מה עושים לאחר השפיכה?

בסרטים תמיד מראים שאחרי זיון טוב וסוער הם נשכבים זו לצד זה ומלטפים זו את זה .מה עושים עם כל הזרע שנשפך ונזל לו החוצה מתוך הנרתיק או שזה רק אצלי ככה? הרי צריך להתנקות היטב מכל זה כדי לחזור לשכב במיטה . אני עושה סקס עם מגבת מתחת כדי שאם יצא זרע אז שלא ירטיב את המיטה. האם זה נורמלי ? האם זה רק אצלי או שכולם רצים לשירותים להתנקות מבלי לחוות את תחושת העונג שאחרי הזיון? מה עושים?

שותים קפה

שלומלום לך, מגבת זה פתרון טוב ואני אתן לך עוד פתרון שאנחנו משתמשים בו. יש לרכוש מגן למזרון ששמים אותו מתחת לסדין וכך המזרון לא מתלכלך, לגביי הסדין אין בעיה כי הוא הולך לכביסה. כמו כן אם מפריע לך הזרע הנוזל שימי לידך עוד מגבת וכך לא תהיי חייבת להפסיק באמצע את האינטימיות הנעימה של אחרי הטי נא נאיי נאיי שלומלום

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

אולי מעשנים סיגריה... אבל עכשיו ברצינות...

אחרי סקס לא חייבות להשפך כמויות זרע שכ"כ מלכלות כמו שאת מתארת. אם הגמירה היא בפנים אזי עד שלא תקומי ותנועי מדי, לא צריך להשפך כ"כ הרבה זרע. תשתדלי להשאר אולי מעט בשכיבה על הגב לפני שאת מסתובבת. לי אישית, הזרע אינו מפריע ואני יכולה זמן מאד ארוך להשאר במיטה ככה לפני שאני קמה וגם אז לא רצה להתנקות. איני רואה בזה משהו צריך להתקנות ממנו. אבל היות ולך זה מפריע, הייתי אומרת שכן תנסי למשוך את השהיה במיטה ולעשות כל מה שבא לך , לדבר, להתלטף, להרדם וכו' ורק אז לקום ולהתנקות. תנסי לקבל את עניין "לכלוך" הזרע כמשהו שהוא חלק מבן זוגך (למיטה לפחות) כמו שהוא מקבל (אני מקווה) את הנוזלים שלך ואינו רואה בהם כמשהו שצריך להתנקות ממנו. סקס זה לא דבר מלוכלך בשום צורה.... נטשה.

שותים קפה

שלומלום לך, מגבת זה פתרון טוב ואני אתן לך עוד פתרון שאנחנו משתמשים בו. יש לרכוש מגן למזרון ששמים אותו מתחת לסדין וכך המזרון לא מתלכלך, לגביי הסדין אין בעיה כי הוא הולך לכביסה. כמו כן אם מפריע לך הזרע הנוזל שימי לידך עוד מגבת וכך לא תהיי חייבת להפסיק באמצע את האינטימיות הנעימה של אחרי הטי נא נאיי נאיי שלומלום

שולחים יד לקופסת הטישו שליד המיטה, לוקחים שניים-שלושה, מתנגבים פחות או יותר, ומתמקמים ביתר נוחות בחיקו של האהוב.

בדיוק מה שאני עושה!

אחר "מלכת יד" טובה!

ערב טוב אני קצת בלחץ מאוד רוצה להיכנס להיריון ולא יודעת אם אני ובעלי פועלים נכון האם אחרי סקס המזרון בדרך כלל מתלכלך קצת?צריכים להישאר אחרי הסקס עוד בפנים כמה זמן בערך?ומרגישים את הגמירה בפנים ?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: leibo0308
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר