שאלה לי

שאלה לי

שאלתי היא כזאת אם גומרים לנו בפה ללא בליעה יש חשש לאיידס? בבקשה תענו לי בהקדם האפשרי תודה
Anonymous

תיאורטית כן. סיכוי נמוך.

וחוץ מאידס יש הרבה צרות אחרות.....גונוראה, קמידיה....הפטיטיס, הרפס.....כל טוב....
Anonymous

הוי, מה פירושם

של כל המושגים הללו? אפשר אולי הסבר?
Anonymous

גונוראה= זיבה. חיידק הגונוראה גורם למחלה עם הפרשות מאברי המין, אודם , גירוד, צריבה ועוד. מאוד לא נעים, ועלול להסתבך. יש טיפול לזה (אנטיביוטיקה לחיידק). הרפס= וירוס שגורם למחלה באזור הפנים (ביחוד שפתיים), או, הזן שקשור במין יגרום בדרך כלל למחלה באברי המין, עם פצעים לא נעימים שם וכו' אין ריפוי מלא, יש טיפול כשהפצעים יוצאים שעוזר להעביר זאת עד ההתפרצות הבאה של הוירוס, שנותר רדום בגוף. בזמן התפרצות האדם מדבק וחייבים לקיים יחסים עם קונדום (וזה עובר גם במין אוראלי). הפטיטיס - דלקת כבד נגיפית. לא נעים, לא לכל הסוגים יש תרופה, יכול להיות מחלה קשה ולא נעימה שאף מביאה להרס הכבד ולמוות. כלמידיה- חיידק שדם הוא עושה מחלת מין, בגברים אין להדבקה סימנים או השפעה, אך הם מדבקים אם חטפו את זה ובנשים יש מחלה שעלולה אף לגרום עקרות. מסקנה: ק-ו-נ-ד-ו-ם
Anonymous

אחת, אני נהנית לקרוא את תשובותיך....

נכון, יכולתי לפנות לאיזה מילון המסביר מושגים רפואיים, אבל בכל אופן תודה על תשובתך. אני ממש נהנית לקרוא את תשובותיך הממצות ואת התייחסותך הרצינית לשאלות והבעיות שמועלות כאן, וזו בעצם הרגשה טובה, שפרט לצוות המקצועי כאן, יש מן המשתתפים בפורום שתורמים מהידע האישי והמקצועי שלהם. ועל כך, יישר כוח, אחת.
Anonymous
01:24 27-06-2001|%%posterlink.0%%

הוי, מה פירושם

של כל המושגים הללו? אפשר אולי הסבר?

אלו שמות של מחלות מין

Anonymous
06:36 27-06-2001|%%posterlink.0%%

גונוראה= זיבה. חיידק הגונוראה גורם למחלה עם הפרשות מאברי המין, אודם , גירוד, צריבה ועוד. מאוד לא נעים, ועלול להסתבך. יש טיפול לזה (אנטיביוטיקה לחיידק). הרפס= וירוס שגורם למחלה באזור הפנים (ביחוד שפתיים), או, הזן שקשור במין יגרום בדרך כלל למחלה באברי המין, עם פצעים לא נעימים שם וכו' אין ריפוי מלא, יש טיפול כשהפצעים יוצאים שעוזר להעביר זאת עד ההתפרצות הבאה של הוירוס, שנותר רדום בגוף. בזמן התפרצות האדם מדבק וחייבים לקיים יחסים עם קונדום (וזה עובר גם במין אוראלי). הפטיטיס - דלקת כבד נגיפית. לא נעים, לא לכל הסוגים יש תרופה, יכול להיות מחלה קשה ולא נעימה שאף מביאה להרס הכבד ולמוות. כלמידיה- חיידק שדם הוא עושה מחלת מין, בגברים אין להדבקה סימנים או השפעה, אך הם מדבקים אם חטפו את זה ובנשים יש מחלה שעלולה אף לגרום עקרות. מסקנה: ק-ו-נ-ד-ו-ם

התפלק לי... כמובן שגונוראה זו המחלה (זיבה) החיידק

שגורם לה הוא גונוקוק. והפטיטיס - שכחתי לציין שזו צהבת (נגיפית)...כנראה עדיף לא לענות בשש בבוקר....
Anonymous

בקיצור בנות-אכלתם אותה ותשתדלו להפסיק...

להכניס לפה כול דבר. זה לא טובבבבב. תפסיקו אם תופעת ה"קניבליזם". אפשר לגרות ולעשות (אפילו יותר) לו טוב גם בלי ה..
Anonymous
09:57 27-06-2001|%%posterlink.0%%

אחת, אני נהנית לקרוא את תשובותיך....

נכון, יכולתי לפנות לאיזה מילון המסביר מושגים רפואיים, אבל בכל אופן תודה על תשובתך. אני ממש נהנית לקרוא את תשובותיך הממצות ואת התייחסותך הרצינית לשאלות והבעיות שמועלות כאן, וזו בעצם הרגשה טובה, שפרט לצוות המקצועי כאן, יש מן המשתתפים בפורום שתורמים מהידע האישי והמקצועי שלהם. ועל כך, יישר כוח, אחת.

תודה, תודה ושוב תודה.

Anonymous

האם אפשר להידבק מכלמידיה ללא קיום יחסי מין????

נדיר אך אפשרי. המחלה עוברת באמצעות חיידק שנמצא בהפרשות המיניות של הגבר או האישה שחולים בכלמידיה ומועברת לפרטנר הבריא בד"כ ביחסי מין.

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר