לדוקטור: האם פירות ים מגבירים את החשק המיני?

אכלתי השבוע במסעדה יפנית, ונעשיתי מאד... איך לומר בצורה עדינה... מגורה, עד כדי כך שהתאפקתי לא לאנוס במסעדה את הפרטנר המקסים שלי. האם יש קשר בין האוכל לחשק המיני (מאכלי פירות ים או מאכלים מסויימים אחרים), או שמא זה רק בהשפעת נוכחותו של בן-הזוג או סיבות אחרות?
Anonymous

הכל בראש......

... במשך דורות ארוכים חיפשו בני האדם לגלות מאכלים מגבירי חשק מיני ( אפרודיאסקיים ) - ואיין. הכל בראש, אשה יפה....הכל בראש....תנסי לחשוב מה עוד היה במיסעדה ההיא .... מלצר חתיך ? ואולי פשוט בן זוג מפרגן ומהמם ? אוירה מחשמלת ? יין טוב ? ( מישהו ראה את דוריאן ? ) הכל "אשם"....רק לא פירות הים המיסכנים...
Anonymous

אני פה.........מישהו דיבר על פירות ים?

ואני מתה על פירות ים. וזכורה לי פעם אחת במסעדה יפנית שרק אלוהים יודע מה אכלתי שם כמובן עם יין אבל היה זה הפרטנר לארוחה שעשה לי את זה..... והאמיני לי שאיני שוכחת מה אותה ארוחה של פירות ים ארוחה יפנית עם כל מיני כנויים מוזרים בתפריט רק חחיכיתי שהארוחה כבר תסתיים לה..... כי היה זה הפרטנר, ואפילו אם הייתי אוכלת סתם אוכל מגעיל הפרטנר היה משהו..... כמובן עם הרבה יין....
Anonymous

בטח ביאקימונו....

Anonymous

צועני יפני.....

הרי כבר קודם אמרתי להוא שרצה להתאבד שהגודל לא קובע ולזו ששאלה אם פירות ים מעוררים וגם לה אמרתי שלא רק הפרטנר קובע.... וצועני יפני באשר אתה שם (ובעצם מי אתה.....???) עוד אהיה מוכנה לוותר על המסיבה הערב למען פירות ים ויין מעולה כמובן עם צועני יפני אמיתי....
Anonymous

לדוקטור: האם פירות ים מגבירים את החשק המיני?

אכלתי השבוע במסעדה יפנית, ונעשיתי מאד... איך לומר בצורה עדינה... מגורה, עד כדי כך שהתאפקתי לא לאנוס במסעדה את הפרטנר המקסים שלי. האם יש קשר בין האוכל לחשק המיני (מאכלי פירות ים או מאכלים מסויימים אחרים), או שמא זה רק בהשפעת נוכחותו של בן-הזוג או סיבות אחרות?

זה בודאי הסאקי...

והפרטנר הנכון. שייקספיר כבר כתב על אלכוהול שהוא מעלה את החשק אך מקטין את היכולת... (לא זוכרת איך זה היה מנוסח בדיוק)... אבל אין ספק שאלכוהול יכול לעורר מאוד את התשוקה. או שזה סתם ערב נעים במיסעדה עם פרטנר שעושה לך את זה... עזבי את המאכלים. זה לא זה.
Anonymous

לאחת והמיוחדת....(-:

Anonymous

האחת זה לא האלכוהול אלא תופעות הלוואי שלו ;-)

Anonymous

תופעות הלואי הן רק אצל הגברים, לא?

Anonymous

לא רק אצל הגברים.

אצל הגברים זה ניכר בחוסר יכולת לתפקד אחרי יותר מידי אלכוהול... אצל נשים זה פשוט מקטין את היכולת להרגיש ממש משהו... אלכוהול מאט הולכה עיצבית וההנאה והאורגזמה הן הרי עצביות... אך במינון נכון זה מעורר חשק ומקטין עכבות ואין סיבה לא לשתות קצת לפני...
Anonymous
19:27 29-06-2001|%%posterlink.0%%

אני פה.........מישהו דיבר על פירות ים?

ואני מתה על פירות ים. וזכורה לי פעם אחת במסעדה יפנית שרק אלוהים יודע מה אכלתי שם כמובן עם יין אבל היה זה הפרטנר לארוחה שעשה לי את זה..... והאמיני לי שאיני שוכחת מה אותה ארוחה של פירות ים ארוחה יפנית עם כל מיני כנויים מוזרים בתפריט רק חחיכיתי שהארוחה כבר תסתיים לה..... כי היה זה הפרטנר, ואפילו אם הייתי אוכלת סתם אוכל מגעיל הפרטנר היה משהו..... כמובן עם הרבה יין....

לדוריאן, אם לא הייתי יודעת שזו את...

הייתי חושבת שאני כתבתי את המלים. ממש מתאימה לי כל מילה. והפרטנר שלי - אין מילים לתאר. כנראה שזה באמת לא האוכל ולא המסעדה.
Anonymous
19:18 29-06-2001|%%posterlink.0%%

הכל בראש......

... במשך דורות ארוכים חיפשו בני האדם לגלות מאכלים מגבירי חשק מיני ( אפרודיאסקיים ) - ואיין. הכל בראש, אשה יפה....הכל בראש....תנסי לחשוב מה עוד היה במיסעדה ההיא .... מלצר חתיך ? ואולי פשוט בן זוג מפרגן ומהמם ? אוירה מחשמלת ? יין טוב ? ( מישהו ראה את דוריאן ? ) הכל "אשם"....רק לא פירות הים המיסכנים...

כמה שאתה צודק דוקטור!

באמת היה לי בן-זוג מהמם, מפרגן, שרמנטי וכריזמטי מאין כמוהו, שאכן חישמל את האוירה וישבתי מולו כמהופנטת. כמו שכתבתי לדוריאן, זה באמת כנראה לא האוכל ולא פירות הים, ואפילו לא המלצר. יכול להיות רק שהיין קצת עלה לי לראש, אבל הוא גם הוסיף המון לאוירה. טוב שיש את הדברים הקטנים האלה בחיים.
Anonymous
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר