למה הרופא לא עונה? בבקשה תעזור לי

אני יודעת שיש כזאת מחלה שהאיבר לא יכול להכנס לנרתיק השאלה שלי היא האם יש גם משהו הפוך, שהנרתיק רחב מידי ואז לא מרגישים את החדירה יש לי חבר כבר שנה ומשהו בהתחלה היינו מקיימים יחסי מין אומנם לא היה מדהים אבל לפחות היה בינינו קשר מיני ואחרי כמה חודשים פתאום הוא לא מרגיש אותי וגם אני לא מרגישה את החדירה כבר שנה שאנחנו לא מקיימים יחסי מין, בהתחלה חשבנושאולי זה בגלל שהתחילו לי הפרשות, אז הלכתי ל4 רופאי נשים והם עשו לי בדיקות ואמרו לי שהכל בסדר אצלי, אני לא יודעת מה לעשות, אני נורא אוהבת אותו ונורא רוצה לפתור את זה בבקשה תעזרו לי

הרופא עונה- קצת סבלנות

וגיניזמוס- התכווצות הנרתיק אינה מחלה אלא בעיה. לא קיימת בעייה הפוכה. מה שאת מציינת נרתיק רחב מידי אינו בעיה הוא תופעה טובה ורגילה- הגרוי המיני שלך יוצרת הרחבת הנרתיק ולחלוחית בו; יכול להיות שהתרגלתם לתקופה שבה היית לחוצה (נפשית) ואז גם הנרתיק היה לחוץ... ההנאה צריכה עכשיו לחפש כיוונים נכונים יותר: יכול להיות שבן זוגך זקוק לחיכוך גדול יותר- וניתן להשיג זאת בכל שתבצעי תרגילי קגל בעת החדירה (תנועות כאילו את מתאפקת מלתת שתן), תבצעי בו מין אוראלי, תגרי אותו ידנית וכו'. גם הוא יעשה אותו דבר עבורך. אתם יכולים לנסות תנוחות בהם החיכוך גדל: הממדת רגליים, חדירה לנרתיק מאחור, חדירה כשהאישה למעלה ועוד. אם אינכם מסתדרים פנו נא לטיפול בהקדם.

תודה אבל...

אני מצטערת שאני בלחץ פשוט הסיפור הזה נורא מדכא אותי כי אני נורא אוהבת אותו תודה רבה על העצה אבל ניסינו תנוחות שונות וזה לא עוזר, הבעיה שהנרתיק שלי נורא נורא רטוב ומלא בהפרשות זה לא היה ככה פעם, ואנחנו פשוט לא מרגישים כלום, איך אפשר לפתור אתה הבעיה הזאת של ההפרשות? אני חייבת עזרה, אנחנו לא עושים סקס וזה מפחיד אותי שזה ישפיע על הקשר הטוב שיש בינינו תודה רבה לך

תודה אבל...

אני מצטערת שאני בלחץ פשוט הסיפור הזה נורא מדכא אותי כי אני נורא אוהבת אותו תודה רבה על העצה אבל ניסינו תנוחות שונות וזה לא עוזר, הבעיה שהנרתיק שלי נורא נורא רטוב ומלא בהפרשות זה לא היה ככה פעם, ואנחנו פשוט לא מרגישים כלום, איך אפשר לפתור אתה הבעיה הזאת של ההפרשות? אני חייבת עזרה, אנחנו לא עושים סקס וזה מפחיד אותי שזה ישפיע על הקשר הטוב שיש בינינו תודה רבה לך

לא יודע לאן נעלם המשך הדיון

השורה התחתונה הא שאת מצטרפת לדרישה להיות שונה: אבל אוהבים למרות ולא בגלל- אהבה אינה תלויה בדבר [אוהב אותך בתנאי ש: תרזי/תשמיני/תתרחבח/תהיי צרה/תבעי/לא תצבעי/לא תאכלי בצל/תלמדי/תעברי דירה וכו'] למה לא לדרוש ממנו להגדיל את איבר מינו? האם תהיי מוכנה לעיקת שינניך כדי שיהיה לו נעים במין אוראלי?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר