מבקש עזרה מאנשי הפורום בנוגע לבעייה קשה בתפקודי

שלום, יש לי בעיה שמציקה לי שנים, אני בן 20 וחצי וסוחב איתי קושי רב בתפקוד,אני נראה טוב ומת לקיים יחסים עם בחורה, אבל אני סובל ממה שבעיני אחרים שלא מבינים ייחשב לברכה, איבר המין שלי (כפי שמדדתי לאחרונה כל כמה שבועות לוודא שאין יותר שינוי) מגיע ל-26.6 ס"מ במקסימום. עד לפםני כמה שנים הוא היה קטן יותר לא מדדתי אך ידעתי שיש לי איבר גדול יותר מלרוב האנשים. רק בצבא ראיתי עד כמה האיבר שלי גדול יותר . 4 הנערות/בחורות שהגעתי איתן ל "כמעט" סרבו לקיים יחסים פרט לאחת שהסכימה למין אוראלי. אני מאוד מתוסכל מהמצב ומנסה לחשוב מה אוכל לעשות, אפילו כדי לעודד את עצמי נרשמתי לחודש ניסיון במכון כושר גדול מאוד רק כדי לבוא מספר פעמים להתקלח ולקבל הזדמנות לראות יותר גברים מבוגרים ולראות אם יש עוד כמוני. חוץ מזה שקשה לזהות כי רובם לא זקופים בד"כ הצלחתי להבחין בכל זאת שאיש לא התקרב אליי מה שאומר שסטטיסטית יש ממש מעטים כמוני. מה אפשר לעות, אני מת כבר להשתמש בו !!!!!!!!! תודה!

גדול מידי

בהחלט עשויה להיות לך בעייה. הרבה שימון והרבה תרגול עשויים לסייע. אני משוכנע שתקבל הרבה הצעות משוחרים ושוחרות... בהצלחה.

להמשיך לנסות

כמו שכבר אמר הדוקטור - שימון. בכלל חומרי סיכה יכולים לעזור. נסה לגרות את הבחורה שלך ככל האפשר לפני שאתה חודר אליה... שהיא תהיה רטובה ו"מוכנה" (מתנצלת אם זה נשמע זול מידי), מציעה לך לחדור לאט, ברכות, בעדינות... היה לי חבר טוב עם בעיה דומה והאמן לי - הוא מצא בחורה (ואפילו כמה ...) שהכילו את כולו בהנאה! אז אל תתייאש, היה עדין ומתחשב ומי שתקח אותך, תקח את כולך. (את הבפנים, הבחוץ ואת כל מה יש לך להציע)! בהצלחה! ילדת הירח.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר