באיזה כוון הבעיה שלי?

אני בן 54 בריא לגמרי. עד לפני שנה בערך הייתה הפעילות המינית שלי תקינה לגמרי. בערך בתקופה זו התחלתי לחוות ירידה שהתבטאה בזיקפה חלשה יותר לעתים אבל גם כשלא הייתה לי בעיית זיקפה, מידת ההנאה שלי הייתה ירודה, וכוונתי לאספקטים הגופניים. במשך זמן מה לא עשיתי דבר אלא ניסיתי לעקוב כדי להיות בטוח שהמדובר במשהו עקבי וכשהגעתי למסקנה שאכן זה כך פניתי לרופא המשפחה. הרופא שלח אותי לבצע בדיקת הורמונים ובמקביל רשם לי ויאגרה לנסיון. פעם אחת בלבד נסיתי ויאגרה ואין ספק שעל הזיקפה היא השפיעה אבל הדבר לא שינה בהרבה את ההנאה. תוצאות בדיקת ההורמונים היו: 140 Prolactine LH 3.50 FSH 2.40 Testosteron total 14.70 שאלותי הן: האם אלו תוצאות בגדר הנורמה ? אם אכן כך, מהן הסיבות האפשריות? אם התוצאות נמוכות מהרצוי האם נהוג טיפול תרופתי? אני יודע שרמת טסטוסטרון גבוהה עלולה להעלות את ההסתברות לסרטן הערמונית, אבל בכל זאת...

הבדיקות תקינות

ירידה בתחושה האורגסטית שכיחה מאוד ומתגברת עם העליה בגיל. הבדיקות שבוצעו תקינות, אם כי יש צורך גם ברמת הטסטוסטרון החופשי אך סביר כי הוא גם כן תקין. אני מניח שהבעיה הינה משולבת - גופנית ונפשית, כי זה השילוב השכיח. האם נבדקה הערמונית שלך? האם ניסית גרוי מיני מוגבר? בעצמך? יחד עם בת הזוג? אם הבעייה נמשכת כדאי ומולץ לפנות למרפאה סקסולוגית לטיפול.

כמו שחשבתי, ובתשובה לשאלותיך

אז הערמונית שלי נבדקה ונמצאה מעט מוגדלת אבל כנראה על פי הנורמה לגילי. לגבי גרוי נוסף, אז בת זוגי מאד תומכת ומשתדלת אבל זה לא ממש עושה משהו כי אחרי כמה דקות הענין די דועך. אז מרפאה סקסולוגית זה אולי מומלץ אבל באיזה כיוון הם משתדלים לעזור? להציע לי ולבת זוגי לגוון? האמת היא שאנו משתדלים וזה לא ממש משפיע או שיש להם כיוונים שאני לא ממש מכיר? האם עלי להשלים עם המציאות? העצוב מבחינתי הוא שלא איבדתי את הרצון, ההיפך. אני עדיין מתעניין אבל זה הופך יותר תיאורטי ופחות מעשי ואני חושש שזו הדרך להפוך ל- DOM או בעברית DIRTY OLD MAN וזה משהו שאני מעונין להמנע ממנו. אז מה עושים??

מה מציעים

יש תרופות, יש דברים שניתן לעשות בזוג, יש תרגולים ויש אפשרות ללמד איך משנים את ההסתכלות ולומדים לחיות עם מה שהשתנה.

באיזה כוון הבעיה שלי?

אני בן 54 בריא לגמרי. עד לפני שנה בערך הייתה הפעילות המינית שלי תקינה לגמרי. בערך בתקופה זו התחלתי לחוות ירידה שהתבטאה בזיקפה חלשה יותר לעתים אבל גם כשלא הייתה לי בעיית זיקפה, מידת ההנאה שלי הייתה ירודה, וכוונתי לאספקטים הגופניים. במשך זמן מה לא עשיתי דבר אלא ניסיתי לעקוב כדי להיות בטוח שהמדובר במשהו עקבי וכשהגעתי למסקנה שאכן זה כך פניתי לרופא המשפחה. הרופא שלח אותי לבצע בדיקת הורמונים ובמקביל רשם לי ויאגרה לנסיון. פעם אחת בלבד נסיתי ויאגרה ואין ספק שעל הזיקפה היא השפיעה אבל הדבר לא שינה בהרבה את ההנאה. תוצאות בדיקת ההורמונים היו: 140 Prolactine LH 3.50 FSH 2.40 Testosteron total 14.70 שאלותי הן: האם אלו תוצאות בגדר הנורמה ? אם אכן כך, מהן הסיבות האפשריות? אם התוצאות נמוכות מהרצוי האם נהוג טיפול תרופתי? אני יודע שרמת טסטוסטרון גבוהה עלולה להעלות את ההסתברות לסרטן הערמונית, אבל בכל זאת...

באיזה כיוון נמצאת עתה הבעיה שלך?

מזה כשנה אני סובל מבעיה זהה לחלוטין לזו שהצגת ביום 15/07/2001,בפורום זה.מאד מענין אותי אם הצלחת להתקדם בכוון הפתרון.אשמח לקבל התיחסותך.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר