בעיות באורגזמה

שלום אני בת 28, יש לי בעיה בהגעה לאורגזמות. שכבתי עם 9 בחורים עד כה ורק אחד מהם עזר לי להגיע לאורגזמה בכל פעם. עם בן זוגי הקבוע היום אני מצליחה להגיע לאורגזמה לעיתים רחוקות בלבד. אני לא נהנת בדרך כלל ממין אוראלי, או אוננות בעזרת אצבעות והדרך היחידה שלי להגיע לאורגזמה היא על ידי חדירה כנראה בצורה ובמידה המתאימה. אינני חושבת שזה תלוי בבן זוגי כרגע מפני שעד כה פרט לאותו בחור יחיד כך זה היה עם כל בני הזוג שלי. שאלתי: האם זה נורמלי שאני לא נהנת ממין אוראלי או משחקי אצבעות, אם לא האם יש משהו שאני יכולה לעשות בנידון? האם יש דרכים לשיפור חיי המין שלי והאם יש משהו מומחה שכדי לפנות אליו בנושא.

קשה לה לגמור

שלום לך, בעיה להגיע לאורגזמה זה נושא שנדון רבות ואני מצרף קישור שיספק מענה. שורה תחתונה - יש דרכים לשיפור חיי המין שלך. אני בטוח שמשתתפי הפורום הקבועים ישמחו להרחיב בנושא. אל תהססי לשאול שאלות ולבקש הבהרות.

האורגזמה הבעייתית,

שלומלום לך, אכן הנושא נדון רבות ואת מוזמנת לעלעל לאחור ולמצוא ימבה התייחסויות. לגביי העניין הספציפי שלך זה אכן נדיר שאישה תוכל לגמור רק על ידי חדירה ולא ע"י אצבעות ומין אוראלי. סתם שיתוף אישי אישתי לשעבר היא כזו. כל עוד את נמצאת עם בן זוג ויכולה להגיע איתו לסיפוק מתי שמתאים לך אין בעיה עם זה, אך היות ומצבך איננו כזה אני יכול להבין את הקושי. יש לי עוד הרבה מה לומר לך אבל אני מת לישון, אז ברשותך אני הולך נומי נומי ואמשיך בהזדמנות אחרת. בנתיים אודה לך אם תואילי לענות לי האם את מגיעה לאורגזמה ע"י אוננות, פרט זה חשוב להמשך תשובתי אלייך. לילה טוב וחלומות כחולים, שלומלום

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר