סקס

סקס

שלום אני בת 28 יוצאת עם בחור בן 28 כבר חודש + בזמן קיום יחסי מין הוא אף פעם לא גמר וזה די מפליא אותו אף פעם לא קרה לי דבר כזה כשאני שואלת אותו הוא די מתחמק פעם אחת לא ענה בכלל ובפעם שניה אמר לי את תמיד גומרת זה אותו דבר ולא רצה לדבר יותר על כך מבקשת עצה תודה מראש

שפיכה משתהה

הנושא נדון כאן רבות. חפשי אחורנית

וזה שאת כן גומרת זה מצויין

מה שחשוב זה שתגרמי לבחור להבין שיש לו בעיה שהיא מוכרת. תסתכלי אחורה כמו שצחי הציע ותבררי את כל הפרטים. אם הוא חשוב לך, תוכלי לסייע לו אפילו אם זה יהיה רק בתמיכה מורלית. מדברייך אני יכול להבין שלא נוח לא לדבר על זה. אם תפעלי בעדינות ותצליחי לגרום לו להיפתח, זה יוכל אפילו לסייע לחיזוק הקשר בינכם, כאשר תיגשו יחדיו לפתרון הבעיה. וזה שאת כן גומרת... מי ישורנו. ALF.

סקס

שלום אני בת 28 יוצאת עם בחור בן 28 כבר חודש + בזמן קיום יחסי מין הוא אף פעם לא גמר וזה די מפליא אותו אף פעם לא קרה לי דבר כזה כשאני שואלת אותו הוא די מתחמק פעם אחת לא ענה בכלל ובפעם שניה אמר לי את תמיד גומרת זה אותו דבר ולא רצה לדבר יותר על כך מבקשת עצה תודה מראש

תשובה מקיפה

כבת 28 שעברה כמה דברים אני יכולה לספר לך שיש גברים קמצנים, שמתקמצנים גם על הזרע שלהם, פשוט קשה להם להפרד ממנו, מצחיק ככל שזה נשמע... סיבה נוספת יכולה להיות קשיים רגשיים, חרדת ביצוע, חינוך מיני קפדני ושמרן בעת הילדות, בית פרימיטיבסקי ותחושות שליליות כלפי המין או כלפייך(נדיר)ייתכן שגם הפחד מפניי אובדן שליטה והתמסרות בקיצור, להשאר ולעבוד על זה רק אם הוא שווה באמת, יכול מאוד להיות שהוא טוטל לוס ואת מבזבזת זמן בשעה שיכלת לשמוע מישהו אחר גונח בהנאה!

לא גומר

לחברה שלי היה בעבר הרחוק בן זוג, שמסתבר שהחל בקיום יחסים מלאים בגיל 25 בערך. עד אז הוא אונן (בערך מגיל 12 - 13). התוצאה היתה שמרוב הרגל (כנראה) הוא לא הצליח לגמור ביחסי מין, ועל מנת לגמור היה עליו לאונן לאחר קיום יחסי המין. אני לא יודעת אם ההסבר הזה מדעי או לא, אני כן יודעת שזה מה שקרה.

טיפול

במצב כמו המתואר, אפשר לטפל בעזרת מטפל זוגי, וסיוע בת הזוג. רשימת המטפלים החברים בארגון איט"מ נמצאת בדף הקישורים של הפורום. ALF.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר