שאלה לד"ר צחי או למבינים בלבד!!!

כשאני וחברה שלי שוכבים אני מתחיל במשחק מקדים של לפחות רבע שעה ואז כאני מגורה והיא גם אני מנסה להכניס את איבר המין שלי לשלה , והיא דוחה אותי בטענה שכואב לה והיא לא רוצה מה שכן שרק השפשף את הפין שלי על הדגדגן שלה ,הבעיה היא שאני לצורך העניין לא מרגיש שעשיתי סקס. מה לעשות? וכיצד לשכנע אותה ? בתודה מראש.

אתה ממש בבעיה רצינית רק רופא מומחה יעזור זהבעיה רצינית וסבוכה

חחחחחח חחחחח לאט לאט

טבעת

אתה יודע...פעם ..אמצעי שכנוע היה טבעת נישואין.אצל מיליונרים אמצעי שכנוע הוא גם תכשיט יהלומים יקר ערך, חשבון הוצאות פתוח דירה ומכונית, רישום בצוואה ..

היא נרתעת מזה בגלל שאתה או מישהו אחר חדרו לפני שהיא היתה מוכנה לכך נפשית

ומכאן שאם לא תהיה סבלני ותמשיך ללחוץ, אז אולי תצליח לשכנע אבל תגרום לה רק רתיעה גדולה יותר בגלל שהיא עוד לא מוכנה לכך נפשית. במילים אחרות תנצח בקרב אבל תפסיד במלחמה. לא צריך להיות מומחה כדי לדעת שצריך לתת לה את הזמן שלה, ורק כשזה יבוא ממנה (גם אם רק בעוד כמה חודשים), הבעיה תבוא על פתרונה.

אתה ממש בבעיה רצינית רק רופא מומחה יעזור זהבעיה רצינית וסבוכה

חחחחחח חחחחח לאט לאט

נכון

שאלה לד"ר צחי או למבינים בלבד!!!

כשאני וחברה שלי שוכבים אני מתחיל במשחק מקדים של לפחות רבע שעה ואז כאני מגורה והיא גם אני מנסה להכניס את איבר המין שלי לשלה , והיא דוחה אותי בטענה שכואב לה והיא לא רוצה מה שכן שרק השפשף את הפין שלי על הדגדגן שלה ,הבעיה היא שאני לצורך העניין לא מרגיש שעשיתי סקס. מה לעשות? וכיצד לשכנע אותה ? בתודה מראש.

ללכת לטיפול

כאבים בחדירה הם דבר המצריך בדיקה וטיפול. אין מה לברבר כאן- גשו בהקדם למרפאה לטיפול מיני בה עובד גיניקולוג
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר