אני מתוסכלת.

אני מתוסכלת.

לא הולך לי בתחום המיני. יש לי רתיעה מקיום יחסים, אני לא נהינית ומיותר לציון שמעולם לא גמרתי. למי אני צריכה לפנות ? אני גרה בחיפה וחברת קופ"ח מכבי. יש איזה שירות סקסולוגי של הקופה ?

יש..

יש סקסולוגים בארץ, אפשר למצוא באינטרנט אתר שלם עם פרטים עליהם- לא כ"כ יודעת מה שמו. בכל מקרה שמעתי על מישהי טובה, אבל לא בחיפה

כמה דברים רגע לפני

רגע לפני שיש על הפנים ארשת עצובה ורגע לפני שפונים לסקסולוג (שזה רעיון בוגר ואמיץ לכשעצמו) או לפסיכולוג (לא יכול להזיק) משהו קטן : אני חסידה גדולה של ה-הארות העצמיות, של התובנות הפנימיות, של ההבנה שלנו אותנו, מה לעשות, חסידה של מחשבה אנוכי. קודם כל אני מציעה לך לעשות עם עצמך קצת חושבים בראש, לנסות להבין מאיפה זה בא ולמה? מה יכול היה לשנות את תחושתך ועוד. אבל את חייבת להיות חזקה ולא להרפות מעצמך עד שלא תתני לעצמך תשובות, הרי התשובות האמיתיות ביותר/הקשות ביותר באות מעצמינו, מבפנים.... אולי אפילו (ושוב, זה רק לשם ההתחלה, כמובן לא באופן מקצועי) אפשר פשוט לנסות לפתור דברים כאן, בפורום, או במיילים אישיים עם חבריו, או בשיחה עם חבר/ה טוב/ה....מישהי שיכול לתת לך ראי הוגן וכן. שיהיה לך בהצלחה והלוואי שתהיי הכי מאושרת שיש, שלך, ילדת הירח. ולגבי סקסולוג, אני מניחה שרופא/ת המשפחה שלך יכולים להמליץלך על אחד/ת במקום מגורייך....

ההחלטה לפנות לעזרה חצונית הגיעה אחרי שנתיים של נסיונות של כל מה שציינת...

אם כך,

אז כמובן שעזרה מקצועית היא יותר מהדבר הנכון לעשות. מציעה לך לפנות דרך רופא משפחה וכמובן גם עזרה מנטלית לא יכולה להזיק. הרבה חוזק לך, שירן שירן. ילדת הירח.

יש..

יש סקסולוגים בארץ, אפשר למצוא באינטרנט אתר שלם עם פרטים עליהם- לא כ"כ יודעת מה שמו. בכל מקרה שמעתי על מישהי טובה, אבל לא בחיפה

איטם= www.itam.org

איטם - אירגון ישראלי לטיפול מיני. יש שם רשימת של מטפלים מיניים בכל הארץ.

אני מתוסכלת.

לא הולך לי בתחום המיני. יש לי רתיעה מקיום יחסים, אני לא נהינית ומיותר לציון שמעולם לא גמרתי. למי אני צריכה לפנות ? אני גרה בחיפה וחברת קופ"ח מכבי. יש איזה שירות סקסולוגי של הקופה ?

שירן - יש המון דברים שאפשר לעשות

היתה לי בעיה דומה אני לא יודעת בת כמה את וכמה סבלנות יש לך אבל היתה לי בעיה דומה ולקח לי כמה שנים טובות לפתור אותה אשמח אם תכתבי לי יותר פרטים לאימ ייל שלי שמצורף ואולי אוכל לעזור לך ואף אשמח :)

האם הרתיעה קדמה לניסיון הרע?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר