יש לי איבר מין ענק,האם ישנו פתרון ממשי?

שלום אני בן 25 ובורכתי בפין ענק- 25 ס"מ ומאד עבה(לא מדדתי את העובי). צרפתי תמונה שלו. אני טיפוס מאד מתחשב ומגרה המון את איבר המין של הבחורה שאיתי ואת הבחורה עצמה לפני החדירה הגדולה. אבל רובן לא מוכנות להשאר ואפילו לנסות.הן פשוט נבהלות מהגודל ולא מוכנות שאחדור אליהן. אני בחור חתיך,ומאד אוהב נשים.אני מקבל המון הצעות לסקס,אבל כשזה מגיע, אז זה נגמר לפני שזה מתחיל....וזה מאד מתסכל. שאלתי היא,ואני רציני מאד- האם ישנו פתרון? איך אוכל לדבר אל ליבן של הנשים ולשכנע אותן לנסות?(כי רוב אלה שניסו מאד מאד נהנו) האם כל גודל של פין(אם הוא קטן או גדול) הוא בגדר "תקין" ולא חריג? האם איבר מיני חריג מאד וגודלו ולא מאפשר חיי סקס תקינים? בתודה מראש יניב

אין צדק

הגדול רוצה לקטון והקטן לגדול... אין טיפול מעבר לסבלנות ועדינות. אני מניח שיהיו כאלה שיבהלו ויהיו דווקא כאלה שתהיינה מרוצות. בסופו של דבר גודל הבנאדם הוא הקובע ולא גודל אבריו. אני משוכנע שתקבל כמה התעות מבנות (וגם מבנים) הקושרים (בטעות כמובן) בין גודל לפונקציה.

אתה צודק דוק אבל

איך אתה מסביר את הקיצוניות בתגובות הבחורות? אחדות מתלהבות ורוצות עוד ועוד ואחרות פשוט בורחות. איך בחורה מחליטה אם היא רוצה לנסות או לא? האם הנסיון עושה כאן את כל ההבדל?

יש לי איבר מין ענק,האם ישנו פתרון ממשי?

שלום אני בן 25 ובורכתי בפין ענק- 25 ס"מ ומאד עבה(לא מדדתי את העובי). צרפתי תמונה שלו. אני טיפוס מאד מתחשב ומגרה המון את איבר המין של הבחורה שאיתי ואת הבחורה עצמה לפני החדירה הגדולה. אבל רובן לא מוכנות להשאר ואפילו לנסות.הן פשוט נבהלות מהגודל ולא מוכנות שאחדור אליהן. אני בחור חתיך,ומאד אוהב נשים.אני מקבל המון הצעות לסקס,אבל כשזה מגיע, אז זה נגמר לפני שזה מתחיל....וזה מאד מתסכל. שאלתי היא,ואני רציני מאד- האם ישנו פתרון? איך אוכל לדבר אל ליבן של הנשים ולשכנע אותן לנסות?(כי רוב אלה שניסו מאד מאד נהנו) האם כל גודל של פין(אם הוא קטן או גדול) הוא בגדר "תקין" ולא חריג? האם איבר מיני חריג מאד וגודלו ולא מאפשר חיי סקס תקינים? בתודה מראש יניב

בוודאי שיש פיתרון .....

שלומלום לך, גרזן וקרש חיתוך ואתה מסודר. את העודף אתה יכול לתת לחתולה שלי. תגיד לי מה אתה רוצה שנכתוב לך חוץ מאת קינאתנו? יוווו, אתה מלווה קצת? יאללה ביי שלומלום

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

צרות של עשירים

חיי מין "תקינים" כדבריך אינם תלויים בגודל פיסי. רבים וטובים נאלצים לוותר על חלק מהתכונות הבולטות של בן הזוג האידאלי ולהתפשר בסופו של דבר עם ממוצע המציאות. מעטים מצליחים למצוא בדיוק את מה שהם מחפשים. מדוע אתה מתקשה להסתפק במי שמאוד מעוניינת בך?

מעונינת בקשר

ראיתי תמונתך קטן עליי אחי פרסם מס טל. המלצה בזהירות ובסבלנות. עם קצת רצון וקצת יכולת גם הפיל יכול לדפוק תרנגולת ועם קצת תרגול את כל הלול.

מעונינת בקשר

ראיתי תמונתך קטן עליי אחי פרסם מס טל. המלצה בזהירות ובסבלנות. עם קצת רצון וקצת יכולת גם הפיל יכול לדפוק תרנגולת ועם קצת תרגול את כל הלול.

כשמישהי תאהב אותך באמת

היא תקבל אותך. כמו שאתה. נ ק ו ד ה !!! (וזה אותו כנ"ל גם כשמישהי תחשוק בך באמת) תשמח עם מה שיש לך ואל תחשוב בתחילת המיזמוזים למיניהם משהו כמו "אני כבר יודע איך זה ייגמר" כי אז מראש אתה מבאס את עצמך.... מי שתרצה אותך, אבל תרצה אותך באמת, תקח לעצמה את כ ו ל ך. האמן לי. שיהיה לך בהנאה ואהבה, ממני, ילדת הירח.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר