ויברטור, דגדגן ומולטי אורגמה

יש לי בעיה חמורה, בעבר נהגתי לקיים יחסי מין, והייתי משוכנעת שאני גומרת. לפני כשנה שמעתי הרצאה בנושא מין ושם דובר על כך שנשים רבות חושבות שהן גומרות אך למעשה זו אורגזמיה מזוייפת ולא אמיתית,דיברו על המולטי אורגזמה ועל כך שנשים רבות לא חוות אותה. בהתלהבות רבה רכשתי ויברטור מדגם - רולס רויס, שבהרצאה הומלץ מאוד, ונאמר שבאמצעותו כל אישה יכולה להגיע למולטי. ואכן כך היה הדבר (אומנם זה לוקח קצת זמן, לא ארבע דקות כמו שהובטח! אבל שווה כל אגורה מאלך ומאתיים השקלים שהשקעתי ), גיליתי שאכן לא חוויתי אורגזמה אמיתית לפני כן. תקופה ארוכה "שמרתי אמוני" לויברטור (חשוב לציין שהשתמשתי רק במנוע של הדגדן). לפני תקופה קצרה חזרתי לקיים יחסי מין, וזה פשוט לא הולך, אני לא נהנת, אני לא גומרת, אני אפילו לא מצליחה לזייף! זה פשוט לא זה. היו לי מספר פרטנרים, האחרון טען שהדגדגן שלי נסתר ולכן קשה לי לגמור. (ואני בכלל לא נכנסת לעניין שאני לא גומרת מחדירה מזה התייאשתי, אני פשוט לא גומרת גם מגירוי הדגדן). האם יש דבר כזה דגדגן נסתר? והאם יש דרך לטפל בזה? האם יש סוגים שונים של אורגזמות, כלומר, אחרי שהתרגלתי לאורגזמה האדירה באמצעות הויברטור אני כבר לא מתרגשת מדברים אחרים? אני חוששת שלא אהנה מסקס יותר בחיי!!!!! הצילו

תגובה למיואשת

ראשית להירגע עצם זה שאת יודעת ליגמור ואת נהנת מיזה זה דבר ניפלא תנסי שאת לבד להחליף את הויברטור באצבע שלך עד שתימצאי את העוצמה ומהירות הרצויה לך ואז במהלך החדירה שתפי את אותה אצבע בביצועים ואם לא הצלחת פשוט בזמן חדירה השתמשי גם בויברטור שלך שילוב מרתק לכל הדעןת זכרי הכל בראש הוא עושה את רב העבודה תמשיכי להנות ולאונן הרבה זו רק בריאות בחורה שיודעת

ועוד משהו קטן

מאוד מסכימה עם דבריה של navaehs ובכל זאת רציתי להוסיף משהו. אולי, כשאת ביחסים מיניים עם מישהו, כל מה שעובר לך בראש (אולי לא כל מה שעובר, אבל המחשבה בטוח מופיעה מידי פעם) זה שאת מצפה לזיקוקים וכוכבים כמו שאת חווה עם הרלויס רויס אולי מחשבה כמו "זה?! הוא בחיים לא יכול לגרום לי לגמור כמו ש..." עוברת בראש ואז מראש הסיכויים שלך להגיע לסיפוק יורדים...? (את למעשה בעצם המחשבה הזו, שמה לעצמך מיכשול מלהגיע אל אותה הנאה שמימית שהויברטור מעניק לך)...רק נקודה למחשבה. מקווה שהבהרתי את עצמי. בכל אופן, מאחלת לך המון הנאה, איך שלא יהיה.... ממני, ילדת הירח.

ויברטור, דגדגן ומולטי אורגמה

יש לי בעיה חמורה, בעבר נהגתי לקיים יחסי מין, והייתי משוכנעת שאני גומרת. לפני כשנה שמעתי הרצאה בנושא מין ושם דובר על כך שנשים רבות חושבות שהן גומרות אך למעשה זו אורגזמיה מזוייפת ולא אמיתית,דיברו על המולטי אורגזמה ועל כך שנשים רבות לא חוות אותה. בהתלהבות רבה רכשתי ויברטור מדגם - רולס רויס, שבהרצאה הומלץ מאוד, ונאמר שבאמצעותו כל אישה יכולה להגיע למולטי. ואכן כך היה הדבר (אומנם זה לוקח קצת זמן, לא ארבע דקות כמו שהובטח! אבל שווה כל אגורה מאלך ומאתיים השקלים שהשקעתי ), גיליתי שאכן לא חוויתי אורגזמה אמיתית לפני כן. תקופה ארוכה "שמרתי אמוני" לויברטור (חשוב לציין שהשתמשתי רק במנוע של הדגדן). לפני תקופה קצרה חזרתי לקיים יחסי מין, וזה פשוט לא הולך, אני לא נהנת, אני לא גומרת, אני אפילו לא מצליחה לזייף! זה פשוט לא זה. היו לי מספר פרטנרים, האחרון טען שהדגדגן שלי נסתר ולכן קשה לי לגמור. (ואני בכלל לא נכנסת לעניין שאני לא גומרת מחדירה מזה התייאשתי, אני פשוט לא גומרת גם מגירוי הדגדן). האם יש דבר כזה דגדגן נסתר? והאם יש דרך לטפל בזה? האם יש סוגים שונים של אורגזמות, כלומר, אחרי שהתרגלתי לאורגזמה האדירה באמצעות הויברטור אני כבר לא מתרגשת מדברים אחרים? אני חוששת שלא אהנה מסקס יותר בחיי!!!!! הצילו

לדעתי

את צודקת, כמו בהרבה תחומים אחרים אני חושבת שאם את מרגילה את הגוף שלך לגירוי מאד חזק הוא מאבד רגישות, או ליתר דיוק סף הרגישות שלך יורד אבל אני גם חושבת שזה מצב הפיך, ושקיבלת עצה טובה תיתרגלי קודם לעשות ביד בלי ויברטור, זה גירוי חלש יותר דורש יותר זמן ויותר מאמץ, אבל גם לא מקהה את החושים

מיניות על בטריות ...

שלומלום לך, ראשית בואי נעזה הפרדה בין שני דברים. מיניות ואורגזמה. את שואלת על האורגזמה ומתעלמת לחלוטין מהמיניות. הרי אם מה שחשוב לך זה רק האורגזמה ועם ויברטור את חווה אורגזמה שמיימית, אז מה הכעיה שלך? תמשיכי להשתמש בויברטור ושיהיה לך לבריאות. מיניות איננה שווה אורגזמה, מיניות זו התנהגות שמביעה אהבה, תשוקה, רצון לקירבה וכו'. חשבת פעם להכניס את הויברטור לחדר המיטות שלך עם בן זוגך? יכול להיות אחלה דבר שבעולם. דבר אחרון, אינני יודע הרצאה של מי שמעת אך נאמרו לך שם שטויות בלחץ. זה שאת חווה היום באמצעות הויברטור אורגזמות שונות מאלו שחווית לפניו לא אומר שמה שחווית קודם היה לא אמיתי, זה היה מאה אחוז אמיתי אך שונה. לגביי דגדגן נסתר, אכן יש דבר כזה רצוי שתיבדקי אצל גניקולוג. לגביי דרכים לטיפול בכך אינני יודע נחכה לתשובת המומחים. בכל מקרה מהכרות אישית גם מי שיש לה דגדגן נסתר יכולה מאוד להנות ממיניות. אך לגביי הנושא הספציפי הזה אין לי כמעט ידע. שלומלום ויברטור, דגדגן ומולטי אורגמה יש לי בעיה חמורה, בעבר נהגתי לקיים יחסי מין, והייתי משוכנעת שאני גומרת. לפני כשנה שמעתי הרצאה בנושא מין ושם דובר על כך שנשים רבות חושבות שהן גומרות אך למעשה זו אורגזמיה מזוייפת ולא אמיתית,דיברו על המולטי אורגזמה ועל כך שנשים רבות לא חוות אותה. בהתלהבות רבה רכשתי ויברטור מדגם - רולס רויס, שבהרצאה הומלץ מאוד, ונאמר שבאמצעותו כל אישה יכולה להגיע למולטי. ואכן כך היה הדבר (אומנם זה לוקח קצת זמן, לא ארבע דקות כמו שהובטח! אבל שווה כל אגורה מאלך ומאתיים השקלים שהשקעתי ), גיליתי שאכן לא חוויתי אורגזמה אמיתית לפני כן. תקופה ארוכה "שמרתי אמוני" לויברטור (חשוב לציין שהשתמשתי רק במנוע של הדגדן). לפני תקופה קצרה חזרתי לקיים יחסי מין, וזה פשוט לא הולך, אני לא נהנת, אני לא גומרת, אני אפילו לא מצליחה לזייף! זה פשוט לא זה. היו לי מספר פרטנרים, האחרון טען שהדגדגן שלי נסתר ולכן קשה לי לגמור. (ואני בכלל לא נכנסת לעניין שאני לא גומרת מחדירה מזה התייאשתי, אני פשוט לא גומרת גם מגירוי הדגדן). האם יש דבר כזה דגדגן נסתר? והאם יש דרך לטפל בזה? האם יש סוגים שונים של אורגזמות, כלומר, אחרי שהתרגלתי לאורגזמה האדירה באמצעות הויברטור אני כבר לא מתרגשת מדברים אחרים? אני חוששת שלא אהנה מסקס יותר בחיי!!!!! הצילו

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר