אז האורך כן קובע?

קראתי באיזה מקום שהמינימום לאורך האיבר הוא 10 סנטימטר גם קראתי הודעה של ד'ר בן ציון שבעצם אפשר להסתפק אפילו ב 9 סנטימטר שאלתי היא מה בעצם משמעות 'אורך מינימלי לאיבר תקין'?? אולי - אי אפשר להפרות אשא עם איבר קצר מדי? -דרוש איבר ארוך מספיק לקריעת קרום הבתולין? -סיבה אחרת? תודה מראש

בגדול על הגודל

מספר חודשים היה שקט תקשורתי בנושא שמטריד גברים רבים... גודל איבר המין שלהם. נדמה לי שרוב הגברים (והנשים?!) מוטרדים יותר מגודל איבר מינם מאשר גודל שכלם, אבל יתכן וזו הרגשה אישית שלי בלבד. בכל אופן... לעצם העיניין - מצרף בקישור תשובה די מפורטת בנושא זה, כולל התייחסות לטיפולים שונים. בנוסף - תשובה ספציפית בנושא: "גודל איבר המין הזכרי - האם הוא קובע - כן, או לא?!" הכנס גם לדיונים בקישורים. את פורום "זין קטן" ראיתי שאתה מכיר, אך אני מצרף את הקישור לטובת אלו שלא מכירים. וספציפית לשאלותיך - א. לאורך האיבר אין קשר ליכולת פוריות. ב. גם איבר "קצר" בתחום שפורט מספיק על מנת לקרוע את קרום הבתולין. אני משוכנע שתמצא מענה לשאלתך מהי בעצם משמעות 'אורך מינימלי לאיבר תקין'?? - ואם לא - אל תהסס לחזור, לשאול ולשתף אותנו בלבטיך ותהיותך.

פורום זין קטן

קישור אל הפורום האמור, שלא עבר בתשובה קודמת משום מה.

הפער שבין גודל הזין לגודל השכל...

שלומלום לכולם, לגביי גודל השכל יש פתגם שאומר "מוסיף דעת מוסיף מכאוב". לגביי גודל הזין יש פתגם האומר "...." לא מכיר פתגם על זה אך רוב הגברים חושבים שזה יתרון. בקיצור, אולי עדיף זין גדול ושכל קטן, מה אתם אומרים?. שלומלום.

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

זה לא עונה על שאלתי

שלום לצערי למרות תשובתך ה'גדולה' לא הצלחתי להבין האם יש משמעות למשהוא כמו'אורך מינימלי לתפקוד תקין' אומנם אמרת שאין לזה כל משמעות בנוגע ליכולת להגיע לביוץ או ביתוק קרום הבתולין אך אני גם ללא תשובתך מאמין שאיבר באורך סנטימטר (בזיקפה) לא יכול לבצע אף אחת משתי המשימות האלה מכל מקום אני כן זוכר שהשתמשתם בביטוי הדומה ל'אורך מינימלי לתפקוד תקין' אז אני חוזר על השאלה מה משמעות הביטוי הנ'ל? אם אתה לא יודע את התשובה לכך זו לא בושה גם להודות בכך במקום להפנות אותי לגלריות תמונות מענינות כשלעצמן תודה jokop

אנסה בכל זאת או - או שיעור בהבנת הנקרא

JOKOP יקירי, לצערי לא הבנת את תשובתי המקורית, למרות המידע הרב בקישורים שהוצמדו אליה. אעשה נסיון נוסף על מנת להקל עליך - א. ודאי שיש משמעות למשהוא כמו'אורך מינימלי לתפקוד תקין'. לא אמרתי שאין משמעות, אלא שבתשובתי תמצא את התשובה. הציטוט הנכון של דברי: " אני משוכנע שתמצא מענה לשאלתך מהי בעצם משמעות 'אורך מינימלי לאיבר תקין'." סוף ציטוט. נקודה. קומ. ב. האורך המינימלי מובא בקישור אליו הופנית - ציטוט מדוייק משם: "... לפי קריטריונים רפואיים איבר מין זכרי נחשב תקין במידה ואורכו יותר מ 6 ס"מ במתיחה מקסימלית (כשהוא רפוי) או יותר מ- 10 ס"מ בזיקפה מלאה. אורך ממוצע הינו כ- 12-16 ס"מ בזיקפה. ... מבחינה רפואית מקובל לדון בתפקוד - איבר נחשב תקין אם הוא מאפשר לבצע חדירה וקיום יחסי מין. " סוף ציטוט נוסף. די ברור ומובן. לגבי שאלותיך לגבי היכולת להגיע לביוץ או ביתוק קרום הבתולין, הוספתי (ציטוט אחרון) - "א. לאורך האיבר אין קשר ליכולת פוריות. ב. גם איבר "קצר" בתחום שפורט מספיק על מנת לקרוע את קרום הבתולין. " אני מדגיש - בתחום שפורט - כלומר, לתהייתך - ואתה צודק לחלוטין - איבר באורך סנטימטר (בזיקפה) אינו בתחום התקין שפירטתי. וברור מתשובתי שגם באיבר של סנטימטר ניתן להגיע לפריון. זה לא קשור. אם אתה לא הבנת בפעם הראשונה זו לא בושה להודות בכך ולשאול שוב. כל הכבוד על ההתמדה.

תודה על ההבהרה

אכן הדברים ברורים יותר כעת jokop
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר