04.07.02 | 20:33
איך מפסיקים לאונן???
אני מאונן באופן קבוע כל יום. אני לא אוהב את המנהג הזה ואת התלות במנהג הזה. לא יכול לעבור יום מבלי שאני אאונן. ברצוני לדעת האם יש שיטה או תרופה על בסיס טבעי להוריד את החשק המיני. החשק המיני שלי מוגזם מדי. אנא אל תנסו לענות לי בהסברים שאין בזה שום דבר רע.... אני מעוניין בתושבה טכנית לשאלתי ולא בייעוף או עידוד. תודה רבה.
04.07.02 | 21:15

תגיד דני...

האם מעבר לאוננות אתה גם מקיים יחסי מין לשביעות רצונך ? בן כמה אתה ? יש אנשים הזקוקים למין בצורה מוגזמת והם קרויים "מכורים למין". ההייחסות אליהם והטיפול בבעיה היא כמו לכל התמכרות. לא ברור אם זהו מצבך וחשוב לדעת בן כמה אתה. לא ברור גם מה מפריע לך וחשוב להבין לפני ש"יטיפו לך מוסר" שאין שום רע בזה (ומה לעשות אכןזה ... כך) אבל לך לא נוח אם זה אז צריך לדעת מה בידיק מפריע לך.
04.07.02 | 22:28

גבר !!! כמה עצות!!!

אתה גבר!! טוב שאתה רוצה להפסיק אם אוננות ראתי באיזה אתר על זה שלפעמים אוננות גורמת לבעיות רציניות כגון זקיפה לא טובה וכן שפיכה תמידית אני חושב שהפתרון לא לשכב על הבטן ואז הגירוי הוא הרבה פחות אני עשתי את זה וזה עזר מאוד בהצלחה רבה ואנא עדכן במצב העידכו יגיע לאמייל שלי בהצלחה
05.07.02 | 10:16

איך מפסיקים לאונן???

אני מאונן באופן קבוע כל יום. אני לא אוהב את המנהג הזה ואת התלות במנהג הזה. לא יכול לעבור יום מבלי שאני אאונן. ברצוני לדעת האם יש שיטה או תרופה על בסיס טבעי להוריד את החשק המיני. החשק המיני שלי מוגזם מדי. אנא אל תנסו לענות לי בהסברים שאין בזה שום דבר רע.... אני מעוניין בתושבה טכנית לשאלתי ולא בייעוף או עידוד. תודה רבה.

מזדהה איתך

יש את הדרך הקשה- פשוט להפסיק לאונן. בהתחלה זה מאוד קשה אחכ הרבה יותר קל. אבל זה גורם לכאבי ביצים או קרי לילה. יש דרך הרבה יותר קלה. אבל קטונתי מלהציג אותה. והיא דרך שמתיחסת לכל הענין בהיבט כולל ואני לא בטוח שזה מה שאתה מחפש. ויש דרך שלישית - פשוט לחתוך את הזין :-)
05.07.02 | 11:09

גבר !!! כמה עצות!!!

אתה גבר!! טוב שאתה רוצה להפסיק אם אוננות ראתי באיזה אתר על זה שלפעמים אוננות גורמת לבעיות רציניות כגון זקיפה לא טובה וכן שפיכה תמידית אני חושב שהפתרון לא לשכב על הבטן ואז הגירוי הוא הרבה פחות אני עשתי את זה וזה עזר מאוד בהצלחה רבה ואנא עדכן במצב העידכו יגיע לאמייל שלי בהצלחה

התמכרות

אני סבור שאתה מתאר התמכרות. אתה רוצה להפדיק ולא יכול. דפדף אחורה, יש התייחסות לנושא של ד"R בן-ציון. בכל מקרה, אפשר תמיד לעשות קשר :-) לגבי נזקים מאוננות - בד"כ אין מזק, אלא אם אתה משתמש בנייר זכוכית. ALF.
07.07.02 | 10:02

איך מפסיקים לאונן???

אין צורך להפסיק

בנגוד לתשובות שקיבלת כאן, אין בצורת ההתנהגות שלך קשר למצב של התמכרות. אוננות פעם ביום היא נורמלית לחלוטין. גם גברים (ונשים) נשואים מאוננים במינון כזה או אחר. אוננות היא בעצם עוד תנוחה (עם מישהו שאתה אולי הכי אוהב ;-). היא מאוד מומלצת למי שאין בת זוג ליחסים מיניים בשניים. אתה יכול כמובן להתגבר על העניין אם תתאמץ במהלך היום להיות עסוק בפעילויות אחרות ש"ישכיחו" ממך את הצורך להתפרק. מבחינה רפואית או פסיכולוגית אין כל בעיה באוננות. גם אנשים דתיים מאוננים.
07.07.02 | 11:04

תודה,אך מעוניין בעצות טכניות!!!

לא מעניין אותי דעת העולם על אוננות. בעיניי זה ל מוצא חן שיש לי תלות במשהו ושאני לא יכול להפסיק.אני מבקש ממי שיש לו עצות פרקטיות להגיד.
21.04.17 | 01:54

אין איזה עצה אבל לדעתי רגש יכול להפסיק תתופה בזה שלא תראה אז בנשים אחרות לא תרצה בזה זה לא רע להיתאהב אבל השאלה מתי ובמי שתהיי מאוהב זה יפסק לך 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר