שלום לכולם מאחת

עושה רושם שהמערכת החדשה ממש מתוסבכת וגרועה, ואי אפשר לבחור כאן כינוי כמו "אחת" אלא רק משהו באותיות לועזיות. אני אצטער לשנות שם. דוקטור - הצילו, כל הסיפור הזה ממש לא מוצא חן בעיני הקהילה שלך, אי אפשר לעשות משהו? אז בנתיים יש לי כינוי חדש, לצערי ותאלצו לקרוא לי אמנריס. ביי בנתיים אחת לשעבר... ואגב- איך בכלל אמורים לצייר כאן סמיילי וכו'? ממש לא מוצא חן בעיני השינוי הזה! אה וזה גם מכריח אותי להשתמש בדואר של וואלה? אני לא ממש צריכה עוד תיבת דואר לבדוק! אין לי כוונות להשתמש בה!!! באמת זה מרגיז, כי כבר קיבלתי מיילים מקוראי הפורום בעבר. עכשיו לא תהיה יותר הפניה לתיבה שלי שבשימוש? מה זה הסיפור הנורא הזה? הצילו!!!! ד"ר בן ציון!!!! תעשה משהו!

גם בעיני זה לגמרי לא מוצא חן

ממש לא נעים להיות כאן, בלשון המעטה. הפורומים לגמרי לא ידידותיים למשתמש, לא נראים טוב לעין מכל הבחינות ובקיצור - פשוט רע. גם אני כנראה לא אכתוב כאן אולי, כי זה פשוט מוציא את החשק להכנס בכלל לפורום. המיזוג הזה נראה לי מכה למשתמשי הפורומים הותיקים. בפורום הזה ניתן אף להוסיף שזו מכה מתחת לחגורה. חבל שאנשים רציניים שכתבו בפורום בעבר יפסיקו לבוא לכאן ולהביע את דעתם. באמת חבל! נראה לי שבמתכונת הנוכחית לא תהיה לפורומים תקומה ויש סיכוי שחלקם ידעכו אט אט, או יאבדו משתתפים פוטנציאליים. עשו משהו לפני שיהיה מאוחר מדי! ברגע זה אני מרגישה כילדה שלקחו ממנה את הצעצוע. לא שהפורום שימש לי לשעשוע, הוא היה מאלף ומהנה, אלא שאני מרגישה כאילו אני נאלצת לעזוב את הבית.

שלום לאחת ולכולם

לקח לי יום שלם להגיע לכאן. ממש לא ידידותי. אולי בפורום של שירי הנח"ל על הגבעה היכולת להכנס תמיד באותו השם היא חשובה ומהווה ייתרון. בפורום שלנו זו יריה משמעותית ברגל. אני אכנס לכאן מעת לעת ואתיחס. אבל לפחות הלילה מרגיש שמישהו עיקם לי את היד.

אני לגמרי מצדיק אותך

גם לי גנבו את הד"ר... ישבנו עם הנהלת הקהילות והסבירו לנו שאין ברירה ושנתרגל לזה. אני חושב שהתוכן הוא שחשוב ולא הצורה. נ.ב אפשר להוסיף סמיילי על ידי השורה 'הוסף מחווה' שלמעלה.

אני לא אברח כל כך מהר...

אני אוהבת את הפורום יותר מידי ואני גם עקשנית כמו פרד... אבל, המתכונת החדשה רעה. וגם יהיו פחות פניות בגלל העובדה שאי אפשר לשנות כינוי ואנשים שרשומים בשם אמיתי בפורומים אחרים כאן, לא יעזו לשאול. ממש יריה ברגל. ד"ר בן ציון - האם אין אפשרות שתפתח את הפורום באופן "פרטי" - בנפרד או תעביר אותו למשהו אחר? למשל הפורומים של אתר דיבורים ממש נחמדים... בנתיים אנסה למצוא דרך להחזיר את הכינוי המקורי שלי שנגזל ממני... שלכם אחת נ.ב. זה באמת מפריע שחסר הד"ר בשם שלך. חשוב שאנשים חדשים בפורום ידעו.

נראה לי שלא יתרגל לזה

יש כאן כל כך הרבה שינויים ובעיות בדיסקרטיות שעלולות לגרום לבריחה של החברים. אין לי ספק שאנשי וואללה יבינו זאת בעידן של תחרות. הלקוח קובע ותשובות כגון " תתרגלו לזה " (כמעט הביאו את קופת החולים בה אני עובד לקריסה) כבר אינן מתקבלות. למזלינו היה מי שהבין את זה ברגע האחרון אצלנו בקופה, כפי שאתה בודאי יודע, ודברים השתנו. צריך לדבר איתם שוב ושוב. הפתרונות קיימים. יש לפלח את הפורומים ולמצוא פיתרונות ספציפיים.

שלום לכולם מאחת

עושה רושם שהמערכת החדשה ממש מתוסבכת וגרועה, ואי אפשר לבחור כאן כינוי כמו "אחת" אלא רק משהו באותיות לועזיות. אני אצטער לשנות שם. דוקטור - הצילו, כל הסיפור הזה ממש לא מוצא חן בעיני הקהילה שלך, אי אפשר לעשות משהו? אז בנתיים יש לי כינוי חדש, לצערי ותאלצו לקרוא לי אמנריס. ביי בנתיים אחת לשעבר... ואגב- איך בכלל אמורים לצייר כאן סמיילי וכו'? ממש לא מוצא חן בעיני השינוי הזה! אה וזה גם מכריח אותי להשתמש בדואר של וואלה? אני לא ממש צריכה עוד תיבת דואר לבדוק! אין לי כוונות להשתמש בה!!! באמת זה מרגיז, כי כבר קיבלתי מיילים מקוראי הפורום בעבר. עכשיו לא תהיה יותר הפניה לתיבה שלי שבשימוש? מה זה הסיפור הנורא הזה? הצילו!!!! ד"ר בן ציון!!!! תעשה משהו!

תגובה ל-X האחת תשני את השם שלך לאחת והיחידה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר