האם יש קשר בין התעללות לבין יצירת קשר

שלום רציתי לשאול את המומחים כאן האם יש קשר בין התעללות מינית בעבר לבין קושי ביצירת קשרים אנטימים עם נשים בהווה

התעללות מינית משפיעה לאורך זמן רב

התעללות מינית אשר לא עובדה בצורה מקצועית, עלולה להשפיע עליך לאורך זמן, אולי אפילו כל החיים. יש סבירות שההשפעה תהיה לא רק על האפשרות ליצירת קשרים עם בנות. אפילו אם עבר זמן רב מאז הארוע(ים), אני ממליצה לפנות לטיפול מקצועי.

בנוגע לטיפול

שבוע טוב לך אני קראתי את מה שכתבת ותודה רבה על התגובה ניסתי בעבר טפול פסכולוגי אך זה לא עזר הראגשתי שהיא לא באה ממקום נכון ושזרקתי המון כסף לחינם נשארתי עדיין מבולבל לגבי הזהות המינית שלי בעקבות מה שארע לי בילדותי אשמח אם תגיבי או מישהו מהגולשים יגיב

טיפול בעיתוי נכון

מאחר ואין לי מספיק פרטים, אוכל להתייחס רק באופן כללי. טיפול יכול להצליח או לפחות להתקדם בתנאים מתאימים. יכול להיות שבתקופה שבה היית בטיפול, לא היית מוכן נפשית לעבד את הטראומה. נראה לי שהעניין חשוב מידי מכדי לפטור אותו בטענה שטיפול קודם לא הצליח. נסה להעלות את טענותיך בפני המטפל שטיפל בך ולשמוע את תגובתו. לחילופין (או אפילו במקביל) ניתן לפנות למטפל אחר ובעזרתו לבחון מדוע הטיפול הקודם לא הצליח.

טיפול שלא מצליח אינו סיבה לזנוח כליל את הנושא

לפעמים לאחר מקלחת נשאר לכלוך- אז מתקלחים שוב. נכון? טיפול, כל טיפול ובעיקר טיפול נפשי דורק "קליק" בין המטופל למטפל. אם זה לא קורה הטיפול יתקשה לפעול. לא הלך- נסה נא שוב. מתקשה לממן- מגיע לך טיפול במערכת הציבורית. חבל שתתיאש בגלל חוסר הצלחה חד פעמית!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר