חוסר חשק וכאבים

אני כבת 26, נשואה שנתיים. לפני כשנה חלה אצלי ירידה הדרגתית בחשק המיני וכיום אני לא רוצה בכלל לקיים יחסים. בעלי בחור צעיר והוא סובל מכך מאוד (הוא סבלני מאוד, יש לציין!). אני סובלת מכאבים בעת קיום יחסים ואני לא מרגישה צורך במין בכלל. ניסינו הכל: פורפליי ארוך, ג'ל ואני גם ניסיתי לפנטז אך כלום לא עוזר והכאבים מתגברים על הכל. אני מתחמקת ממין כבר חצי שנה ובעלי סובל מאוד. מה לעשות? האם יש לכך פתרון?

לא רוצה סקס, נכון שעדיף לראות יאצפן בכבלים?

שלומלום לך, כמה דברים לאור מה שכתבת. ציינת ירידה הדרגתית בחשק המיני, מה היה קודם? האם הכאב הואם דבר חדש או שאת מכירה אותו מהעבר? יכולות להיות הרבה סיבות למצב שאת מתארת. מה שחשוב זה לראות מה השתנה אצלך בתקופה מאז תחילת הירידה בחשק המיני. בכל מקרה הסיבות יכולות להיות פיזיות, אולי וגיניסמוס ואו וסטיבוליטיס. טוב שנבדקת אצל גניקולוג ועדיין לא תמיד זה מאובחן נכון. כמו כן חשוב לשלול שינויים הורמונליים, האם עברת בדיקות כלליות לצורך זה?. מבחינת הצד הפסיכולוגי גם כאן יכולות להיות סיבות רבות למצב. בכל מקרה המצב שאת מתארת מספיק חמור על מנת שתבדקי אותו ביסודיות. אני מתאר לעצמי שההשלכות בזוגיות יהיו אם הם לא כבר משמעותיות, גם כשבעלך הוא אדם מבין כדברייך. את יודעת מבין מבין, אבל כשהביצים לוחצות ההבנה מתדרדרת. לסיכום, אני מציע לך לדפדף לאחור בפורום כאן, תצמאי שפע חומר על כל העניינים הנ"ל. כמו כן אם תשתפי אותנו קצת יותר אולי נוכל לתת לך כיוון יותר מדויק. בהצלחה, שלומלום

הכל עדיף מבחינתי על סקס

פעם, עד לפני שלוש שנים ליתר דיוק, הייתי רעבה למין ממש. לפני שלוש שנים זה החל ליפול לאט לאט עד שלפני שנה איבדתי את החשק לחלוטין. אולי אני צריכה לציין שאני משתמשת בגלולות כבר 8 שנים. האם זה קשור?

בסדר בלי סקס, אולי רק מציצה? טוב לא להרביץ, אני הולך לראות יאצפאן.

שלומלום לך שוב, אינני רופא כך שקחי תשובה זו שלי בערבון מוגבל אך כמה שידוע לי גלולות יכולות להשפיע על החשק. שווה בדיקה ואולי נסיון להחליף סוג. מעבר לזה שוב את מציינת שינוי דראסטי ביחס שלך למין, ממצב של רעבה למין למצב שהכל עדיף על סקס, אפילו ספונג'ה? או.... טוב לא משנה. אוקצור, לכי לברור מקיף. שלומלום

שלחתי לך אימייל

היי, שלחתי לך שני אימיילים, אחד מהם נשלח בטעות דרך שם המשתמש של נילה אז אל תתפלאי שאת רואה שני כתובות אימייל שונות. כל פעם שנילה נכנסת לי למחשב היא עושה בלגאן. שלומלום.

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

חוסר חשק וכאבים

אני כבת 26, נשואה שנתיים. לפני כשנה חלה אצלי ירידה הדרגתית בחשק המיני וכיום אני לא רוצה בכלל לקיים יחסים. בעלי בחור צעיר והוא סובל מכך מאוד (הוא סבלני מאוד, יש לציין!). אני סובלת מכאבים בעת קיום יחסים ואני לא מרגישה צורך במין בכלל. ניסינו הכל: פורפליי ארוך, ג'ל ואני גם ניסיתי לפנטז אך כלום לא עוזר והכאבים מתגברים על הכל. אני מתחמקת ממין כבר חצי שנה ובעלי סובל מאוד. מה לעשות? האם יש לכך פתרון?

חוסר חשק.......

ולאחר דברייך, אני יכולה כבר להבין מהיכן מגיע המונולוג של הגבר המתוסכל, הציצי ותראי. ובאמת, לדעתי, הפתרון הוא טיפול מקצועי, תנסי, זה רק יכול לסייע לכם. בהצלחה.

שלחתי לך אימייל

היי, שלחתי לך שני אימיילים, אחד מהם נשלח בטעות דרך שם המשתמש של נילה אז אל תתפלאי שאת רואה שני כתובות אימייל שונות. כל פעם שנילה נכנסת לי למחשב היא עושה בלגאן. שלומלום.

תודה! נכנסתי רק היום לאינטרנט.... אני מתכוונת להתחיל לטפל בזה בקרוב

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר