו יודע אולי תחת איזה שם אפשר למצוא אותה? ומי מבצע אותה?

באיזה שפה?

זה יכול להיות גם השיר מ"שעת הצוענים" למרות שזאת לא ממש נעימה, אבל מתחיל אותה ילד..... שם השיר Goran Bregovic - Ederlezi

אני כמעט בטוח שזה עברית...

שמעתי אותו ברדיו, נורא מזכיר תפילה כזו.

זה לא השיר הזה בטוח..

אני כמעט בטוח שזה בעברית. זה נשמע כמו תפילה כזו. קשה לתאר. "אה אה אה אה אה אה אה..."

זו נעימה בלי מילים, מאוד יפה. מתחיל אותה ילד, אח"כ מצטרפים עוד כמה, בקולות מאוד יפים. "אה אה אה אה אה..." (זה אומר לכם משהו...?) מישהו יודע אולי תחת איזה שם אפשר למצוא אותה? ומי מבצע אותה?

עכשיו אתה עשית לי נוסטלגיה

שבת בבוקר..... כיתה ג' כל המשפוחה אוכלים ארוחת בוקר , הרדיו פתוח ואז פתאום חבורה של ילדים דופקים לי את המוח ב"אה אה אה אה אה אה אה" אני חושב שזו להקה של ילדים עולים מאתיופיה ויכול להיות שמדובר באלו שעבדו בזמנו עם שלמה גרוניך למרות שאני לא בטוח........ בכל מקרה בהצלחה בחיפוש אבל אני שונא את זה......

אני כמעט בטוח שזה עברית...

שמעתי אותו ברדיו, נורא מזכיר תפילה כזו.

אם זה השיר שמזכירים פה אז...

שלמה גרוניך עם מקהלת שבא (או משהו כזה)- שיר המסע. מצד שני זה גם יכול להיות יהודה פוליקר... אז אני רק צריכה אינפורמציה זו: האם יש מלים בשיר הזה או רק "אה, אה..."?

לדעתי אתה מתכוון..

ליהודה פוליקר מהאלבום "לעיניך הכחולות".נדמה לי שזה נקרא "סולם יעקב" אבל אל תתפוס אותי במילה.

שלמה גרוניך עם מקהלת שבא (או משהו כזה)- שיר המסע. מצד שני זה גם יכול להיות יהודה פוליקר... אז אני רק צריכה אינפורמציה זו: האם יש מלים בשיר הזה או רק "אה, אה..."?

לא "שיר המסע", בשיר המסע יש מילים, אך בהחלט מקהלת שבא, או שבה, או שווה או Whatever... (לא זוכר את השם)

עכשיו אתה עשית לי נוסטלגיה

שבת בבוקר..... כיתה ג' כל המשפוחה אוכלים ארוחת בוקר , הרדיו פתוח ואז פתאום חבורה של ילדים דופקים לי את המוח ב"אה אה אה אה אה אה אה" אני חושב שזו להקה של ילדים עולים מאתיופיה ויכול להיות שמדובר באלו שעבדו בזמנו עם שלמה גרוניך למרות שאני לא בטוח........ בכל מקרה בהצלחה בחיפוש אבל אני שונא את זה......

זהו!! זה זה!

זה רק "אה..." לא שיר המסע...

זהו!! זה זה!

רק מה שם השיר?

לאיזה אתה מתכוון? פוליקר או גרוניך?

זה רק "אה..." לא שיר המסע...

רק מה שם השיר?

לאיזה אתה מתכוון? פוליקר או גרוניך?

לא חושב שזה פוליקר... אבל זה בכלל ילדים, לא מישהו אחד שר

נראה לי הלהקה של גרוניך. אבל הוא לא שר. זה רק ילדים שרים "אהה...". מה השם את יודעת?

לדעתי אתה מתכוון..

ליהודה פוליקר מהאלבום "לעיניך הכחולות".נדמה לי שזה נקרא "סולם יעקב" אבל אל תתפוס אותי במילה.

אתה חושב? זה רק ילדים שרים...

אבל מה השם? סולם יעקב של פוליקר?
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זיהוי שירים
בחר
בחר