ידיעה מדה-מרקר לידעתכם

לבקשת מספר קוראים מודאגים: להלן העדכון מדה-מרקר : וואלה מקפיאה ההטבות שניתנו למנהלי הקהילות שלה המוערכות בכ100- אלף שקל לחודש 14:10 | 01.1.2002 - גולן פרידנפלד , דה-מרקר חברת וואלה הנשלטת על ידי בזק וקבוצת הארץ, שלחה היום מכתבים ל160- מנהלי הקהילות שלה ובו היא מודיעה להם כי החליטה לקצץ את ההטבות שניתנו להם, ושכללו חיבור לקו ISDN ומנוי לעיתון "הארץ", כך נודע ל-TheMarker. עופר לוי, מנכ"ל וואלה, אישר את הידיעה ומסר כי עלות כספית של ההטבות הסתכמה בכ80-100- אלף שקל בחודש, הוצאה שוואלה החליטה לחסוך בשלב זה. בוואלה ציינו כי "במסגרת מאמצי החברה להקטין את הפסדיה הכבדים ולשרוד את התקופה הקשה שעוד לפנינו, אנו נאלצים להקפיא זמנית את ההטבות שניתנו למנהלי הקהילות ואין כיום אמצעי מימון להמשיך ולקיימן". עוד מסרו בוואלה כי העבודה החשובה והמסורה של המנהלים מוערכת ע"י החברה, וגם כך מרגישים בוואלה כי הגמול הצנוע לא שיקף את המאמצים. יחד עם זאת ציינו בחברה כי כולם מודעים למצב, ובשלב זה, למרות הרצון הרב והצורך, פשוט אין אפשרויות מימון, ולכן מבוצעים קיצוצים בכל חלקה טובה. בוואלה משתדלים להפיח תקווה בקרב מנהלי הפורומים תוך ראייה מפוקחת שחלק ממנהלי הפורומים לא יירצו להישאר בתפקידם תחת התנאים החדשים, וציינו כי "ברגע שמצבנו יאפשר זאת, נחזור וניתן הטבות, ואולי אף יותר מכך, אולם ברור לנו שחלק מהמנהלים יחליטו בכל זאת להיפרד". ההפסד של וואלה ברבעון השלישי הסתכם ב12.3- מיליון שקל לעומת הפסד של 6.5 מיליון שקל ברבעון המקביל - עלייה של 90% בהפסדי החברה. הכנסותיה של החברה ברבעון הסתכמו ב4.5- מיליון שקל, ובקופת החברה יש כעת כ3.5- מיליון שקל. בסך הכל מסתכמים הפסדיה של החברה ב50- מיליון שקל בתשעת חודשים ראשונים של 2001. ההפסדים כוללים הפחתת מוניטין בהיקף של 25 מיליון שקל ברבעון הקודם בגין האיחוד עם IOL. זה הסיפור בינתיים יש לי גישה אבל היא הולכת להתנתק. הבטיחו לי שישקלו מחדש לגבי- אבל עוד לא ברור מה יהיה. מה שהם קוראים הטבות זה בעצם כלי העבודה: אם אצטרך להתחבר בחיבור איטי ועל חשבוני- אאלץ להיכנס לכאן פחות- חבל שזה ככה אבל זה המצב.

צחי נשמה, אני מקווה שתישאר לנהל את הפורום כאן למרות הכל

היי איש יקר, תשמע, אני מקווה שתישאר לנהל את הפורום החביב הזה גם בעתיד, בזכותך הוא כל כך נפלא. וביננו עיתון הארץ, נו נו... מילא זה היה המגזין TIME. בכל מקרה שתדע שהעבודה והנשמה שאתה משקיע כאן מורגשת, אני מרגיש את האנרגיות החיוביות שלך עד כאן ואני מתאר לעצמי שאתה לא עושה זאת עבור העיתון שאתה מקבל. לגביי החיבור לאינטרנט אני מקווה שלפחות את זה הם ישאירו לך שלא תצטרך גם לשלם מכיסך על התרומה שלך לציבור. בדרך כלל אינני מנשק גברים אך הפעם אחרוג ממנהגי והרי לך בוסה ענקית. שלומלום.

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר