שאלה על גלולות, תודה מראש

האם גלולות מתחילים לקחת עם המחזור? אני רוצה ללכת לרופאה בפעם הראשונה לקבל מרשם לגלולות, אבל רוצה גם לקיים יחסי מין כבר ( יש לי חבר ואנחנו מאוהבים ובשלים ). רציתי לדעת אם אפשר להתחיל לקחת גלולות גם אם אני אחרי מחזור? תודה מראש.

רצוי שלא

כמובן מומלץ להתייעץ עם הרופאה, אבל גלולות מתחילים ביום הראשון של המחזור, לא אחרי.

רצוי או אי אפשר?

מישהו יכול לענות בבקשה?

האם גלולות מתחילים לקחת עם המחזור? אני רוצה ללכת לרופאה בפעם הראשונה לקבל מרשם לגלולות, אבל רוצה גם לקיים יחסי מין כבר ( יש לי חבר ואנחנו מאוהבים ובשלים ). רציתי לדעת אם אפשר להתחיל לקחת גלולות גם אם אני אחרי מחזור? תודה מראש.

תשובה מתוך העלון לצרכן

בגלולה מסוג מסויים, כתוב שצריך לקחת את הגלולה הראשונה ביום הראשון של המחזור, אם כי ניתן לקחתה גם עד חמישה ימים אחרי ואז יש להשתמש גם באמצעי מניעה נוספים למשך שבוע. בכל מקרה - רופא הנשים אצלו תקבלי את המרשם יוכל לתת לך פרטים מדוייקים - למה שלא תתייעצי איתו? אני לא יודעת האם גלולות אחרות "מתנהגות" שונה... בהצלחה

מישהו יכול לענות בבקשה?

מתחילים מהיום הראשון למחזור

וזו הדרך היחידה. אחרת - את לא מוגנת מהריון במשך כל החפיסה הראשונה.

מהפכה בעולם הגלולות!!!!

כן כן שמעתם נכון יש גלולות חדשות.... זאת מדבקה שיש בתוכה חומר פעיל שצריך להדביק על הגוף וזה למשך שבוע כלומר 3 מדבקות ל3 שבועות ושבוע לא מדביקים (השבוע של המחזור) זה עובד בדיוק כמו הגלולות אבל הרבה יותר נוח.... אפשר לקבל יותר פרטים אצל רופאי הנשים.... המדבקה לא יורדת לא בים לא בבריכה אפשר להתאמן להזיע להתקלח לעשות מה שרוצים ואפשר להדביק איפה שרוצים... גם יש יותר אחוזים של בטיחות למניעת הריון.... בקיצור מהפכה!!!! ולשאלתך... חייב מרשם לכל גלולה... תפני לרופא או רופאת נשים וכדאי לברר על רופא או רופאה מסויימת מאמא או מחברות שתדעי שזה רופא טוב ושהיחס שלו עדין ונעים..... והוא ירשום לך את הגלולה שהכי מתאימה לך.... בנתיים עדיף להשתמש באמצעים אחרים.... אם המחזור שלך לא סדיר מתחילים חפיסה ביום הראשון של המחזור ואם המחזור סדיר אז מותר להתחיל יום אחרי היום האחרון של המחזור... והפעולה של הגלולה היא לחודש הבא לכן שבועיים ראשונים צריך להשתמש באמצעים אחרים.... תהני....
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר