08.03.03 | 08:30
אני בת 14 ובהריון אני צרכה עזרה..
לפני חודש אני וחבר שלי נפרדנו וכשבאתי אליו להחזיר לו דברים ששכח אצלי הוא תפס אותי בכוח הרביץ לי קשר אותי ואנס אותי. אחרי זה השליך אותי ליד דלת ביתי. הוא גרם לי לדימום רב. אני פוחדת לספר שיעשה את זה שוב זה ממש כאב לי ואני ממש מרגישה רע עכשיו. אני פוחדת לצאת אני פוחדת שמישהו יראה אותי אני הולכת רק אם בגדים גדולים כדי לא לעשות חשק לאף אחד ומאד נעשיתי מופנמת מאז. זה קרה לפני חודש וקצת. לא סיפרתי לאף אחד ולפני כמה ימים אמרתי לאמא שלי שאני וחברה הולכות לראות סרט והלכתי למרפאה והתברר לי שהוא לא שם קונדום ואני בהריון. אני רוצה למות אני בת 14 וחצי רק בתחילת החיים וכבר בהריון. כששאלתי התברר שלהפלה צריך אישור הורים ואני לא רוצה לספר לאמא שלי כי היא תתלונן ואז ה"חבר" שלי לשעבר יבוא ושוב יאנוס אותי. גם שהפלה אפשר לעשות עד חודש מסוים. אני מתחחננת לא סיפרתי לאף אחד ואני נאכלת מבפנים עזרי לי בבקשה!!
08.03.03 | 10:33

התייחסות לבקשתך

לשירז ההליכה עם החרדה קשה, מכאיבה ובולמת כל אפשרות לחיות חיים סבירים ואיכותיים זה כלל לא משנה איך נבל עשה לך את שתארת בכתבתך חשוב מה את תעשי כרגע. לדעתי אם הדבר לא יתברר עד תום את עלולה לבלות את שארית חייך בחרדות אין סופיות משהו שלא מגיע לשום אדם ובטח לא לנערה צעירה כמוך לחוות. את חייבת לעצמך לנקות את המועקה שבה את נמצאת, אני חושב שנכון תנהגי אם תספרי למישהו שאת סומכת עליו ושלא יצא מצב שהוא יבקר אותך וחשוב להתלונן במישטרה יתכן ותחששי שהוא יעשה זאת שוב אך מי מבטיח לך שאם לא תתלונני הוא לא יעשה זאת שוב? אדם שמתנהג כך חשוב שיקבל את עונשו, כדי שחס וחלילה לא יעשה מעשה דומה לך או לאחת מחברותיך וילך בתחושה שמותר לו לפגוע בכל אחת. אדם כזה אין לו מקום בחברה. אני מציע לנסיון להוציא מעצמך את החוויה הנוראית שעברת את חייבת להעזר במישהו אוהב ובמומחים לנפגעות אונס. כל שכן אין הכרח שתלדי ילד מסיטואציה שכזו אני מאחל לך שיהיו לך הכוחות להשליך מעליך אדם זה ולשרוד את החוויה אני שולח לך חום וכוחות יוסי.
08.03.03 | 14:17

אסור לתת לאנשים כאלה לצאת מידי חובה -

אנשים כאלה ,אם לא מפסיקים אותם הם ממשיכים ופוגעים בך ובאחרות, הם סוג האנשים שאם לא נותנים להם הם לוקחים בכוח - והם צריכים לראות את פנים חדרון קטן בבית הכלא. תתלונני - למרות שזה קשה ובעייתי , תתלונני - אנשים כאלה לא מגיע להם להסתובב חופשי - ועד שלא יעצרו אותו הוא ימשיך להרגיש מלך העולם שמותר לו לעשות כל דבר . להתלונן ועכשיו.
10.03.03 | 12:23

אני בת 14 ובהריון אני צרכה עזרה..

לפני חודש אני וחבר שלי נפרדנו וכשבאתי אליו להחזיר לו דברים ששכח אצלי הוא תפס אותי בכוח הרביץ לי קשר אותי ואנס אותי. אחרי זה השליך אותי ליד דלת ביתי. הוא גרם לי לדימום רב. אני פוחדת לספר שיעשה את זה שוב זה ממש כאב לי ואני ממש מרגישה רע עכשיו. אני פוחדת לצאת אני פוחדת שמישהו יראה אותי אני הולכת רק אם בגדים גדולים כדי לא לעשות חשק לאף אחד ומאד נעשיתי מופנמת מאז. זה קרה לפני חודש וקצת. לא סיפרתי לאף אחד ולפני כמה ימים אמרתי לאמא שלי שאני וחברה הולכות לראות סרט והלכתי למרפאה והתברר לי שהוא לא שם קונדום ואני בהריון. אני רוצה למות אני בת 14 וחצי רק בתחילת החיים וכבר בהריון. כששאלתי התברר שלהפלה צריך אישור הורים ואני לא רוצה לספר לאמא שלי כי היא תתלונן ואז ה"חבר" שלי לשעבר יבוא ושוב יאנוס אותי. גם שהפלה אפשר לעשות עד חודש מסוים. אני מתחחננת לא סיפרתי לאף אחד ואני נאכלת מבפנים עזרי לי בבקשה!!

מתייחסת..

הכי טוב זה שתגידי לאמך על המתרחש היא תבין אותך כי בסה"כ הוא אנס אותך. לכי למשטרה ותתלונני על האונס,והמשטרה תתפל בזה. לכי לרופא נשים,ותשאלי אותו על אודות ההריון(עד איזה חודש אפשר לעשות הפלה,ועוד..) לדעתי זה הפתרון הכי טוב.
29.06.17 | 12:27

ילדה , זה לא עניין של היריון ומה תעשי - אין ממה לפחד כאן , תפני מיד לאמא שלך ותספרי לה מה קרה - תספרי לה שהבן זונה הזה אנס אותך , תפני מיידית למשטרה .

אם את רוצה אני אפנה למשטרה בעצמי 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר