הכל.. על הגדלת פין.. בעזרת משקולות!

בעוד אנו סבורים כי הן הניתוח והן המשאבות הם טיפולים בהחלט סבירים להשגת המטרה הנכספת, אין אנו ממליצים על השימוש במכשירי מתיחה עליהם דובר בחלק הקודם. הם מסורבלים, מסובכים לשימוש וינטרלו אתכם לחלוטין בעת השימוש. כדי לשלב את עקרון המתיחה עם נוחות ודיסקרטיות, התפתח עד מאוד השימוש במשקולות לצורך הארכת איבר המין. העיקרון הבסיסי הוא של מתיחה, שהופכת את הרקמה הספוגית ממנה בנוי איבר המין לאלסטית יותר ובסופו של דבר נעזרת בכוח המשיכה כדי להוסיף לאורכו של איבר המין. בעבר, נחשבה שיטה זאת למסוכנת ולמסורבלת, כיון שלא היו בנמצא משקולות איכותיות ולפיכך משתמשים דווחו על פציעות, קרעים וחבלות באיבר מינם. אלא שמאז, השתפרו המשקולות ללא היכר, והם שולטות בשוק על חשבון אמצעי המתיחה למיניהם שזוהרם התעמעם. שיטוט באתרים שעוסקים בשיטות להגדלת איבר המין הגברי, יביא אתכם לאתרים רבים שעוסקים במשקולות. המשותף לכל האתרים האלה הוא שהמוצר אותו מציעים הוא אמין, וככל הנראה אפקטיבי ובטוח לשימוש. המשקולת הבסיסית שוקלת כמה מאות גרמים, בין מאתיים לשלוש מאות וחמישים גרם. היא עשויה מחומר מתכתי בעל פינות מעוגלות, והיא נראית כמו בייגלה עגול וחלול - כלומר היא למעשה מתלבשת כמו צמיד סביב איבר המין, ומוחזקת שם באמצעות גומייה שחובקת אותה כדי שלא תיפול. מרגע שהגבר לובש את המשקולת, היא מושכת את איבר המין כלפי מטה וגורמת להארכתו. אל תדאגו לעניין התאמת איבר המין שלכם לקוטר המשקולת, המשקולת מתאימה לכל קוטר, ובמקרה הצורך אפשר לשייף בשופין את קצות הבייגלה כדי שתתאים אפילו לאיברים צרים במיוחד במצב רפוי. מי שמוכן ללכת ללא תחתונים וללבוש מכנסיים רפויים משהו ( לא ג'ינס או טייטס ) יוכל ללכת כשהמשקולת על איבר מינו כל היום, אפילו בעבודה, זה דיסקרטי, לא בולט ואפילו מאפשר להשתין ללא צורך להוריד את המשקולת. כמובן שככל שתלכו יותר שעות עם המשקולת סביב איבר המין שלכם, תשיגו את האפקט יותר מהר. רוב היצרנים שואלים אתכם בטופס ההזמנה מספר שאלות בסיסיות שיסייעו לכם להתאים משקולת במשקל ובמידה הנכונים - אבל באופן בסיסי יש שני קטרים ושני משקלים בלבד, כך שקשה להתבלבל. האפקט המצופה של הארכת האיבר מתחיל להיראות, על פי הבטחת היצרנים, לאחר כחודשיים של שימוש אינטנסיבי של מספר שעות ביום, כמובן שככל שתשתמשו יותר שעות האפקט יושג מהר יותר ולהיפך. ההגדלה היא פרמננטית לחלוטין. המחירים הם סביב המאה דולר למשקולת, תלוי ביצרן, ומי שמביא אותה לארץ בדואר צריך לקחת בחשבון גם מכס בסכום של כמאה ש"ח או יותר . אז בואו נסכם את יתרונות המשקולת בהארכת איבר המין: - מפעיל עיקרון טבעי ( מתיחה) ולא פולשני. - ניתן לשימוש בחיי היום יום, לא מצריך התבודדות או הסתגרות. - הוכח כאפקטיבי בהארכת האיבר בכשניים עד חמישה ס"מ . - בטוח לשימוש, מותאם אישית למשתמש. חסרונות השימוש במשקולות: - תורם לאורך בלבד ולא לקוטרו של האיבר. - תהליך איטי יחסית של ההגדלה, בהשוואה לניתוח ולמשאבות. - מצריך שעות עמידה רבות ביום, כי רק בעמידה המשקולת אפקטיבית.

לא מאריכים! שטויות במיץ עגבניות וגם מסוכנות

מה שמשקולות עושות זה לכל היותר הוצאה של החלק הפנילי השקוע בגוף החוצה, על ידי החלשת הרצועות התומכות בפין ו"קושרות" אותו. הסיכונים גבוהים למדי ועובדה היא שיצרני המשקולות מסירים מעצמם כל אחריות על נזק אפשרי. הנושא נדון בעבר כאן רבות. האמריקאים והיפנים משקיעים מליונים בהארכת אברים בנצלם חולשת מוחין של גברים שינם מבין שלא צריך אורך פין אלא אורך רוח. לא צריך פין גדול צריך נפש גדולה- כדי להיות מאהב דגול.

זהירות סכנה ! ! !

למשוך את הפין בעזרת משקולת זה דבר טיפשי ומסוכן מאד ! אתה יכול לגרום נזק חמור לבולבול שלך ! אם תעצור את הדם הרבה זמן יהיה לך נמק ויאלצו לכרות לך אותו . חוץ מזה מה אתה חושב שאנחנו עשויים מפלסטלינה ? וחוץ מזה האורך לא קובע, רק העובי חשוב, וגם הראש חשוב, ( הראש שלך לא של הבולבול).

באותו עניין שאלה לשלומלום הגדול ולרופא

אפשר להשתגע מזה ,בעוד אנחנו הגברים מודדים את האורך,שמים משקולות,עושים ניתוחים שמים מאריכים וכו וכו.... את הנשים זה לא מעניין בכלל,מעולם לא שמעתי שאישה מתלוננת באשר לאורך,התלונות של הנשים הן בקשר לביצוע. ומה שעוד יותר מדהים,או מעצבן,אם תשאלו אישה את מי היא מעדיפה לקחת לאי בודד? היא תגיד--- עוד אישה. לא פעם שמעתי וקראתי נשים שאומרות שאין כמו אהבת אישה לאישה במיטה. כלומר,אף גבר לא מסוגל לענג אישה באמת ,כמו שאישה מענגת את חברתה. בקיצור,מה דעתו של שלומלום והרופה על סוגיה זו? מהרופה אני רוצה הסבר מדעי. כמובן שמאוד רצוי, שנשים יענו לשאלות אלה גם כן. ומשלומלום אני רוצה הסבר כמו שהוא יודע ומבין......

כן... ולא

נכון שנשים (שמבינות משהו, כמובן, ולא ילדות שראו יותר מדי ערוצי פורנו) יעדיפו ביצוע טוב על שני סמ' נוספים באורך/היקף אבל ההנחה השניה שלך לא נכונה לדעתי. נשים שמעדיפות גברים, וכשאני אומרת "מעדיפות גברים" אני מתכוונת לכם שהן אוהבות את כל ה"ערכה" וה"מכלול" ולא רק זיין, אלא פשוט את הג-ב-ר-י-ו-ת עצמה, את הנוכחות של גבר שהן נמשכות אליו, לא חושבות שנשים אחרות תספקנה אותן יותר מכל גבר. יש בנות שאף אישה לא יכולה להוות עבורן תחליף לריח/מגע/קול/אנרגיה וכו' של גבר. כך שמבחינתי לפחות המשפט הבא הוא נכון יותר: "אף אישה, נעימה, עדינה וחושנית ככל שתהיה, לא תוכל להיות תחליף מספק עבורי לגבר אהוב". אני מניחה שיש עוד נשים שמרגישות כמוני וגם כאלו שמרגישות ההפך וכולנו בסדר :-)

מישהו קרא לי?

שלומלום לך, לגביי האורך אני מכיר נשים שהנושא כן מעניין אותם. "או אהובי היקר השיער שלי קצר, חבל שאין לי שיער ארוך. נכון שגברים אוהבים שיער ארוך?" או מכיוון אחר "יקירי המכפלת של החצאית שלי ארוכה מדי?". גם לנשים חשוב האורך!. לגביי המשפט שכתבת שנשים שאומרות שאין כמו אהבת אישה לאישה במיטה. כלומר,אף גבר לא מסוגל לענג אישה באמת ,כמו שאישה מענגת את חברתה. המשפט הזה נכון עד שהם פוגשות אותי ואז המשפט מתחלף להם... :-) שלומלום.

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

חחחחחחחחחחחחחח

שלומלום לך ע ש

שלומלום לך, ראשית מסקרן אותי לדעת מי את/ה, הבנתי כבר שיש לך ידע רב בכל מה שקשור לאיך להאריך את הזיין ולמה. בכל מקרה מצ"ב תגובה שלי מהפורום השכן על העניין. מעבר לזה לגביי העניין עצמו, לא הזיין זה מה שעושה מישהו למאהב טוב אלא בעיקר הנשמה. יש לך אולי שיטה להגדלת הנשמה? שלומלום

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

הכל.. על הגדלת פין.. בעזרת משקולות!

בעוד אנו סבורים כי הן הניתוח והן המשאבות הם טיפולים בהחלט סבירים להשגת המטרה הנכספת, אין אנו ממליצים על השימוש במכשירי מתיחה עליהם דובר בחלק הקודם. הם מסורבלים, מסובכים לשימוש וינטרלו אתכם לחלוטין בעת השימוש. כדי לשלב את עקרון המתיחה עם נוחות ודיסקרטיות, התפתח עד מאוד השימוש במשקולות לצורך הארכת איבר המין. העיקרון הבסיסי הוא של מתיחה, שהופכת את הרקמה הספוגית ממנה בנוי איבר המין לאלסטית יותר ובסופו של דבר נעזרת בכוח המשיכה כדי להוסיף לאורכו של איבר המין. בעבר, נחשבה שיטה זאת למסוכנת ולמסורבלת, כיון שלא היו בנמצא משקולות איכותיות ולפיכך משתמשים דווחו על פציעות, קרעים וחבלות באיבר מינם. אלא שמאז, השתפרו המשקולות ללא היכר, והם שולטות בשוק על חשבון אמצעי המתיחה למיניהם שזוהרם התעמעם. שיטוט באתרים שעוסקים בשיטות להגדלת איבר המין הגברי, יביא אתכם לאתרים רבים שעוסקים במשקולות. המשותף לכל האתרים האלה הוא שהמוצר אותו מציעים הוא אמין, וככל הנראה אפקטיבי ובטוח לשימוש. המשקולת הבסיסית שוקלת כמה מאות גרמים, בין מאתיים לשלוש מאות וחמישים גרם. היא עשויה מחומר מתכתי בעל פינות מעוגלות, והיא נראית כמו בייגלה עגול וחלול - כלומר היא למעשה מתלבשת כמו צמיד סביב איבר המין, ומוחזקת שם באמצעות גומייה שחובקת אותה כדי שלא תיפול. מרגע שהגבר לובש את המשקולת, היא מושכת את איבר המין כלפי מטה וגורמת להארכתו. אל תדאגו לעניין התאמת איבר המין שלכם לקוטר המשקולת, המשקולת מתאימה לכל קוטר, ובמקרה הצורך אפשר לשייף בשופין את קצות הבייגלה כדי שתתאים אפילו לאיברים צרים במיוחד במצב רפוי. מי שמוכן ללכת ללא תחתונים וללבוש מכנסיים רפויים משהו ( לא ג'ינס או טייטס ) יוכל ללכת כשהמשקולת על איבר מינו כל היום, אפילו בעבודה, זה דיסקרטי, לא בולט ואפילו מאפשר להשתין ללא צורך להוריד את המשקולת. כמובן שככל שתלכו יותר שעות עם המשקולת סביב איבר המין שלכם, תשיגו את האפקט יותר מהר. רוב היצרנים שואלים אתכם בטופס ההזמנה מספר שאלות בסיסיות שיסייעו לכם להתאים משקולת במשקל ובמידה הנכונים - אבל באופן בסיסי יש שני קטרים ושני משקלים בלבד, כך שקשה להתבלבל. האפקט המצופה של הארכת האיבר מתחיל להיראות, על פי הבטחת היצרנים, לאחר כחודשיים של שימוש אינטנסיבי של מספר שעות ביום, כמובן שככל שתשתמשו יותר שעות האפקט יושג מהר יותר ולהיפך. ההגדלה היא פרמננטית לחלוטין. המחירים הם סביב המאה דולר למשקולת, תלוי ביצרן, ומי שמביא אותה לארץ בדואר צריך לקחת בחשבון גם מכס בסכום של כמאה ש"ח או יותר . אז בואו נסכם את יתרונות המשקולת בהארכת איבר המין: - מפעיל עיקרון טבעי ( מתיחה) ולא פולשני. - ניתן לשימוש בחיי היום יום, לא מצריך התבודדות או הסתגרות. - הוכח כאפקטיבי בהארכת האיבר בכשניים עד חמישה ס"מ . - בטוח לשימוש, מותאם אישית למשתמש. חסרונות השימוש במשקולות: - תורם לאורך בלבד ולא לקוטרו של האיבר. - תהליך איטי יחסית של ההגדלה, בהשוואה לניתוח ולמשאבות. - מצריך שעות עמידה רבות ביום, כי רק בעמידה המשקולת אפקטיבית.

הגדלת פין? שאל את האשה

היי בנים מנסיוני בהחלט יש חשיבות לגודל אבל מי אמר שעדיף גדול? אני בהחלט מעדיפה משהו לא גדול מדי ולא עבה מדי אך עם זקפה נהדרת גדול מדי ועבה מדי עלולים להכאיב אז כמו בחצאית של שלומלום, האורך בהחלט קובע ! הרבה מעדיפים חצאית יותר קצרה .

לא מאריכים! שטויות במיץ עגבניות וגם מסוכנות

מה שמשקולות עושות זה לכל היותר הוצאה של החלק הפנילי השקוע בגוף החוצה, על ידי החלשת הרצועות התומכות בפין ו"קושרות" אותו. הסיכונים גבוהים למדי ועובדה היא שיצרני המשקולות מסירים מעצמם כל אחריות על נזק אפשרי. הנושא נדון בעבר כאן רבות. האמריקאים והיפנים משקיעים מליונים בהארכת אברים בנצלם חולשת מוחין של גברים שינם מבין שלא צריך אורך פין אלא אורך רוח. לא צריך פין גדול צריך נפש גדולה- כדי להיות מאהב דגול.

sas

אני קניתי אנדרו פינס לפני חודשיים וזה פשוט מדהים

לפני שקניתי עשיתי תחקיר גדול מאוד על כל המוצרים וכל האפשרויות

דיברתי עם דוקטור אברהם לוי

והוא המליץ על אנדרו פינס

זה מוצר מדהים

ממליץ לכולם

שלום יקירי

מה שלומך?

האם קיבלת את הבקשה שלי אני מאוד מעוניין בך לאחר קריאת ההודעה שלך?
  מחכה לשמוע ממך בדוא"ל on, יקר

preciousbaby4322@gmail.com

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר