אני לא מצליחה לגלח.

תעזרו לי אחת ולתמיד: איך מגלחים את איבר המין הנשי? שיהיה ממש חלק בכל האזור ובכל הקפלים ?

בזהירות....

בזהירות, עדינות, אצבעות ומראה בגובה הנכון. (או כמובן באמצעות חבר/ה) כבר אמרתי בזהירות?

אבל מה ?? מה לעשות בזהירות ? עם סכין גילוח ?

אבל נשאר מלא זיפים דוקרים, אז מה זה שווה ? ניסיתי עם קצף , גם לא עזר.

במקום סכין אפשר משחה

צריך להזהר מרגישות למשחה. בכל מקרה אפשר ללכת לקוסמטיקאית. זכרי גם שלא חייבים להסיר שיער, ואם רוצים אפשר גם רק את קו הביקיני. בכל מקרה, תעשי מה שאת רוצה, אבל בזהירות. סכין זה מפחיד, ומשחות יכולות לעשות גירוי בעור. ALF.

משחה, סכין, זיפים, קוצים ושאר טובין

אז ככה, זיפים / קוצים תמיד יהיו היכן ששער מתחיל לצמוח. סכין זה הפיתרון הכמעט אולטימטיבי מאחר ומשחה עלולה הרבה פעמים לגרום לגירויים מיותרים (ואגב למשחה היחידה שניסיתי היה ריח מזעזע, אבל אני מניחה שיש סוגים קצת יותר ידידותיים למשתמש/ת). לרוב אני מגלחת (לעיתים רחוקות "על הסכין" ולרוב פשוט עם מכונת תספורת) ויש גם פתרון נהדר אבל כאן חייבים משנה זהירות כפול. לא פעם הסרתי שערות עם שעווה (ואני לא מדברת רק על קן הביקיני...). חייבים להיות בטוחים במה שעושים על מנת לא לגרום לנזקים ולכאבים מיותרים. לי אישית זה לא כאב נורא, לא נשארו סימנים אדומים/כחולים ובשאר צבעים ולקח המון זמן עד שהשער צמח מחדש כך שהתוצאות היו מושלמות מבחינתי. מומלץ פשוט כמו שנאמר לגשת לקוסמטיקאית. שיהיה לך יום נעים וחלק,ילדת הירח :-)
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: aqneibi
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר