שאלה - הפנייה למאמרים

שלום פורום יקר, אשמח לקבל הפנייה למאמרים הדנים בשפיכה נשית. והכוונה לשפיכה רצינית. הנושא כבר הועלה וכבר ציינו שיש אחוז של נשים אשר ממש מרטיבות. האם הנושא הזה נחקר אי פעם ! מודה לכם מראש.

שפיכה נשית

יש תאורים ומספר מאמרים של חוקרת בשם וויפל (אם איני טועה מאויית WHIPPEL ). יש ויכוח גדול על קיומה של שפיכה כזו. לפי ניסיוני המקצועי- רק במיעוט הנשים יש משהו כזה- אצל הרוב יש לקראת אורגזמה ובמהלכה יותר הפרשות נרתיק, אך יש המתארות ממש התזות חזקות של נוזל, שוויפל הוכיחה כי אינו שתן. תצטרך ללכת לספרייה ולחפש בעצמך- אלא אם למי מחברי המומחים יש בוק-מרקים בנושא.

יש ועוד איך יש

ואני מדברת מניסיון אישי. קרה לי עם בן זוג אחד. שפיכה מאוד גדולה שאינה שתן. אצלי זה היה קשור עם הפעלת לחץ על האיזור הקדמי של הנרתיק.

שאלה - הפנייה למאמרים

שלום פורום יקר, אשמח לקבל הפנייה למאמרים הדנים בשפיכה נשית. והכוונה לשפיכה רצינית. הנושא כבר הועלה וכבר ציינו שיש אחוז של נשים אשר ממש מרטיבות. האם הנושא הזה נחקר אי פעם ! מודה לכם מראש.

תגובה שלי מהעבר לגביי הנושא

שלומלום לך, אני מצרף תגובה שלי לגביי שפיכה נשית מהעבר. שלומלום.

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

שפיכה נשית

יש תאורים ומספר מאמרים של חוקרת בשם וויפל (אם איני טועה מאויית WHIPPEL ). יש ויכוח גדול על קיומה של שפיכה כזו. לפי ניסיוני המקצועי- רק במיעוט הנשים יש משהו כזה- אצל הרוב יש לקראת אורגזמה ובמהלכה יותר הפרשות נרתיק, אך יש המתארות ממש התזות חזקות של נוזל, שוויפל הוכיחה כי אינו שתן. תצטרך ללכת לספרייה ולחפש בעצמך- אלא אם למי מחברי המומחים יש בוק-מרקים בנושא.

לד"ר צחי בן ציון - תודה על תשובתך (וד"א אני אשה)

אומנם לא מצאתי מאמרים של whippel אך אמשיך לחפש. מה שמצאתי בעיקר זה הסבר על שפיכה נשית. מסתבר שסוג זה של שפיכה נשית בא בעקבות גיגוי נקודת G. טוב לדעת, לפחות אוכל למסור לבעלי להפסיק לחפש. מה שהטריד אותי בעיקר היה שההרכב הנוזל יהיה שתן, במיוחד לאור העובדה שאני מקפידה להתרוקן לפני. לפי מה שקראתי אכן שפיכה נשית איננה שתן למרות שהיא יוצאת מפתח השתן, מה שמאוד מוזר בעיני. אחוזים של אותם נשים שחוות סוג זה של אורגזמה כל כך קטן שלא טרחו לכתוב הרבה בענין, וזה חבל. אין ספק שזה גרם לי להרבה תסכולים בענין ובמקום לזרום עם זה פיתחתי במשך השנים שליטה איך לעצור את האורגזמה לפני השפיכה. די אבסורדי אם חושבים על זה. זה מראה את "נפלאות המח האנושי" ועד כמה חשוב להיות עם ראש בראי אם רוצים לחוות מיניות בריאה. תודה ויום טוב!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר