עד כמה חשוב לבנות גודל הפין???

בנוסף יש לי פין של 4 סנטימטר ואורך של 14 בערך.. תהיה לי בעיה לענג את חברתי?

חשוב. בטח שחשוב.

גודל הפין חשוב לבנות. בטח שחשוב. בדיוק כמו שחשוב להן שתהיה בלונדיני עם עיניים כחולות, ספונטני, בעל חוש הומור, ובעיקר....עשיר. לכל בחורה יש העדפות משלה. ומאחר וזוגיות טובה אינה תלויה בצבע השיער או חשבון הבנק, היא גם מנותקת מהמידות הפיסיות שלכם. הנתונים בהן נתברכת מעידים שאתה נמצא בממוצע הנורמלי. כך שאין לך מה לדאוג. בהנחה שתדע איך משתמשים בהם בצורה הטובה האפשרית. בהצלחה.

ריקי-לפי מה שאת אומרת..כמעט כל בת בעצם שלא חוששת מפין...תרצה גדול-ענק..אז מה החוכמה!?

ממש לא. אתה משליך עלי את המחשבות ה"כחולות" שלך

מה שאמרתי הוא בדיוק ההיפך. יש מי שאוהבת שיער בלונדיני ויש מי שמעדיפה שיער שחור. יש מי שחשוב לה פין גדול ויש מי שמעדיפה קטן. לפי משאלים (ואני לא חסידה של משאלים, באופן כללי) הרוב מעדיפות ממוצע. המשותף לכו-לן הוא שההנאה במין אינה תלויה בגודל הפין. או גודל השדיים. או צבע השיער או כל נתון פיסי אחר.

עד כמה חשוב לבנות גודל הפין???

בנוסף יש לי פין של 4 סנטימטר ואורך של 14 בערך.. תהיה לי בעיה לענג את חברתי?

תוכל לענג את זוגתך בתנאי אחד....

שלא תשכב איתה ותחשוב על גודל הזין שלך וכמובן שתוכל לענג אותה כל עוד אתה יודע לתפעל את עצמך כך שהיא תתענג, בין אם זה באיבר שלך, בעשר האצבעות שלך, בלשונך והכי חשוב - במוחך. זה הכל תלוי רק בך. אתה חושב ש"כלי" גדול הוא ערובה ל-להיות"כלי" במיטה???? אני יכולה לומר לך מניסיוני הלא דל שלא! אז צא מענין המדידות, תעשה לעצמך טובה גדולה בכך (וגם לה...) שיהיה לכם בהנאה מרובה!!! ממני, ילדת הירח.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר