שלום אני לוקחת גלולות כבר כמה שנים בלי לפספס. בחודשיים האחרונים פספסתי הרבה גלולות ואחרי המחזור האחרון לקחתי חבילה חדשה ולקחתי את כל הגלולות בלי לפספס חוץ מגלולה אחת שפספסתי. באמצע החבילה בערך אחרי 7 גלולות והאחת שפספסתי קיימתי יחסי מין עם חבר שלי ללא קונדום. האם יש חשש להריון ?

אני לוקחת גלולות כרגע אני בסוף המחזור שלי שתמיד נופל על סופש איך אני משנה את זה?

שינוי היום הקבוע בו את מקבלת וסת אפשרי אם את משתמשת קבוע בגלולות ואז פשוט בחודש מסוים לקחת באופן חד פעמי עוד שתיים-שלוש גולולות בסיום החפיסה (כך שבאותו חודש במקום לקחת 21 גלולות תקחי 24  ) יגרום להזזת היום בו תגיע הוסת

אם אנך לוקחת גלולות באופן קבוע זה קצת יותר מסובך להזיז את יום הוסת אך אפשרי, תתיעצי עם רופא נשים.

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

דחוף עזרהההה לוקחת גלולות מינס בפעם הראשונה וקיימתי יחסי מין בכדור של היום השישי הייתי קצת במחזור אבל בכל זאת עשינו מה זה אומר שאני בהריון???? או שהגלולות הגנו עלי דחוףףףףףףף עזרה 

אם לקחת גלולות מהיום הראשון של הוסת כל יום בשעה קבועה את מוגנת מפניי הריון בלתי רצוי

שלומלום

מנהל הפורום
10,000+
שלום, חברתי החלה בנטילת גלולות ביום הראשון של המחזור לפי הוראות הרופא. אך שכחה לשאול, מתי תוכל לקיים יחסי מין בטוחים ללא אמצעי מניעה. יחסי מין בטוחים = ללא אפשרות להרות. אשמח לקבל פרטים נוספים אודות התהליך והזמן המתבקש. תודה רבה.

צריך לקחת גלולות ואז להתחיל ?

היי, בת 22 

אני וחבר שלי יחד כבר 3 שנים.

בחפיסה הקודמת פיספסתי שלוש גלולות אחת אחרי השנייה לקראת סוף החפיסה  (16,17,18). יום למחרת כשאני צריכה לקחת את הגלולה ה19 לקחתי גם את ה18. 

כמאז קיבלתי מחזור והתחלתי את החפירה החדשה כבר 3 גלולות בלי לפספס. אני וחבר שלי קיימנו כל הזמן הזה יחסי מין עם קונדום.

מתי אני מוגנת? מתי אני יכולה להפסיק להשתמש בקונדום ? 

תודה ! 

את כבר שוב מוגנת. רק להקפיד לקחת גלולה כל יום בשעה קבועה 

שלומלום

מנהל הפורום
10,000+
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
סקסולוגיה