הנאה לגבר

הנאה לגבר

אני בת 22 ומסיבות מסוימות אינני מעוניינת כרגע בחדירה ובמין אוראלי. שאלתי היא כיצד אוכל לגרום לחברי הנאה ללא יחסי מין מלאים. כשהוא עושה לי ביד אני גומרת אך בגלל חוסר נסיוני אינני יודעת איך לגרום לו גם להנות. בנוסף בשיחות שהיו לי איתו התחוור לי כי אף עם נשים איתם קיים יחסים מלאים היה קשה לו לגמור. אם תוכל לומר לי מהם נקודות הגירוי המרכזיות אצל הגבר על מנת שאוכל לעזור לו לגמור אני אודה לך מאד.

נסי

את מעלה בעיה שאינה בעצם בעיה. אם אי אפשר לקיים יחסי מין באמצעות חדירה או מין אוראלי, אפשר לקיים אותם באמצעים אחרים, כיד הדמיון הטובה עליך. למשל - תאונני לו. אולי שיראה לך איך הוא אוהב לאונן, כך שתוכלי לחכות אותו. אפשרות אחרת היא לחכך את איבר המין שלו בין שדייך. בקיצור מה שאני בעצם רוצה להגיד זה שתני לדמיון שלך להתפרע. בטוח חלק מהאפשרויות שתחשבי עליהם יהיו מהנות עבור שניכם. נקודות הגירוי המרכזיות לגבר הן אותן נקודות שהוא אומר לך שמגרות אותו. זה יכול להשתנות בין בני אדם שונים, אם כי המקובלות הן: ראש הזין, הפטמות (כן גם אצל בנים), האיזור שבין הביצים לפי הטבעת, ובטח יש עוד מיליון. פשוט שאלי אותו מה מגרה אותו. ALF.

בנוסף...

יש הבדל בין לגרום לו הנאה לבין להביא אותו לאורגזמה... אז בקשר להנאה- בנוסף את יכולה להתלבש סקסי... ופשוט לעשות ביד מולו... זה מטריף את הגברים... את יכולה להשתמש בחפצים וצעצועים אחרים פרט לאצבעותיך... את יכולה להשתמש בזרם האמבט... ובנוסף- אל נזלזל בנשיקות- בכל הגוף... וליקוקים...(פרט לאיבר המין אם את לא מעוניינת באוראלי) עד שתגיעי לנקודות החמות בגוף הבחור... זה אכן אינדוידואלי... גם ליקוקים של תנוך האוזן מגרים את הגבר... בקשר לאורגזמה... אולי הוא צריך קצת יותר ממה שציינתי... לכן ענגי את איבר מינו.... עשי לו ביד... עמדי בצורה מגרה... על ארבע... והוא יחדור בין רגלייך הצמודות(לא לנרתיק כי את לא מעוניינת בחדירה...) כשאיבר מינו רטוב... זה יעשה לו את זה...הגברים גומרים מכך בקלות אחרי כמה חיכוכים כאלה... וכן באמבטיה... זה יכול להיות מעניין... אם לא תנסי לא תדעי מה עושה לו טוב... כל יום מגלים משהו חדש ומשתפרים! בהצלחה שלגיה!

ועוד משהו קטן

שיש לי להוסיף על דבריהם היפים, הנכונים והמדליקים (!!!) שכתו לך אלפוש ושילגיונת.... דבר ראשון, שוב אני ממליצה על הספר "סקס עכשיו" (הוצאת "בבל") בו תוכלי למצוא טיפים כיצד להביא גבר לאורגזמה, איך לגרות אותו, איך לגרום לו הנאה ועוד ועוד ועוד.... ועכשיו למשהו בהודעתך שמשך את תשומת ליבי וגרם לי להגיב. כתבת : "בשיחות שהיו לי איתו התחוור לי כי אף עם נשים איתם קיים יחסים מלאים היה קשה לו לגמור". ישנם גברים לא מעטים להם קשיים (ב99% אחוז מהמקרים הקשיים הם פסיכולוגיים ולא פיזיולוגיים) להגיע לאורגזמה בקיום יחסים מלאים דווקא ומה שכן יכול לגרום להם להגיע לסיפוק (=אורגזמה) זה דווקא כל השאר ; מין אוראלי, אוננות וכיו"ב, כך שבבקשה ממך, הוציאי לך ענין זה מהראש כי הרבה פעמים יכול להיות שזה משהו מעובר לך בראש וכבר את מורידה לעצמך באופן משמעותי את הסיכוי להשתחרר ולהנות ו/או לגרום לו להנאה... אז קחי הכל בפרופורציה.... מקווה שתמשיכו להנות ושתהנו יותר ויותר עם הזמן. ממני, ילדת הירח.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר