בעיות בזיקפה

בעיות בזיקפה

אני בחור בן 28, עד היום נהגתי, מחוסק חברה, לאונן הרבה (בממוצע 2-3 ביום) כיום כשאני מנסה לקיים יחסי מין יש לי בעייה בשמירה על הזיקפה ובגמירה גם כשהאיבר שלי לא זקור לחלוטין (כך שאני לא יכול לחדור). לא מדובר בחוסר משיכה מינית ואני וחברה שלי מאוד מתוסכלים מהמצב. מה עושים???

תוספת נתונים

אני מוסיף מספר נתונים שנראים לי כחשובים לאחר שקראתי לא מעט בנושא בפורום הזה: 1. אין לי בעיות זקפה באוננות או בפנטזיות מיניות. 2. הזקפה שלי גם במשחק המקדים "עולה ויורדת" ללא קשר לגירוי (ודומה ש"הוא" מאבד עניין מהר מדיי). 3. בעבר לא הייתה לי את הבעייה הזו והיא התעוררה לראשונה לפני כ-5 שנים ואמז אני חושש מקיום יחסי מין ואינטמיות (מהמבוכה). 4. בעבר לא הייתה לי בעייה לקיים יחסי מין 5 פעמים ויותר בערב כשעכשיו אחרי פעם אחת אני שרוף. 5. נראה לי שכמות נוזל הזרע שלי ירדה בצורה משמעותית וגם אחרי "התנזרות" של מספר ימים כמות וסמיכות נוזל הזרע שלי נמוכה מאוד. לכן יש לי שאלות : 1. האם יש משהו שאני יכול לנסות לבד בבית (תרופת סבתא)? 2. האם יש מרפאות לא יקרות - אינני מרוויח כסף רב... 3. האם המרפאות הציבוריות דיסקרטיות והאם צריך הפנייה (רופא המשפחה שלי הוא גם חבר של המשפחה)? אודה לתגובה מהירה - אינני רוצה להפסיד את קשר הנוכחי אבל מתחילים להגמר לי התירוצים...:( תודה!

הזקפה הסוררת.

שלומלום לך, לפי מה שאתה כותב הבעיה אצלך איננה פיזיולוגית, הרי זקפה יש לך במקרים מסוימים. לפי עניות דעתי ואינני מומחה הבעיה שלך היא חרדת ביצוע. לפי דברך קרה משהו לפני 5 שנים ומאז הבעיה החלה. מנגנון חרדת הביצוע פועל ככה: יש חשש מכישלון שגורם למתח שגורם להפרשת אדרנאלין והנה הלכה פייפן הזיקפה (אדרנאלין הוא מקפד זקפות ידוע) דבר היוצר עוד יותר תסכול וחוזר חלילה. יש כמה דברים שאתה יכול לעשות על מנת לשפר את המצב. מה שהכי חשוב זה לשחרר את המתח והלחץ של "יעמוד או לא יעמוד". למשל אתה יכול להכריז מראש על "יום סקס מטריף ללא חדירה" ביום זה תעשו אהבה בכל הצורות שבא לכם למעט חדירה. רק ידני, אוראלי וכו'. גם אם תהייה לך זקפה אל תבצע חדירה באותו יום. מה שזה יאפשר לך זה להתמקד בהנאה ולא בביצוע. מקווה שאחרי יום כזה האינטנמיות שלך ושל בת זוגך תגבר ועניין החדירה יהיה פחות מלחיץ. מעבר לזה כמובן אתה יכול לפנות לטיפול. בהצלחה, שלומלום

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

נשאלה שאלה משמעותית , קונקרטית ביותר

למה לא היתה התיחסות ענינית של מומחה לנושא , אלא של אחד מהשורה .עיפות חומר ? או מה , התשובה מענינת גם אותי תודה "אפי"

מזדקף ונופל

העובדה שאין לך בעיות זקפה באוננות או בפנטזיות מיניות, מכוונת להפרעה מהתחום הפסיכוגני, כגון חרדת ביצוע. הנושא נדון רבות בפורום זה. אני מצרף לך קישור אל תשובה עם הפניות אל תחום הפרעות זקפה בכלל וחרדת ביצוע בפרט. לגבי הערתך על כמות נוזל הזרע שלך - אם זה מטריד אותך תוכל לבצע בדיקת זרע. האיכות נמדדת תחת מיקרוסקופ על פי מדדים מדוייקים, ולא על סמך הרגשה אישית. עוד לגבי שאלותיך - רצוי לא לחפש מקסמי שווא ופתרונות אינסטנט ביתיים ("תרופת סבתא"), בייחוד אם בעייתך נמשכת כבר כ- 5 שנים. תוכל לקבל טיפול במרפאה ציבורית. אין הכרח בהפניה מרופא משפחה, אך אז העלות היא עליך. ממילא רוב הטיפולים הקשורים בתפקוד מיני אינם בסל. העלות במרפאה ציבורית אינה יקרה ושוות ערך לעלות טופס 17. תוכל למצוא פירוט נוסף בקישורים. בהצלחה לך!

נשאלה שאלה משמעותית , קונקרטית ביותר

למה לא היתה התיחסות ענינית של מומחה לנושא , אלא של אחד מהשורה .עיפות חומר ? או מה , התשובה מענינת גם אותי תודה "אפי"

סבלנות!

אם אתה משוטט מספיק בפורום זה אתה צריך לדעת שאין התעלמות מתשובות (מעבר לכך שתשובתו של שלומלום היתה מדוייקת ונכונה). תשובה בפחות מיממה ועוד בסוף שבוע זה משהו שכל פורום מקצועי היה מייחל לו.

מזדקף ונופל

העובדה שאין לך בעיות זקפה באוננות או בפנטזיות מיניות, מכוונת להפרעה מהתחום הפסיכוגני, כגון חרדת ביצוע. הנושא נדון רבות בפורום זה. אני מצרף לך קישור אל תשובה עם הפניות אל תחום הפרעות זקפה בכלל וחרדת ביצוע בפרט. לגבי הערתך על כמות נוזל הזרע שלך - אם זה מטריד אותך תוכל לבצע בדיקת זרע. האיכות נמדדת תחת מיקרוסקופ על פי מדדים מדוייקים, ולא על סמך הרגשה אישית. עוד לגבי שאלותיך - רצוי לא לחפש מקסמי שווא ופתרונות אינסטנט ביתיים ("תרופת סבתא"), בייחוד אם בעייתך נמשכת כבר כ- 5 שנים. תוכל לקבל טיפול במרפאה ציבורית. אין הכרח בהפניה מרופא משפחה, אך אז העלות היא עליך. ממילא רוב הטיפולים הקשורים בתפקוד מיני אינם בסל. העלות במרפאה ציבורית אינה יקרה ושוות ערך לעלות טופס 17. תוכל למצוא פירוט נוסף בקישורים. בהצלחה לך!

ה"סל" והביטוחים המשלימים...

כשאתה אומר "לא בסל" - זה כולל את "כללית מושלם", "מכבי כולל" ו"לאומי בסבבה" ושאר מיני ירקות וביטוחי משלים לסוגיהם הרבים, או שהביטוחים האלה כוללים גם טיפולים כאלו?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר