נוזל זרע

נוזל זרע

אני חדשה מאד בעסק. אחרי שאנחנו מקיימים יחסים כל הזרע שלו נותר בנרתיק ונוזל החוצה - זה נורא מלכלך. בסרטים זה לא נראה כה. האם זה נורמלי?

זרע נוזל...

נורמאלי. נוזל נוטה לנזול בדרך כלל...ככה זה וזה מה יש. אם מפריע לך מאוד- או שתשתמשו בקונדום (ואני מניחה שזה יפריע יותר...) או שתחזיקו מגבת ליד המיטה, או שתרוצי להישטף אחרי זה. בכל מקרה זה נורמאלי. ואגב- סרטים? הסרטים היחידים שיכלת "להפיק" מהם "אינפורמציה" בנושא הם סרטים כחולים ואם אינני טועה הם לא בדיוק גומרים בפנים שמה...

אחת, אני בשוק!!

היי אחת, רגע, אני צריך להרגע. לנשום עמוק.... לנשוף לאט, לנשום עמוק.... לנשוף לאט. הוקל לי. קראתי את תגובתך המדויקת כמו תמיד ומה רואות עיניי, שאת בקיעה בסרטים כחולים!!. יודעת היכן הם לא גומרים שם, יודעת איך כן הם גומרים שם. ואני חשבתי שאת חסודה, איזו הפתעההההה. ועצות איך שהזרע לא ינזול החוצה. היות שהגרויטאציה פועלת גם על הזרע הגברי, והיות שגוף האישה בנוי בטעות כך הנרתיק פונה כלפי מטה אז מה לעשות הזרע נוזל. על מנת למנוע את העניין המצער הזה אפשר לעשות כמה דברים כמו לעמוד על הראש (לאישה אני מתכוון) לאחר המשגל ואו להשתמש בקנדום, רצוי מנופח בהליום כך שבטוח שהוא יעלה למעלה ולא ינזול מטה ואו לתת לגבר מציצה הגונה קודם המשגל ואו לבקש ממנו יפה שיואיל להוריק את זרעו בחוץ ורצוי לתוך איזה כלי כך שלא ילכלך חלילה ואו לפקוק את הנרתיק ואו לא להזדיין ואו לעשות סקס לסבי עם אישה זה לא מלכלך. אבל ביננו, שינזל וילכלך ויטפטף ושיגר (מה אכפ'ת לי, אני לא מנקה) שלומלום

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

חסודה? אני?! הצחקתני!

תרגע מהשוק שלומלום היקר שלי. פוריטניות היא ממני והלאה. אתה יודע, מים שקטים חודרים עמוק... חוץ מזה אם הייתי כל כך חסודה הייתי מוצאת עניין בפורום "אורך המכפלת -לאן" ולא בפורום סקסולוגיה... יאללה, יש לי מבחן ברפואת עיניים מחר. הייתי צריכה לנקות את הראש ועכשיו צריך לישון קצת. נשיקות ולילה טוב אחת

בהצלחה במבחן העיניים

ושתזכרי את כל הסיבות לעיין אדומה... ואת כל הגורמים והטיפולים לגלאוקומה.

בהצלחה !!!!

תמיד אני מסכים אתך . חסודה את בודאי שלא. ושוב בהצלחה במבחני האמצע. דנדי 69

בהצלחה במבחן העיניים

ושתזכרי את כל הסיבות לעיין אדומה... ואת כל הגורמים והטיפולים לגלאוקומה.

תודה למאחלים!

בסוף דווקא שאלו אותי על DIABETIC RETINOPATHY. עוד לא אמרו לנו ציון אבל היה בסדר גמור ואני שמחה שזה מאחורי.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר