הסוד הכמוס והמדהים של החברה שלי היא הייתה פעם גבר ועברה ניתוח לשינוי המין!!!!

אני עדיין בהלם בשוק כזה דבר עוד לו קרה לי בחיים. לפני 3 שנים הכרתי תיירת מיצרפת בטיול בפריז בחורה יפיפייה שחרחורת וחטובה זה היה במועדן לילה היתחלתי לירקוד לבד ואז באה איזה בחורה צרפתייה ושאלה אותי אם אני רוצה לירקוד איתה היסכמתי רקדנו כל הלילה ואחר כך דפקנו איזה 10 טקילות היא הייתה פצצה מדהימה חזה גדול טיבעי ועומד ישבן מחרמן בולט עגלגל וחטוב היא לבשה טייץ מעור צמוד ניכנסו למיטה לקחתי אותה למלון שלי בקיצור היה פיצוץ של סקס החלפנו טלפונים הייתי שבוע בצרפת לאחר מכן היא באה לארץ היא הייתה סטודנית לכלכלה בת 22 היה ביננו רומן חזק בסוף החלטתי לגור אצלה בצרפת היא גרה במרסיי יצאתי איתה 3 שנים רציתי אפילו להיתחתן איתה ואז היא סיפרה לי סוד שהיא שמרה אותו כמה שנים היתברר לי שהיא הייתה פעם גבר והיא עברה ניתוח לשינוי מין בגיל 19 לא האמנתי לה הייתי בהלם יצאתי 3 שנים עם אשה שהייתה פעם גבר קשה להאמין שהיא נולדה בן יש לה גוף נשי קול נשי פנים ומראה נשי עדין וסקסי היא הרתה לי מיסמכים מבית חולים וזה באמת היא לא רצתה להפרד ממני אם היא לא הייתה מגלה לי את הסוד הזה הייתי מיתחתן איתה וחי איתה במשך שנים מבלי לדעת את האמת היא פשוט ניראת לי אולי האשה הכי סקסית ונשית שהכרתי עד היום הזה יצאתי אולי עם 4 חברות אבל אשה כזאת עוד לא הייתה לי בחיים אהבתי אותה מאד וגם היא הייתה פשוט מתה עלי המישפחה שלי לא יודעת מזה כי לא העזתי לספר להם את המקרה הזה אני מיתבייש מאד להגיד להם את זה לפני חודשיים ניפרדנו ואני חזרתי לארץ אנחנו עדיין שומרים על קשריי ידידות בעיקר משוחחים בטלפון השאלה שלי היא מה אני צריך לעשות בדילמה קשה אני מבולבל עדין מיתקשה לעכל את זה קשה עדין להאמין אבל בכל זאת אני עדיין חושב עלייה ואוהב אותה אני מיתגעגע אליה וגם עדיין מיתגעגת אלי אני חושש ומתבייש לספר את למשפחה ולחברים כי אולי יחשבו שאני הומו ונטיות מיניות רציתי לדעת ברצינות רבה מה הפיתרון מה אני צריך לעשות עכשיו האם לחזור אליה ולחיות איתה ולהתחתן איתה או שלהיפרד מימנה אני כבר חושש להתחיל עם נשים מי יודע אולי חלק מהן היו פעם גברים קשה לי לעכל את זה שהחברה הטובה ביותר שעד עכשיו הייתה לי היא בעצם גברשנהפך לאשה בישבלי היא אשה לכל דבר אפילו שעברה ניתוח לשינוי מין אני מדוכה ומאיואש מה עושים בבקשה שילחו לי תשובה דחוף!!!

להפרד !!

ראה ידידי, אמון ופתיחות חשובים אצל בני זוג. שהכרתי את חברתי, והעסק התחיל להיות רציני מצד שנינו לאחר מספר שבועות, היא פנתה אליי וסיפרה לי דבר מאוד אינטימי ואמרה שחשוב לה שאני אדע לפני שאנחנו ממשיכים הלאה.ככל שהזמן עובר הרגש מתגבר אצלך, וזה קשה. חשבת שאולי יש עוד דברים שאינך יודע עליה ? אתן לך דוגמא נוספת. יצאתי עם בחורה, 3 שבועות, היה כיף לא נורמלי, אני משוכנע שהיא היתה רצינית כלפי, ולהיפך. מוצ"ש אחד, ישבנו בבית קפה והיא ספרה לי שהיא גרושה, לפתע פתאום בכל ברור למה אני לא מצליח לתפוס אותה בשעות מסוימות, למה ביום שישי לא נוח לה כל מיני דברים. ידידי, תעשה זאת עכשיו, שיכאב לך עכשיו ולא תגלה דברים נוספים או תרגיש לא נוח יותר מאוחר.חוץ מזה, שאלת את עצמך למה אחרי 3 שנים היא מספרת לך ? בהצלחה.

אישה חצי אישה

גבר עובר ניתוח לשינוי המין חש שהוא אישה לכודה בתוך גוף של גבר. הרפואה והכירורגיה מאפשרים כיום לעשות מגבר אישה מדהימה. מעבר לחוסר יכולת להרות ולהביא ילדים לעולם מדובר באישה לכל צורך ועיניין. יש לזכור כי אישה כזו תזדקק כל חייה לטיפולים שונים שישמרו על נשיותה, דבר שהופך מעט יותר בעייתי בגיל זיקנה. אם כן או לא לחיות לצד אישה כזו תלוי בך. התמונות שצירפת הם של דוגמנית פורנו. אם זו אכן אמת גם צורת הפרנסה שלה צריכה להילקח בחשבון...

האם חצי אישה או לגמריי אישה למעט עניין הילודה?

היי ד"ר בן-ציון, מסקרן אותי לדעת מה זאת אומרת להפוך לאישה, הרי אפשר לעשות ניתוח קוסמטי כזה או אחר. האם לאחריו האישה "החדשה" מתפקדת כמו אישה מבתן ומלידה או שהיא רק נראית חיצונית ככזו?. לדוגמא האם אפשר לקיים יחסי מין הכוללים חדירה (לא אנאלית) אני חושב למשל על נוזל הסיכה בנרתיק של האישה, איך הוא נוצר בגבר שעבר שינוי מין? אשמח ליותר מידע ואם יש לתמונות יותר מפורטות של איך נראים האיברים המיניים של גבר שהפך לאישה, עד כמה זה דומה לדבר האמיתי? שלומלום.

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

להפרד !!

ראה ידידי, אמון ופתיחות חשובים אצל בני זוג. שהכרתי את חברתי, והעסק התחיל להיות רציני מצד שנינו לאחר מספר שבועות, היא פנתה אליי וסיפרה לי דבר מאוד אינטימי ואמרה שחשוב לה שאני אדע לפני שאנחנו ממשיכים הלאה.ככל שהזמן עובר הרגש מתגבר אצלך, וזה קשה. חשבת שאולי יש עוד דברים שאינך יודע עליה ? אתן לך דוגמא נוספת. יצאתי עם בחורה, 3 שבועות, היה כיף לא נורמלי, אני משוכנע שהיא היתה רצינית כלפי, ולהיפך. מוצ"ש אחד, ישבנו בבית קפה והיא ספרה לי שהיא גרושה, לפתע פתאום בכל ברור למה אני לא מצליח לתפוס אותה בשעות מסוימות, למה ביום שישי לא נוח לה כל מיני דברים. ידידי, תעשה זאת עכשיו, שיכאב לך עכשיו ולא תגלה דברים נוספים או תרגיש לא נוח יותר מאוחר.חוץ מזה, שאלת את עצמך למה אחרי 3 שנים היא מספרת לך ? בהצלחה.

נו באמת, הוא עובד עליכם

לפי סגנון הכתיבה והפרוט המיותר של מעלות גופה של הבחורה (שניכר שהוא התחרמן מלכתוב אותו) ולפי תמונותיה של שחקנית הפורנו (אם הוא היה אוהב אותה ו/או חושש שהוריו ומכריו ידעו הוא לא היה שם תמונה שלה באינטרנט), מדובר בידידנו הותיק חובב הקוקסינליות שמידי פעם נכנס לפורום כאן ומתאר בפרוט ובשטף חסר סימני פיסוק כמה הוא מתגרה מ"נשים שהיו פעם גברים". הפעם הוא טרח לפנטז לנו סיפור מסגרת. פטיש, לא ד"ר? או שמא אני טועה במונח...

המונח המדוייק הוא: "תותח", אחתוש!

לא רציתי להשבית את השמחה קודם... אבל גם אני חשבתי שזה נשמע קצת מצוץ מהמה-שמו. ואכן, זה ההוא מה"דגדגן גדול ושעיר" נו... זוכרים?!?! אני זוכרת היטב איך בזמנו, אחרי שקראתי בנשימה עצורה את ההודעה הקודמת שלו, כל מה שיכולתי לעשות אז היה לקחת שני אנטיהיסטמין ולצעוק "ריקיייייייייי".

שלומלום לך, התגעגעתי. נשיקות לדלללה

נו באמת, הוא עובד עליכם

לפי סגנון הכתיבה והפרוט המיותר של מעלות גופה של הבחורה (שניכר שהוא התחרמן מלכתוב אותו) ולפי תמונותיה של שחקנית הפורנו (אם הוא היה אוהב אותה ו/או חושש שהוריו ומכריו ידעו הוא לא היה שם תמונה שלה באינטרנט), מדובר בידידנו הותיק חובב הקוקסינליות שמידי פעם נכנס לפורום כאן ומתאר בפרוט ובשטף חסר סימני פיסוק כמה הוא מתגרה מ"נשים שהיו פעם גברים". הפעם הוא טרח לפנטז לנו סיפור מסגרת. פטיש, לא ד"ר? או שמא אני טועה במונח...

גם מתחזה יכול לשאול שאלה מעניינת

וגם אני חושב שמדובר במתחזה- אך שאלה מענינת שיכולה לעניין אחרים לא מפריעה לי.

האם חצי אישה או לגמריי אישה למעט עניין הילודה?

היי ד"ר בן-ציון, מסקרן אותי לדעת מה זאת אומרת להפוך לאישה, הרי אפשר לעשות ניתוח קוסמטי כזה או אחר. האם לאחריו האישה "החדשה" מתפקדת כמו אישה מבתן ומלידה או שהיא רק נראית חיצונית ככזו?. לדוגמא האם אפשר לקיים יחסי מין הכוללים חדירה (לא אנאלית) אני חושב למשל על נוזל הסיכה בנרתיק של האישה, איך הוא נוצר בגבר שעבר שינוי מין? אשמח ליותר מידע ואם יש לתמונות יותר מפורטות של איך נראים האיברים המיניים של גבר שהפך לאישה, עד כמה זה דומה לדבר האמיתי? שלומלום.

בדיוק היינו הך

צריך להבין כי מדובר באדם החש כל חייו שהינו אישה שנלכד בגוף לא נכון. ההתנהגות היא נשית לחלוטין. לאחר טיפול הורמונלי וניתוח- יש תפקוד כמעט מלא למעט ילודה. בניתוח בונים לאישה נרתיק מכיס האשכים, שמפונה, כמובן, מתוכנו ומקופל כלפי פנים. יש צורך בשימון לפני חדירה- אולם מעבר לזה הכל כרגיל- ההנאה באה הן מהראש והן מהדגדגן שנבנה מראש הפניס שאותומציבים בראש הניאו-נרתיק. אנסה להשיג לך תמונות שהוצגו בכנס בפריז- שמראים תוצאות מדהימות- המנתח אף טען שזה ברמה גבוהה מנרתיק טבעי...

תודה על תשובתך ועוד משהו

היי ד"ר בן-ציון, ראשית תודה על התשובה, אשמח מאוד אם תצליח למצוא תמונות לגביי הנושא. מעבר לזה מעניין אותי לפגוש אישה שעברה כזה שינוי, נשמע לי נושא מרתק לשיחה. אז אם מישהו מכיר אישה שעברה שינוי מין מלא ושהיא אינטלגנטית ושיענין אותה לשוחח עם מישהוא שהנושא מרתק אותו (או עם אישה כזו רואה את הודעתי זו) אשמח שיצרו איתי קשר באימייל. כמו כן מעניינות אותי תמונות וגם להכיר אדם שעבר את התהליך ההפוך שינוי מין מאישה לגבר, בעבר שאלתי אם זה אפשרי ונאמר לי שכן, מעניין לראות ולהכיר. שלומלום.

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר